Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_m0ztj6QwII1qifmkto1_r2_500.gif

-Ben hep senin yanındaydım.Yanından ayrılırsam nefes almayı bırakacaksın gibi geldi, o yüzden hep senin yanındaydım.

tumblr_m0q2eeGUT81rq1nhno1_250.gif
tumblr_m0q2eeGUT81rq1nhno2_250.gif

tumblr_m0q2eeGUT81rq1nhno3_250.gif
tumblr_m0q2eeGUT81rq1nhno4_250.gif

tumblr_m0q2eeGUT81rq1nhno5_250.gif
tumblr_m0q2eeGUT81rq1nhno6_250.gif

”-İsmini vermek istemiyorsun yani.
-İsmimi verirsem o da beni terk eder diye korkuyorum. Kuduz bir köpek kadar yalnızım. Yalnızlık… Yalnızlık , gece ayazında sabaha kadar beklemek gibidir. Isınmak için güneşin doğmasını beklersin ama o güneş hiçbir zaman doğmaz. Yalnızlık , bulmadığın sevgiyi başka yerlerde aramak gibidir. Ne yaparsan yap onu bulamayacağını bilirsin ama yine de denemekten vazgeçmezsin. Onun boşluğunu hep başka şeylerle doldurmaya çalışırsın. Yalnızlık , aynı havayı soluyup da bir türlü yan yana olamamak gibidir. Aldığın her nefeste onun kokusunu duymak istersin. Ama yapamazsın. Aldığın her nefes ciğerini acıtmaya başlar. Yalnızlık dediğin… Eski bir sandalyenin gıcırdamasıdır , yalnızlık. “

tumblr_lwddgqE4lz1qdkjypo1_500.jpg

-Caddenin sonunu görüyor musun?

-Evet.

-Görüyorsun ama dimi? Işıkların karanlıkla birleştiği yere bak.

-Evet, ne var orda.

-Bir şey yok.

-Ee öyleyse?

-Diyorum ki; koşalım mı?

-Delirdin mi sen!?

-Hazır mısın?

-Elimi tut öyleyse, yavaş 3 diyince başlıycaz

-2… 1… Seni seviyorum! Elimi bırakma.

tumblr_m114mp0e7O1qjmotho1_500.gif

Bazen sana çok sinirlensem bile tek ihtiyacım olan bu..

tumblr_lyac9ktFmz1r0gt0xo1_500.gif

bu binalar, bu arabalar, bu gördüğün kadınlar, o reklamlarda çıkan “süper özellikli” telefonlar, son model ayakkabılar… hiç birisi umurumda değil.

aslında gerçek şu ki; bu şehirde senin dışında ilgimi çeken bir şey olmuyor!

tumblr_m11rrgthbp1rne0tvo1_500.jpg

Sevebilmek seni, hep aynı mezarı kazıp, içine bir türlü girememek gibi.

çok hoşş ve güzell..

* Mutluluk nedir? diye sor bir kediye, ciğer mi der sence? Mutluluk sıcacık bir kucakta sevilmektir diyecektir bence.

* Mutluluk nedir? diye sor bir köre, görmek midir der sence? Mutluluk her rengi hissedebilmektir diyecektir bence.

* Mutluluk nedir? diye sor bir dilenciye, çuval dolusu para mı der sence? Mutluluk sıcacık bir evde eksiksiz huzurla yaşamaktır diyecektir bence.

* Mutluluk nedir? diye sor bir sevene, onunla olmak mıdır der sence? Hayır! Mutluluk, onun mutlu olduğunu bilmektir diyecektir bence.

çok hoşş ve güzell..

* Mutluluk nedir? diye sor bir kediye, ciğer mi der sence? Mutluluk sıcacık bir kucakta sevilmektir diyecektir bence.

* Mutluluk nedir? diye sor bir köre, görmek midir der sence? Mutluluk her rengi hissedebilmektir diyecektir bence.

* Mutluluk nedir? diye sor bir dilenciye, çuval dolusu para mı der sence? Mutluluk sıcacık bir evde eksiksiz huzurla yaşamaktır diyecektir bence.

* Mutluluk nedir? diye sor bir sevene, onunla olmak mıdır der sence? Hayır! Mutluluk, onun mutlu olduğunu bilmektir diyecektir bence.

begenmenıze sevındım
:)

tumblr_m171xnblzO1qmm93io1_500.gif

Niye bu kadar yoruldum? Neden bu kadar isteksizim artık? Simdi keşke gülebilsem ve senin yanında olabilsem. Ama ne zaman oldu ki istediğim bir şeyin tamamı?

tumblr_m025d4498G1r4bl46o1_500.png

İliklerimize kadar sarhoş olabilir miyiz beraber lütfen? Bir şey itiraf edicem.

tumblr_m15gx4nz201r4bl46o1_500.gif

Seni ne kadar çok sevdiğini, sana sarılıyorkenki yüz ifadesi anlatıyor ve sen bunu asla göremiyorsun. Hayat çok acımasız.

tumblr_m18z594gQX1qmm93io1_500.gif

Herkes aynıydı, bütün yüzler, hepsi sıradan. Kimsesiz değildim ama yalnızdım. O karanlığın içinde küçücük bir ışık bile yeterdi mutlu olmaya. Sonra sen geldin. Öyle bir geldin ki, zihnim, kalbim senle doldu. Baktığım her yerde seni aradı gözlerim. Hala da böyle. Bir farkı yok dünden. Sadece biraz kırgınım. Geçer.

tumblr_ly7phseI9V1qf78w6o1_500.jpg

‎-Seni sevmem için bir neden söyle.

+Çünkü ben seni seviyorum.

-Olmadı.

+Pekala. Öyle felsefik cümleler kuramıyorum. Beni sevmen için hiç bir neden yok. Ama beni sevmeni istiyorum. Çünkü beni sevmediğini bildiğim her saniye, dünya tekrar tekrar başıma yıkılıyormuş gibi oluyor. Ve ben bundan çok sıkıldım. Artık, nefes almak o kadar büyüdü ki gözümde, sadece beni seversen geçecekmiş gibi.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri