Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_m1k11cf7Rz1qfuxm9o1_500.gif

sigara.
ciğerimi yaksa da beni öldürse de yavaşça, içiyorum yine de.

tıpkı sen gibi.
ciğerimi yaksan da beni öldürsen de seni seviyorum yine.

sorun bende.

tumblr_m1jogj7wrH1qkvz1ro1_500.jpg

-Sen ne istediğini bilmiyosun.
+Ben seni istiyorum.
-Aa bağırma!
+Ya ben seni istiyorum, nolur.
-Alkollüsün sen Harun.
+Ne alkollü ya ne alkollü? Ben alkollüyken de istiyorum, çay içerken de istiyorum, kahve içerken de istiyorum, meyveli soda içerken de istiyorum. Ben seni istiyorum Eda.

tumblr_m1idfmRVPP1r33jeao1_400.jpg

Her ne kadar benden nefret ediyor olsanda, başın sıkıştığında burada seni bekliyor olacağım. Bana ihtiyacın olduğunu anda sanki yıllardır birbirini arayan iki insan gibi sarılalım. Sen sadece bir adım at, ben herşeyi unutur ve koşarım.

tumblr_m1lx9pykTZ1r1yuuyo1_500.gif

” Başladığım yere nasıl dönebilirim ?

Bir evin dışındayım. İçeri girmenin yolunu arıyorum. Ama kapılar kilitli ve panjurlar kapalı.. Ve anahtarını kaybettim. Odaların neye benzediğini ya da eşyaları nereye koyduğumu hatırlayamıyorum. Ve içeri girmeye cesaret edebilirsem.. Çıkışı bulup bulamayacağımı merak ediyorum.. “

tumblr_m16n39pfNK1rnvw93o1_500.png

Öyle bir anda geldin ki hayatıma herşey değişti.O hiç birşey takmayan kız seni hergün kafasına takar oldu çalışırken her an aklıma gelişin gülümsememe sebep oluyor.Seni görmek için akşamları erkenden yatıp sabahları erken kalkar oldum sırf zaman hemen geçsinde sana kavuşabileyim diye her akşam yatağa başımı koyduğumda seni düşünüyorum bana gönderdiğin resmine bakıyorum yüzünün her ayrıntısını ezberledim.Her sabah güne senin mesajınla başlamak bana huzur veriyor az kaldı biliyorum yakında yanıma geliceksin ve ben sabırla beklemeye devam ediyorum.Mesafeler bize engel değil biliyorum..

tumblr_m1ns70yfLN1r4dylqo1_500.jpg

Sen el kadar bir kadınsındır
Sabahlara kadar beyaz ve kirpikli
Bazı ağaçlara kapı komşu
Bazı çiçeklerin andırdığı
İş bu kadarla bitse iyi
Bir insan edinmişsindir kendine
Bir şarkı edinmişsindir, bir umut
Güzelsindir de oldukça, çocuksundur da

tumblr_lzg905RP8y1r4dylqo1_500.jpg

“Senden sonra kimseyi sevmedim” dedi adam.
“Senden sonra bile sevebildim seni” dedi kadın.

tumblr_m1nn1faHYg1r5a9q1o1_500.gif

-Nasılsın ( iyi olmadığını biliyorum hissediyorum bunu )
+İyim sen ( iyi değilim yalan söylüyorum ve seni hergün daha çok özlüyorum)
-Bende iyim sağol (senin gibi bende yalan söylüyorum işte kötüyüm enkaz altında kalmış gibiyim sensizlik omuzlarıma öyle bir ağırlık yüklüyor ki nefes alamıyorum sanki sadece elimi uzatıp kurtarmanı bekliyorum )
+Neyse görüşürüz acelem varda (biran önce kaçmalıyım yoksa gözlerim terlemeye başlıyıcak sesim buğulanıyor gitmeliyim dayanamıyorum ..)
-Görüşürüz(hoşçakal sevdiğim bir daha karşılaşmak ümidiyle.)

tumblr_lxduu3Anit1qjt1yro1_500.jpg

Uzansaydık çimenlere. Gökyüzünü izleseydik. Benim hep tek başıma kurduğum hayalleri beraber kursaydık. Gökyüzünden, çimenlerden, kendimizden çok sevseydik birbirimizi. Gözlerimizin içine bakmaya bile kıyamasaydık.

"Gitme"
Gitme , bilirsin kalan kişinin ne hale geldiğini , nasıl acı çektiğini. O yüzden; Gitme , yapma bunu o’na.

Gitme , özletme kendini , bilirsin özlemek çok canını yakar insanın. Gitme , özletme.

Gitme , bilirsin kalan kişi olmadığın her dakika daha çok yaklaşır ölüme , daha çok ölmek ister. Sırf o acıyı çekmek istemediği için. Gitme , öldürme.

Gitme , bırakma öyle tek başına ve çaresizce. Bilirsin , çaresizlik insanı delirtir. Bir de tek başınayken. Gitme , bırakma.

Gitme , geri geleceğini söylesen de , bunu o bilse de gitme. Çünkü o süre boyunca nefes darlığı çektirme. Gitme , nefessiz bırakma.

Gitme , gidince sen de özleyeceksin , biliyorsun. Biliyorum. Yapma bunu. Gitme , Özleme ve özletme.

Gitme , İçki şişeleriyle dost olmasını sağlama , bırakma onu. Gitme , sarhoş etme.

Gitme , çünkü cümleler ve hayat kısalıyor yavaş yavaş , yapacak ve yazacak bir şey bulamıyor insan. İçinde ne varsa kelimelere dökemiyor bazen. Bilirsin , insan bazı şeyleri içinde tutunca ölüyor yavaş yavaş. Gitme , öldürme.

Gitme , habersiz bırakma onu ne yaptığından. “Acaba şimdi ne yapıyor?” gibi soru cümleleri oluşturma kafasında. Biliyorsun , cevabı bulunmayan soru canını yakar insanın. Gitme , canını yakma.

Gitme , dök ne varsa içinde. Küfür et , bağır çağır. Özledim de , seni seviyorum de. Biliyorsun , bir ‘Seni seviyorum’ tüm acıları yok eder. Gitme , ‘Seni seviyorum’ de.

Gitme , hayat zaten çok zor. Daha çok zorlaştırma. Tek başına bırakma onu ve kendini. Biliyorsun , bir yükün altından tek başına kalmamaz kolay kolay bir insan. Gitme , ezme.

Gitme , ne kadar canınız yansa da yanında dur o’nun , bırakma. Canı yanıyorsa bir şeyler yap ve hissetmemesini sağla. Biliyorsun , bir cümlen dünyanın en mutlu insanı yapabiliyor karşındakini. Gitme , kal ve mutlu et.

Biliyorsun , ben hiçbir zaman gitmem. Her zaman yanındayımdır. Her ne olursa olsun. İyi gününde de , kötü gününde de. Biliyorsun , ben hep varım. Biliyorsun , biz çabuk özlüyoruz. Gel artık , özledim.

tumblr_m1quvp8GAw1r92vaoo1_500.gif

Baktığım her yerde onun yokluğunu görüyorum. Sanki göğsümden koca bir delik açılıyor. Ben hiç böyle kanayan bir yarayla devam etmek zorunda kalmamıştım.

tumblr_m1m0zvzA7T1rq1nhno1_500.gif

Bazen ağlamak gerçekten zor gelir.. Acıtır.. Can yakar gözlerinden akan iki damla yaş..

tumblr_m16ro5pFeG1qin8t2o1_500.gif

Onu iki dakika görmek için saatlerce kapısında beklemektir aşk…

tumblr_lvmd2bCPci1qizz5lo1_500.jpg

‎-Bana, zamanla geçmeyen bir şey söyle.
+Sen.

tumblr_lvj6ygizTZ1qizz5lo1_500.jpg

Hiçbir adam senin kadar sevilmeyeceği gibi, hiçbir kadın sevemeyecek seni benim kadar..

tumblr_m26mh5TtLO1r1yuuyo1_500.jpg

Sana minik bulutlar sunuyorum ellerimde.

Gecemizi aydınlatsın, bize umut olsun diye.

tumblr_lwinnokXwx1qkfdnao1_500.jpg

Saatlerce elini tutmak var, geçen her saniyede nefesini hissetmek var. Avucunun içindeki terde huzur bulmak var.Birşeyler herzaman engel.Yazdığın mesajlar azalacak, gittiğimiz filmler azalacak,en sonunda kokun gidecek,ellerin gidecek. Sesin gidecek kulağımdan. Git gide uzaklaşacaklar.Birer birer.Teker teker.Gülümseyişin gidecek sonra.Eskisi gibi olamayacağız. Bir gün elin elimde olmayacak.Birşeyler herzaman engel. Zaman engel. Çünkü sevgilim, zaman durmayacak. Günler geçecek, gülüşün gidecek hepsi hepsi bitip gider. Ve ben zamanı tutamayacağım. Sevgini tutamayacağım. O yüzden, sen bana gülümserken, başım omzundayken dursun zaman. Çünkü ben,seni özlemekten çok korkuyorum.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri