Cinler Hakkında Sorularınız

---> Cinler Hakkında Sorularınız

ALLAH ALLAH... Cin(ler) Sana sahip olmayami calismis ne yapmis.

6GyL.jpg

Bu Güzel Duayı Odanıza Koyarsanız Yüksek Bir Yere Baş Ucu Yada Kapınızın Üstüne Zararı Engeller.Aza İndirir Unutmayın Bazı Olaylar Bizim İyilimizdendir Sizin Hayırsız Gördükleriniz Korkularınız Bile Sizin İçin Hayırlı Ola Bilir Bu Duayı Herkes Kullana Bilir. Bir Sakınca Yok
Yanlız Duayı Odanızda Evinizde Bulundurduktan Sonra Ben Ara Sıra Yaşıyorum Bir Etkisi Yok Duanın Sakın Demeyin Üzülürüm.

[MENTION=138457]OlDsToNeBoY[/MENTION] Cin Seni Öpmez Öperse Azın Dudakalrın Uyuşurdu Belini değil Nefesini Kesmek İstemiş Arada Herkese Olur Bu Korkmanı Gerektirecek Bir Durum Yok Zaten korkmamışsın Ne Güzel :)

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] teşekkür ederim
ancak o hissi yaşadım eminim :))

karabasan dedikleri şey olabilir...bende ara sıra görürdüm uykudan uyandıgımda göz göze geldigimde olurdu...son zamanlarda olmuyor pek...bazen üzerimde kedi şeklinde bazende sadece 2 göz olarak görüp sıkıldıgımı konuşamadıgımı biliyorum...bir keresinde ayetel kürsiyi bile okumamıştım elimle annemi uyandırıp anne ayetel kürsi oku diyebildigimi hatırlıyorum...ayetel kürsiyi okudugunda üzerimden kalkıp aşagıya inip kapıdan gittigini gözlerimle gördüm...son bir yıla yakındır görmüyorum

[MENTION=138457]OlDsToNeBoY[/MENTION] hissedersin tabiki. ama kötü birşey değil devam ederse ve sürekli olursa yaz bana hallederiz. allah nasip ederse.

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Sağolasın kardeşim ancak sadece bir defa oldu ama baya merak ettirdi kendisini :)

[MENTION=138457]OlDsToNeBoY[/MENTION] Fazla Düşünme :) Kendilerini Allaha Emanetsin

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] sende herkese cevap veriyosun bi benim yazdıklarımı atlıyosun ) nedense... görmüyomusun nedir anlamadım...neyse hayırlı günler cümleten

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] seyy, logusa (yeni dogum yapmis) kadinlarda cinler rahatsiz edebiliyorlar degil mi?

ablam, dogum yaptiktan sonra (karabasan dedi galiba) ne olabileceginide bilmiyorum.
enistem yaninda yatiyormus ama birsey enistem kiliginda yanina yaklasmis (sahip olmak istemis).

boyle bir durum olabilir mi?

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] sende herkese cevap veriyosun bi benim yazdıklarımı atlıyosun ) nedense... görmüyomusun nedir anlamadım...neyse hayırlı günler cümleten

canim, bece gormuyor. artik yazarken etiketliyor yada alinti yapiyoruz ya, bence sayfaya bastan assagi bakmiyor, profilinden alinti , etiketlenmis lerin uzerine basip okuyor olabilir...
yogun olarak yazildigi icinde gormemis olabilir..

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] [MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] e bir bak istersen?

yok yok tamam ben soru sormadım zaten...yaşadıgım bişeyi paylaştım sadece...siz sorularınıza cevap aldıysanız tamamdır...

yok yok tamam ben soru sormadım zaten...yaşadıgım bişeyi paylaştım sadece...siz sorularınıza cevap aldıysanız tamamdır...

ablaciiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm

:106:
canim benim senin kirgin gibi hissettim, kirildigini hissetmek beni uzuyor hernekadar konunun benimle alakasi olmasada, seni kiran ne olursa olursa olsun beni uzer.

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] soru gormedımki aşk olsun

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] valal analamdım ben şimdik aklım karıştı soru varsa tekrar yazarmısın :s anlamadım ben hiç bişi :s

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri