Canım çok sıkılıyo

---> Canım çok sıkılıyo

Keşke dediğin gibi olsa herşey ablacım. Pembe gözlük,Herşey toz pembe.

---> Canım çok sıkılıyo

Öyle olmak zorunda canm yasamak icin
Bizde cok sey gördük gecirdik..

---> Canım çok sıkılıyo

Her insanın hayatında geçirdiği ve yaşadığı birşeyler mutlaka vardır tabiki ablacım.

Gerçi artık ben dediğin gibi değmezleri yaşıyorum bir süreliğine xD

Şaka maka hayat acımasız be ablacım..Ne olacağının ne yapacağının planını kurmak artık zor bu devirde.

---> Canım çok sıkılıyo

Arkadaşın konusunu işgal ettik ablacım,Teşekkürler yorumların ve Düşüncelerin İçin.Yazdım bir yere xD

---> Canım çok sıkılıyo

valla ne olsun iyiyim sabah bi olay geldi başıma ondan sonra kendimi daha iyi hissettim...

---> Canım çok sıkılıyo

Senin canın iş olmadığı için yada bişeylerden bıktığın için. Standart şeylerden olabilir. Ama benimde canım çok sıkılıyor. Canımı bazıları çok sıkıyor bunalıyorum bunaltıyorlar bunalttırıyorlar . Takıl buraya hayatını yaşa. Sohbet et dolan yazıları oku. ha burda kimse o yazıları konuları okumaz geyik olmadıığı sürece o yöndende yalnız hıssedersın kendını bunaldım ay ayol dıyebılırsın normal bende dıyordum. 2008'de ki mesajlarımı okusan gülmekten ölürsün. Velhasıl. Gir sohbet konularına falan bak. Bizim liseliler şimdi derste bitsin güldürürler seni. Minimini birlerimiz falan var.

---> Canım çok sıkılıyo

Senin canın iş olmadığı için yada bişeylerden bıktığın için. Standart şeylerden olabilir. Ama benimde canım çok sıkılıyor. Canımı bazıları çok sıkıyor bunalıyorum bunaltıyorlar bunalttırıyorlar . Takıl buraya hayatını yaşa. Sohbet et dolan yazıları oku. ha burda kimse o yazıları konuları okumaz geyik olmadıığı sürece o yöndende yalnız hıssedersın kendını bunaldım ay ayol dıyebılırsın normal bende dıyordum. 2008'de ki mesajlarımı okusan gülmekten ölürsün. Velhasıl. Gir sohbet konularına falan bak. Bizim liseliler şimdi derste bitsin güldürürler seni. Minimini birlerimiz falan var.

evet kesinlikle bi şeylerden bıktığım doğru 2008 deki mesajların nerde?:67:

---> Canım çok sıkılıyo

alla alla:) ben burda yeniyim
şimdi
mini mini birler güldürürler ölemi
iyiki girmişim bu foruma çok sevdim bu forumu .aslında daha önce hiç bir foruma girmemiştim ama......

---> Canım çok sıkılıyo

2008'de kaldı xD

allA ALLA ÇOK MERAK ETTİM ÇOKMUN İYİYDİKİ ACABA 2008 MUHABBETLERİ BİLMİYORUMJ ASLINDA İNSAN BAZEN MELANKOLİ OLUYO HER ŞEYDEN SIKKINLIK GELİYO ÇEKİP GİDESİ GELİYO HER ŞEYİ BIRAKIP KARMAŞIK DUYGULARIN DÜNYASI DEMEK DAHA ANLAMLI...:174:

---> Canım çok sıkılıyo

allA ALLA ÇOK MERAK ETTİM ÇOKMUN İYİYDİKİ ACABA 2008 MUHABBETLERİ BİLMİYORUMJ ASLINDA İNSAN BAZEN MELANKOLİ OLUYO HER ŞEYDEN SIKKINLIK GELİYO ÇEKİP GİDESİ GELİYO HER ŞEYİ BIRAKIP KARMAŞIK DUYGULARIN DÜNYASI DEMEK DAHA ANLAMLI...:174:

Aynen burda nazlı diye bi üye var o bilir benim ne kadar sakin birisi olduğumu hiç bağırmam <3 Sende öyle olcaksın xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri