Canım çok sıkılıyo

---> Canım çok sıkılıyo

Benim 3 yıl oldu etkisini daha yeni yeni göstermeye başladı hoşgeldin..

---> Canım çok sıkılıyo

Kendimi çok yanlızhissediyorum sanki bütün arkadaşlarım beni terk etmiş gibi.sankiher şeyim yanlışmış gibi,sanki yaşamakta mutlu olma sırasının en sonlarındaymışım gibi geliyo ...bilmiyorum neden sıkılıyo ama biliyorum mutsuzum

---> Canım çok sıkılıyo

1.yaşın kaç
2.sevgilindenmi ayrıldın
3.yada platonik aşkmı

---> Canım çok sıkılıyo

Sevgilişmden ayrılalı çok oldu..
Sevgili dediğin gider gelir
dostlarım terk ettiler herhalde ondan:(

---> Canım çok sıkılıyo

Salih abi
Bende Ahmet
Bende sizin gibi kendimi çok ama çok yalnız hissediyorum xD
Evden işe işten eve.
Ben Düğünüme 1 ay kala nişan attım ve kafayı sıyırdım xD
5 ay oldu anca toparlandım.Tek oldugum zaman evde çıldırıyordum.alışkın olmuyor insan yalnızlığa..Oyuzden bu forum benim yeni sevgilim oldu xD kafamı dağıttım burda.
Halinizi en iyi ben anlarım.Oyuzden yardımcı olmak isterim.
Çalışıyormusunuz salih abi. Sizi bu tür düşünceye iten sebep nedir.
hata sizde olabilir mi ?

---> Canım çok sıkılıyo

Valla kardeşim bendede olabilir çalışıyorum işyerindede problemlerim oluyor baz insanlar benle vakit geçirmeyi çok severken bazıları nefret ediyo herhalde...bazı arkadaşlarım beni çok sevr ama aranılan insan değilim herhalde çevremde hep kıskanlıan olkdum sonrada hiç aranılmayan insan vardır bendede hata kesinlikle biraz agresifim kardeş o doğru ...birde kim olursa olsun inanmadığım şeyleri söyleyemiyorum....

---> Canım çok sıkılıyo

Salih abi,Şunu unutmayın her zaman kendinizi toplum içinde ağırdan satın. Çevrenize kendinizi sevdirmek için bir çabanız olmasın. Zaten sizi seven olacaktır.Ağır olmak sizin fark edilmenize neden olacaktır zaten :)

Yalnız kalmak çevre ile ilgisi olan bir konu. Bu konuda şansınız varmı yani Çevreniz varmı yoksa sabah işe akşam eve mi ?
Birde Evlimisiniz ? Soruya bak ayrıldım demiştiniz dimi xD

---> Canım çok sıkılıyo

Kardeşim doğru söylüyosun ağır olmayı hiç başaramadım çevremde hep espri yapan adam oldum ama sevilmediğimi anlıyorum.yok aslında işten sonra arkadaş gelir iki tek atarız günün dğerlendirmesini yaparız ama benim canımı sıkan çocukluk arkadaşlarımın beni yanlız bırakmaları.lafa geldimmi kardeşiz..hikaye tabiki...kendimi çok iyi hissettim ahmet kardeşimsin teşekkür ederim

---> Canım çok sıkılıyo

Hadi bakalım Sevindim iyi olmana
mesaj sayında yeterli inşallah bir terslik yapmazsın xD
Kendinize iyi davranın

---> Canım çok sıkılıyo

Eywallah sende kendine iyi bak sağolasın...seninde bi canın sıkılırsa haber ver terzi kendi söküğünü dkemez başkasınınkini diker misali elimizden geldiğice fikir paylaşırız..hadi eyvallah

---> Canım çok sıkılıyo

Forumda oldugunuz sürece bu aklımda olacak :)
Bakın Bir Kader Arkadaşınız Oldu Şimdiden

---> Canım çok sıkılıyo

Deger mi?

Ne demis M.Akif Ersoy;

"Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri gelir herşeyden önce.
Vaad etmeseydi Allah cenneti, O'na bile etmezlerdi secde."

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri