Canım çok sıkılıyo

hoşgeldiniz canı sıkılan kardeş) üstüne düşmeyin geçer geçer

hem dost dediğiniz nedir ki hangisi baki oLabilir ? siz kendinize dost olabiliyorsanız ne ala...mutlulugunuzu başkalarına baglarsanız üzülürsünüz...başkaları sadece mutlulugu artırabilir yada biraz eksiltebilir...aslolan insanın kendisidir

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Canım çok sıkılıyo

hoşgeldiniz canı sıkılan kardeş) üstüne düşmeyin geçer geçer

hem dost dediğiniz nedir ki hangisi baki oLabilir ? siz kendinize dost olabiliyorsanız ne ala...mutlulugunuzu başkalarına baglarsanız üzülürsünüz...başkaları sadece mutlulugu artırabilir yada biraz eksiltebilir...aslolan insanın kendisidir

çok doğru diyosun kardeş insanın kendisinde bitiyor .kimseye mutluluk bağlanmaz ama tekde yaşanmaz değilmi...?:67:

---> Canım çok sıkılıyo

Salih abi sen daha burdamısın yaw xD
Sanala fazla takılma he. Gerçek hayattan kopma sakın xD

---> Canım çok sıkılıyo

kardeşim benim işlerim bilgisayrla olduğu için pc im 18 saat açıktır bundan dolayı hem işlerimi yapıyorum hem sohbet e katılıyorum yani hem sanaldayım hem gerçekte:)sıkıntıodan değil bu sefer işlerden girdim pc ye girmişken forumuda açık bıraktım ....bi yandanda muhabbet bazı şeyler sanalken daha iyi.....

---> Canım çok sıkılıyo

tek yaşamak değil ki demek istedigim...sadece başkalarına baglı yaşamamak...

hı bu arada ben hep dogru derim zaten hahaha

---> Canım çok sıkılıyo

tek yaşamak değil ki demek istedigim...sadece başkalarına baglı yaşamamak...

hı bu arada ben hep dogru derim zaten hahaha

çok ta mütevazisinhahaha
ama doğumdan ölüme kadar hep birilerine bağlı yaşarız annemize babamıza ama çevremize dediğin zaman kesinlikle haklısın

---> Canım çok sıkılıyo

öyleyimdir ) şaka tabi)

bağlı yaşamayız sadece hayatımızın bir yerinde hep ailemiz sevdiklerimiz var..öylede olmalı zaten ama herşey insanın kendinde biter bence... ayrıca insanlardaki bazı huzursuzlukların sebebi maneviyat eksikligindendir ama bu konulara girip vaaz veriyormuş gibi olmak istemem yeri değil cünkü...inşAllah aradıgınız huzuru bulursunuz diyerek konuyu kapatıyorum:) dagıtmayalım konuyu Allah yardımcınız olsun

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri