AKP'ciler Bakın.

---> AKP'ciler Bakın.

Ya Bırakın Abi Bilmiyorlar c/p ile geliyorlar konusuyorlar...Su Anda Yunanistan gibi Açlıktan Ölmüyorsak Birbirimize Girmiyorsak Tayyip Erdoğana Borçluyuz İrlanda Gibi Rus Baronlarına Ülkemizi Alın Diye Yalvarmıyorsak Erdoğana Borçluyuz 2000lerde İktidara Geldiğinde Polis Köprülere Etten Duvar Ördüydü İnsanların Biri Gidiyor Biri Geliyordu İntihar Etmek İçin Yada Ne Biliyim Bir Çok İnsan 2 Lokma Ekmege Muhtaçtı Bunları Unutmayın!!!

---> AKP'ciler Bakın.

Forumda ne kimseler varmıs ??

Allah askına soruyorum sizlere siz kimsiniz Atatürk'ü Recep Tayyip'le bir tutuyorsunuz ?

Herkesin görüsününe saygı duymayı ve arastırmayı öğrenin önce diyorsunuz ki Tayyip böyle Tayyip şöyle tamam borç yapılmış ya da soyulmuş olabilir onunda mı yapması gerekir? Biz burada gelmiş geçmiş en kötü başbakan Tayyip demiyoruz ki.
Ama 2. Atatürk diye ya da bizim peygamberimiz diye bahsedilmesinde saka olarak bile geçmesinden ilk önce Türk vatandaşı olarak rahatsızlık duyarım .Bu adamın yaptıklarını göz ardı edemezsiniz . 10 yıl iktidarda kaldıysa bu onun üstün zekasından ilminden kaynaklanmıyor. Halkımız uyanamadı hala farkında değil misiniz yıllardır gelişmekte olan ülkeyiz. Böyle insanlar başta oldukça bu gelişme devam etmez..Olduğumuz yerde yalpalarız.Bu kadar konuşan insanı merak ediyorum.Bu görüşleri nereden ediniyorlar ? Kaçı açıp araştırma yapmış ve ya kitabını okumuş ?

Türk halkı böyle işte iki doktor çıkar millet şifacı kesilir , bir siyaset konusu çıkar herkes bilgin kesilir ?

Suan herkes kendi işinde en iyi olsa hiçbir şey yok !

Gelelim laikliğe Atatürk laiklik derken açılın saçılın demedi . Atatürk 'ü bu hale getiren kisilerin kim olduğu gayet açık.Onlar ki Atatürk'ü dinsiz diye göstermek isteyen kesimdir .Laiklik demek din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılmasıdır . Yok edilmesi değildir.

Diyorsunuz ki maaşımız arttı . Artar tabi adam adaları satıyor devleti i hortumluyor .Öğrenciden alıyor başkasına veriyor. Kısır döngü devam ediyor.Bizim milletimizde vay zenginledik vay şöyle vay böyle diyor. Merak etmeyin arakdaşlar böyle bir adam gelseydi zaten çoktan halledilmişti ! Ama şöyle bir durumda var ki Tayyip'in arka geniş koskoca ABD ile ittifak içinde adam . Bir Davos ta ahkem kesiyor ,milletin gözünü boyuyor akıllı adam.Kötünün iyisi !
İzmir'e gavur diyor , çiftçiye ananıda al git.İşsizlere iş bulmaktan aciz ,dağdan inme ayılara maaş bağlıyor. Villalarda katlarda maaşım yetmiyor diyor.

AKP' NİN YOLSUZLUKLARI LİSTESİ

Bir daha okuyun .
Videoyu bir daha izleyin.

Hala mı yeterli olmaddı ? Tek bir kelime etmiyorum artık . Vay halimize ..

Sabah Sabah Güldürdün Beni.

Allahta Seni Güldürsün Emi hahaha

---> AKP'ciler Bakın.

AKP' NİN YOLSUZLUKLARI LİSTESİ

Bir daha okuyun .
Videoyu bir daha izleyin.

Hala mı yeterli olmaddı ? Tek bir kelime etmiyorum artık . Vay halimize ..

Bana okudugun kitaplarını ve okudugun kitap hakkında görüşlerini istiyorum :)
madem sen bizden bilgilisin göster!
Buralara birşey yazarak ortaya çıkmakla yetmez!

---> AKP'ciler Bakın.

verin güneydoğuyu, yapın benzini 10 tl , indirin memur maaşını %50 yapın milletvekili maaşına %50 zam yasaklayın alkolü getirin şeriatı. umrumda değil. her toplum hakkettiği gibi yönetilir. bu ülke %47 oy verdiyse bu tayyip amcaya akp nin yaptıklarına boyun eğecekler. ben veremdiğim için ben eğmem. hani derler ya ya sev ya terket. kimse kusura bakmasın böyle devam ederlerse ben "terket" fiiliyatını gerçekleştiririm.

---> AKP'ciler Bakın.

verin güneydoğuyu, yapın benzini 10 tl , indirin memur maaşını %50 yapın milletvekili maaşına %50 zam yasaklayın alkolü getirin şeriatı. umrumda değil. her toplum hakkettiği gibi yönetilir. bu ülke %47 oy verdiyse bu tayyip amcaya akp nin yaptıklarına boyun eğecekler. ben veremdiğim için ben eğmem. hani derler ya ya sev ya terket. kimse kusura bakmasın böyle devam ederlerse ben "terket" fiiliyatını gerçekleştiririm.

Saygı duyuyoruz.Yolun açık olsun. :)

---> AKP'ciler Bakın.

Bi Çok Kişinin Gerçekleştireceği Günü Saygıyla Bekliyorum.

---> AKP'ciler Bakın.

Ne şeriati ya
Kusura bakma ama hala böyle diyenlere kısacası KUŞ BEYİNLİ!
Kaçıncı yüz yılda yaşıyoruz ya
Bu ne at gözlülük

---> AKP'ciler Bakın.

Bana okudugun kitaplarını ve okudugun kitap hakkında görüşlerini istiyorum :)
madem sen bizden bilgilisin göster!
Buralara birşey yazarak ortaya çıkmakla yetmez!

Görüsüm yada okuduğum kitap hiçbirinin bi önemi yok . Bu sadece okuduğum kitapla değil yaşadığım bölge ve yetiştiriliş tarzıylada alakası var..

Dikkatini çekerim asLa sizden biLgiliyim demedim demem de .. Önemli olan birşeyLeri payLaşıp ortak ve doğru düşünceyi bulmak..

---> AKP'ciler Bakın.

Önemi yoksa okuyun şunu yapın demenin ne kadar boş oldugunu farkındasındırSen ögüt verince bende böyle dedim:)

---> AKP'ciler Bakın.

Ben gülüncede " ciddi olamıyorsun sen :M " diye dalga geçiyorlar ..

Dostum ben bıktım artık cevap vermekten bu tarz konular oncekı konularda tartısma seklınde acılmıs coguda kıtlenmıs neden ?

Once baslarlar konuyu ortaya atmaya dıesel cevap verır sonrada cevap veremezsınız bu sefer oy verenlere atıp tutarsınız sonra konu kişisel'e doner ve " LOCKED " . Kimi savundugunu ve neden savundugunu bılmıyorum ama arastırma yapmadığın[IZ] ortada.

Gerçi bende onceden bır takım dusuncelere sahıptım ama " AKLIM ERMİYORDU " O zamanlar Ülkede o kadar gelişme olmuş o kadar batmışız madem o yüzden mi elde tutulur bır sebeple meclıste savundugun kısıler ? Her mitingde bana oy verin düzeltiyim demek yerine neden gelipte çözüm bulmuyorlar . Yok orayı satmıslar yok burayı beleşe vermişler. Türk Telekom satılmış yok TTNET Satılmış. Kardeşim Şuanda kaç mbt ile baglanıyorsun? Vodafone kullananlar nasıl ama TELSİM ile arasındaki fark ? hmm.. Satmışlar ... Neden satmışlar Sattılarsa ? Burda boşa konuşana kadar kendi bölümünün en iyisi olmayı, başkalarınıda siyasete sokana kadar işinin en iyisini yapmayı öğretsende kendi GPRS Sistemimizi kendimiz kursak ? Uyandırsan şu Bilgisayar Mühendislerinide gelip düzgünce programlarını kursalar ? Devlet Dairelerinde Çayını yudumlayıp " Oha ulan Akp Sattın Türkiyeyi ! " diye manifesto sözlerle onlara laf atana kadar kıçlarını kaldırmadan o kadar vatandaşı sıraya sokanlara laf atsanız ? İşin birde askeri kısmı var orasınıda herkes bilmiyor zaten ben konuşuncada diyeceksiniz sen vatanhainisin. Hmm.. Bu verdiklerim sadece DEVE'de KULAK : ) Vatandaş gerekeni yapsında gerisini YAPAMAMAK Sadece Devlete kalsın olmaz mı ? Önceki dönemlerle kıyaslayın önce farka bakın sonra gelin yorum yapın. Sanıyormusunuz ki ingilteredeki Firmaların tamamı ingiliz malı ? ahh ahh .. Semih yazın ki konuşmalarımız aklıma geliyor bro ..

---> AKP'ciler Bakın.

Önemi yoksa okuyun şunu yapın demenin ne kadar boş oldugunu farkındasındırSen ögüt verince bende böyle dedim:)

Öğüt vermiyorum canım :)

Herkes üstüne düşen görevi yapıp okuyup araştırırsa daha iyi olur diyorum sonuçta benim okuduğum kitabın belki sana bi yararı olmaz ya da benim gibi yorumlayamayabilirsin :)

Fazla söze ne hacet benim görüsüm bana , senin görüsün sana .

---> AKP'ciler Bakın.

Ne şeriati ya
Kusura bakma ama hala böyle diyenlere kısacası KUŞ BEYİNLİ!
Kaçıncı yüz yılda yaşıyoruz ya
Bu ne at gözlülük

at gözlülük asıl sizde
Hem laik hem müslüman olunmaz diyen birisi
demokrasi araçtır diyen birisi
izmiri alamadıgı için gavur diyen birisi

bunları sizin yüzünüze vurunca kuş beyinli mi oluyoruz?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri