AKP KapatıLmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne demezsın adamlar devletı somure somure yukselttıler herhalde

kardeş devletin neresi yükseLdi acaba soruyorum sana . onLarın yolunda atatürk devrimleri ..ilke ve ınklapları adına hiçbirşey yok bunu görmeyecek kadar körmüsünüz yaw.Atatürk laikliği getirdi niye getirdi peki?politika gibi içinde yalan dolan lan işlere dinimizi sokmayalım diye ama akp başörtüsü üzerinden prim yaptı resmen.İşi nerelere sürükLedi .. ..
----
akpnn kapatılmasını ben istemiyordum fakat bana geçipte devletin yükseldiğini söyleyemezsin kardeş.2009da insanlığı nelerin beklediğinin farkında olsaydın böyle konuşmazdın.
-----
evet konumuza dönücek olursak akp kapatılsaydı . ne olurdu dersek ..türkiye ithalat ülkesi elektrik,plastik,metal,demir herşeyi ithal ediiyoruz.eğer kapatılsaydı doLar yükselicekti yabancı iş adamları paralarını borsadan çekiceklerdi ve ülke olarak ekonomik kriz yaşayacaktık. bu yüzden kapatılmaması iyi oldu.

kardeş devletin neresi yükseLdi acaba soruyorum sana . onLarın yolunda atatürk devrimleri ..ilke ve ınklapları adına hiçbirşey yok bunu görmeyecek kadar körmüsünüz yaw.Atatürk laikliği getirdi niye getirdi peki?politika gibi içinde yalan dolan lan işlere dinimizi sokmayalım diye ama akp başörtüsü üzerinden prim yaptı resmen.İşi nerelere sürükLedi .. ..
----
akpnn kapatılmasını ben istemiyordum fakat bana geçipte devletin yükseldiğini söyleyemezsin kardeş.2009da insanlığı nelerin beklediğinin farkında olsaydın böyle konuşmazdın.
-----
evet konumuza dönücek olursak akp kapatılsaydı . ne olurdu dersek ..türkiye ithalat ülkesi elektrik,plastik,metal,demir herşeyi ithal ediiyoruz.eğer kapatılsaydı doLar yükselicekti yabancı iş adamları paralarını borsadan çekiceklerdi ve ülke olarak ekonomik kriz yaşayacaktık. bu yüzden kapatılmaması iyi oldu.

bravo eline diline sağlık..106

----
-----

:106:

----
-----

söylediklerinin hepsi doğru ama borsayla ilgili bişey daha söylicem...bence imkb kapatılmalı....borsa yüzünden naylon şirket kuran yabancılar borsadan parayı kapıyorlar..geçen gün kapatma davasından önce borsaya yatırım yapanların hepsi yabancı şirketlermiş...dolayısıyla kapatma davası reddedilince borsa yükseldi ve parayı yabancılar kaptı...demek istediğim türkiyede borsacılık şu aşamda yapılcak iş değil...inşaallah borsaya kapatma davası açılır:):)

----
-----

bak kardesım sukretmesını bılmıyorsun
su an T.C basında bunlar deılde herhangı siyasi partı olsa daha mıii olacaktı
siz korlesmıssıznız asıl
hıccc bı sey goremıyosunuz yazık

türkiyee zatenn karışıyorr

anayasa mahkemesinii bilee satınn aldılarr

umarımm bi hataa yaparlardaa kapanırr

Atatürkün inkilapları, ülkenin kalkınmasına, ülkenin yeni teknolojik donanımları gelmesi, yollar, parklar,ticaret sahasında önem verilmesi,
tarıma destek olunması
bunları yapmak Atatürkçülük değilmidir? Atatürkün ilkelerinde yer almıyormudur?
İllede miting yapıp Atatürkçüyüz, Laikciyiz diye sloganlar mı atalması gerekiyor?
Atatürkçülük sözle olmuyor,özünde yaşatarak oluyor!...
Zaten islam dininde yalan yoktur! laiklik olsa bile bu böyledir
İslam bir hayattır.
Evet Akp başörtüyle prim yapmış olabilir, özaldan sonra başörtü için çalışan bir hükümet var
Ülkenin %70 küsürlü kişi başörtü iken bir devlet meselesi haline gelmiştir...

ArkadasLar Bıraz Daha Olgun Ve Duzgun Konusun .

1 Post SiLinmiştir !

Kaptırmayın Kendınızı Bu Kadar ...

bak kardesım sukretmesını bılmıyorsun
su an T.C basında bunlar deılde herhangı siyasi partı olsa daha mıii olacaktı
siz korlesmıssıznız asıl
hıccc bı sey goremıyosunuz yazık

ben şu anda bir siyasi partinin iyi olduğunu veya akp yerine başka bir siyasi parti olsa daha iyi olurdu demiyorum.sen bana kalkmış akpnn türkiyeyi yükselttiğini ilerlettiğini anlatıyosun .. daha doğrusu kardeş sen bana masal anlatıyosun ne ilerlemesi ya geriye gidiyoruz gittikçe farkında değilmisin sen .. şu andaki duruma şükredeceğime yeni çözümler üretiyorum ben.Çünkü biz bu vatanı şeriatçılara,hırsızlara,din istismarcılarına kaptıramayız.!eğer burası laik,demokratik bir ülkesye akpyi kesinlikle reddediyorum !eğer bu duruma şükrediceksem şükretmem daha iyi ;)

ben şu anda bir siyasi partinin iyi olduğunu veya akp yerine başka bir siyasi parti olsa daha iyi olurdu demiyorum.sen bana kalkmış akpnn türkiyeyi yükselttiğini ilerlettiğini anlatıyosun .. daha doğrusu kardeş sen bana masal anlatıyosun ne ilerlemesi ya geriye gidiyoruz gittikçe farkında değilmisin sen .. şu andaki duruma şükredeceğime yeni çözümler üretiyorum ben.Çünkü biz bu vatanı şeriatçılara,hırsızlara,din istismarcılarına kaptıramayız.!eğer burası laik,demokratik bir ülkesye akpyi kesinlikle reddediyorum !eğer bu duruma şükrediceksem şükretmem daha iyi ;)

ben masal anlatmıyorum sızler kendı kendınıze masallar uyduruyorsunuz
adamı hemen dın ıstısmarcısı yaptın valla tebrık edıyorum senı
bence devlet degıl sız gerıye gıdıyosunuz. kısa surede ılerıye donmenız dılegıyle :)

Atatürkün inkilapları, ülkenin kalkınmasına, ülkenin yeni teknolojik donanımları gelmesi, yollar, parklar,ticaret sahasında önem verilmesi,
tarıma destek olunması
bunları yapmak Atatürkçülük değilmidir? Atatürkün ilkelerinde yer almıyormudur?
İllede miting yapıp Atatürkçüyüz, Laikciyiz diye sloganlar mı atalması gerekiyor?
Atatürkçülük sözle olmuyor,özünde yaşatarak oluyor!...
Zaten islam dininde yalan yoktur! laiklik olsa bile bu böyledir
İslam bir hayattır.
Evet Akp başörtüyle prim yapmış olabilir, özaldan sonra başörtü için çalışan bir hükümet var
Ülkenin %70 küsürlü kişi başörtü iken bir devlet meselesi haline gelmiştir...
bana bahsettiğin şeyler Atatük devrimleri evet.Haklısın ya doğru ;) türkiyenin şehirlerine yollarına o kadar çok yenilik getirdilerki turist sayısı %50 düştü bu sene.Tarıma o kadar çok destek oluyorki BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN 17 kasım 1006 tarihinde kendisinden yardım isteyen bir çiftçimize '' ANANIDA AL GİT DİYOR'' hatta o kadar çok destek oluyorki konya ovası kupkuru.DOĞRU KARDEŞ EĞER BUNLARIN TAM TERSİ YAPILSAYDI.ATATÜRK İLKESİ OLURDU.haklısın kardeşim biz o kadar ATATÜRK SEVGİSİYLE DOLUYUZ Kİ ONUN DEVRİMLERİNE O KADAR BAĞLIYIZ Kİ ÜLKEDE YAŞANANLARA BAŞ EĞEMİYORUZ.DIŞARI TAŞIRIYORUZ.

İslam dininin içine yalan sokanlar yine AKP ^^ ..! Türban konusuyla yok şöyle bağlansın yok böyle bağlansın resmen islamiyeti kullandılar.madem knusuyoruz Özaldan ''Özalin bi eli pkk ya yardım etmesi gerekçesiyle gazetelere çıktı.Sen bana nyin açıklamasını yapıyorsn.EĞER %70 BAŞÖRTÜSÜNÜ SAVUNSAYDI .! ÜNİVERSİTELERE GİRERLERDİ.HADİ KOLAYSA BUYURSUN GİRSİNLER.İSLAMİYET İNSANIN İÇİNDEDİR.a^rı namusu insasın içindedir.bunuda unutma hiç bir zaman

ben masal anlatmıyorum sızler kendı kendınıze masallar uyduruyorsunuz
adamı hemen dın ıstısmarcısı yaptın valla tebrık edıyorum senı
bence devlet degıl sız gerıye gıdıyosunuz. kısa surede ılerıye donmenız dılegıyle :)

türbanı kullanarak resmn kndini haklı çıkardı adam ya ..! sen bana neyin gerisinden bahsediyosun diğer devletler halklarına adıyorken kendilerini bizim cumhurbaşkanımızın eşi Hayrunisa GÜL cumhr.köşkünün mobilyalarıyla uğraşıyor.Ve kuyumcu dükkanı gibi geziyor.geriye giden bizmiyiz.Kardeş bende sana aklını başına toplamanı diliyorum.hahaha:36::2:

bana bahsettiğin şeyler Atatük devrimleri evet.Haklısın ya doğru ;) türkiyenin şehirlerine yollarına o kadar çok yenilik getirdilerki turist sayısı %50 düştü bu sene.Tarıma o kadar çok destek oluyorki BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN 17 kasım 1006 tarihinde kendisinden yardım isteyen bir çiftçimize '' ANANIDA AL GİT DİYOR'' hatta o kadar çok destek oluyorki konya ovası kupkuru.DOĞRU KARDEŞ EĞER BUNLARIN TAM TERSİ YAPILSAYDI.ATATÜRK İLKESİ OLURDU.haklısın kardeşim biz o kadar ATATÜRK SEVGİSİYLE DOLUYUZ Kİ ONUN DEVRİMLERİNE O KADAR BAĞLIYIZ Kİ ÜLKEDE YAŞANANLARA BAŞ EĞEMİYORUZ.DIŞARI TAŞIRIYORUZ.

İslam dininin içine yalan sokanlar yine AKP ^^ ..! Türban konusuyla yok şöyle bağlansın yok böyle bağlansın resmen islamiyeti kullandılar.madem knusuyoruz Özaldan ''Özalin bi eli pkk ya yardım etmesi gerekçesiyle gazetelere çıktı.Sen bana nyin açıklamasını yapıyorsn.EĞER %70 BAŞÖRTÜSÜNÜ SAVUNSAYDI .! ÜNİVERSİTELERE GİRERLERDİ.HADİ KOLAYSA BUYURSUN GİRSİNLER.İSLAMİYET İNSANIN İÇİNDEDİR.a^rı namusu insasın içindedir.bunuda unutma hiç bir zaman

Hiç yabancı basını izledin mi?Bu kapatma davalarını nasıl anlatıyorlardı? Sende yabancı biri olsaydın, sarsıntılı bir dönemde gitmek istemezdin.
Tarıma bir kişiye dediği bir lafdan dolayı, destekliliği mi azalıyor, onca krediler, tohumlar, gübreleri başka bir hükümet mi verdi ki?
Koya ovasının suyu küresel ısınmadan kaynaklanan bir sorundur,Akpde suyu vermiyor ya Allahtan korkun!
Yalan soktuğu konuda bir bahsetsene?Benim haberim yok.İslamiyetti kullansalar bile başörtü sorunu kalktı mı?Eğer karşı çıkanlar bir sorun yaratmasada başörtü şöyle bağlanmasına karışmayacaklardır!
Özal yardım etmiş olabilir, belki bir hataydı,Özalın bu durum hakkında bir konuşmasını, yada dile getirdiği birşeyleri ?
Evet sana göre öyle, meclisin yarısından çoğu savunduğu halde red edildi,%70 savunsa kaç yazar, tarihte birton eylem yapıldı, milyonlarca genç kız sokağa çıktı, ama ne oldu birşey değiştirebildi mi?
İslamiyet insanın içinde olduğu kadar hayattında yaşatandadır!
a^rı namusu insasın içindedir.bunuda unutma hiç bir zaman burda ne dediysen anlamadım?

türbanı kullanarak resmn kndini haklı çıkardı adam ya ..! sen bana neyin gerisinden bahsediyosun diğer devletler halklarına adıyorken kendilerini bizim cumhurbaşkanımızın eşi Hayrunisa GÜL cumhr.köşkünün mobilyalarıyla uğraşıyor.Ve kuyumcu dükkanı gibi geziyor.geriye giden bizmiyiz.Kardeş bende sana aklını başına toplamanı diliyorum.hahaha:36::2:
konuyu degıstırdık ama
soruyorum sana sen hayrunisa gülün ne yapmasını beklıyorsun:)

konuyu degıstırdık ama
soruyorum sana sen hayrunisa gülün ne yapmasını beklıyorsun:)

Mini Etek Giymesini

askıLı seyler giymesini..

Yabancilara Mallarimizi Satiyoruz Diye Kiziyor Arkadaslar..

Yabancilara Benzememizi iStiyorlar..

nasiL bir celiskidir anLamadım ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri