AKP KapatıLmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
her zaman dediğim gibi,,hak olan batıl olanı yeniyor ;)

AKP hakediyor bu ülkenin başında olmayı...
AKP kapatılsın die yırtılanların halini hakkaten merak ediorum ...o kadar emindiler ki kapatılacağından.....
eee Allah her zaman doğrunun yanında ;)

helal olsun HAŞİM KILIÇ AMCACIM...ellerinden öpüyorum....

Haşim kılıç akp yi sawunduqundan deql..Böle bi yükü mahkemenin üzerne werdkleri için ret oyu kullandı arklar;)

doru olan buydu ama davayı acanlar bundan sonuc alamadılar yenı bi dava gerekcesı duyoyorlar sımdıde güngörende kı patlamayı basbakana vuruyorlar bu arada bende gngörende otuoum patlama esnasında wardım :D

Ülkemizin düşmnaları çok sevinmiştir bu habere çünkü en iyi ayakçı AKP Hükümeti olmuştur onlar için Haşim Kılıç'ın Başkanı olduğu bi mahkemeye güvenim yok benim

doru olan buydu ama davayı acanlar bundan sonuc alamadılar yenı bi dava gerekcesı duyoyorlar sımdıde güngörende kı patlamayı basbakana vuruyorlar bu arada bende gngörende otuoum patlama esnasında wardım :D
ANAYASADA AYNI SEBEPLERDEN DOLAYI BI DAHA PARTI KAPATMA DAVASI ACILAMAZ(EN BUYUK KOZLARI LAIKLIGE KARSI Bİ PARTI DIYE SUCLAMALARIYDI ONDAN BI SEY ELDE EDEMEDİLER)

PATLAMADAN FILAN PARTIYI KAPATAMAZLAR :D

hem akp oyle bı sey yapmaz
hemde delıl yok ellerınde

Bu kişiye qöre deqişen bi doqru deql ama aslı bu zaten bu qöreceli deqil anlamadın hrlde:)

işte bende aynı şeyi diyorum...
herkesin kendine göre doğrusu vardır...fakat aslında gerçek olan doğru bir tanedir...;)

kimileri kendi ''yalan'' doğrularıyla çabalayıp,boğuşurken ve hayal kırıklıkları yaşarken...kimileride gerçek doğrularla haksızlıkların üstesinden gelip, güzel güzel yaşıyor işte ;);)

kusura bakmayın arkadaşlar 1 haftadır hastanedeydim..foruma hiç giremedim..yorumları şimdi okudum..dediklerime birçok kişi cevap vermiş..haksız bulmuşlar beni..herkesin bildiği şeyler vardır...ben bildiklerimi yazdım..ben akpnin kapatılmasının bu ülke için kötü olcağını biliyodum herkes gibi...ama ben akpnin yaptığı icraatları yeterli bulmuyorum ve birçok yaptığını da yanlış buluyorumm..ben keşke akp gibi bi parti hiç kurulmasaydı dedim...ahmet nejdet sezer bana göre çok iyi yetişmiş bir hukuk adamı..hatta şuanki cumhurbaşkanımızdan çok daha iyi ve makamını hakeden biriydi..kusura bakmayın cvp geç oldu..saygılar..

kusura bakmayın arkadaşlar 1 haftadır hastanedeydim..foruma hiç giremedim..yorumları şimdi okudum..dediklerime birçok kişi cevap vermiş..haksız bulmuşlar beni..herkesin bildiği şeyler vardır...ben bildiklerimi yazdım..ben akpnin kapatılmasının bu ülke için kötü olcağını biliyodum herkes gibi...ama ben akpnin yaptığı icraatları yeterli bulmuyorum ve birçok yaptığını da yanlış buluyorumm..ben keşke akp gibi bi parti hiç kurulmasaydı dedim...ahmet nejdet sezer bana göre çok iyi yetişmiş bir hukuk adamı..hatta şuanki cumhurbaşkanımızdan çok daha iyi ve makamını hakeden biriydi..kusura bakmayın cvp geç oldu..saygılar..

Gecmis oLsun Öncelikle

Evet Nejdet Sezer Makamindan Hic Cikmadigi İcin koLtuga Gercekten Cok Yakisiyordu..

Gidip Baska Yerleri Ziyaret Eder

1 Kere Camileri Ziyaret Ettigini Görmedim Gören Varsa Buraya Koyup Beni Bozabilirr..

Gecmis oLsun Öncelikle

Evet Nejdet Sezer Makamindan Hic Cikmadigi İcin koLtuga Gercekten Cok Yakisiyordu..

1 Kere Camileri Ziyaret Ettigini Görmedim Gören Varsa Buraya Koyup Beni Bozabilirr..

kurban ve ramazan bayramamızı kutlamıyordu
cami ye mi gidecek?

Gecmis oLsun Öncelikle

tşkr edrm..koskoca cumhurbaşkanı...elbete makamında olcak...halkın içinde olması gereken cumhurbaşkanından çok başbakandır..bunlar tartışılcak şeyler değil..ister çıkar ister çıkmaz,,ister namaz kılar ister kılmaz...yeterki ülkenin sorunlarına hakim olsun..halkın içine girmekle,,ülkeyi sürekli gezmekle sorunlar çözülüyosa haklısınız...

tşkr edrm..koskoca cumhurbaşkanı...elbete makamında olcak...halkın içinde olması gereken cumhurbaşkanından çok başbakandır..bunlar tartışılcak şeyler değil..ister çıkar ister çıkmaz,,ister namaz kılar ister kılmaz...yeterki ülkenin sorunlarına hakim olsun..halkın içine girmekle,,ülkeyi sürekli gezmekle sorunlar çözülüyosa haklısınız...

nasil yani

hep oturacakmi

arkadasim neyse

eyw hakLısın

benim babannemde yapar o cumhurbaşkanlıgını:D

Yani.
Konusmayim diorum ama icimde kaLdı

Atatürk'cüyüz diorsunuz

Atatürk'ün iLkelerini Sununu bununu koruyamiyor diyorsunuz

Atatürk niye geziyordu haLkin Derdini Sıkıntısını Soruyordu ??

Bumudur yani atatürkcüLük

yapma arkadasim yapma..

bu atatürkcülükten cok herseye benziyor.

Yani.
Konusmayim diorum ama icimde kaLdı

Atatürk'cüyüz diorsunuz

Atatürk'ün iLkelerini Sununu bununu koruyamiyor diyorsunuz

Atatürk niye geziyordu haLkin Derdini Sıkıntısını Soruyordu ??

Bumudur yani atatürkcüLük

yapma arkadasim yapma..

bu atatürkcülükten cok herseye benziyor.

ben atatürkçülükten falan bahsetmedim tmm neyse siz haklısınız yaa..ne diim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri