AKP KapatıLmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DOGRU BIR karar verıldı

kapatılmamalıydı ne olursa olsun yenı gelenler tahmını olarak bellı emınımkı suankı halımızı arıyacaktık .

buyuzden devlet buyuklerımız en dogru kararı arastırdı ve uyguladı bıze sadece saygı duymak duser otesıne yetkımız vede haddımız yok .

tsk konu ıcın

+

konudan 5 msj sılınmıstır argo , agır yorumlar yapmayın ! karsındakı ahmet mehmet degıl devlet , yorumlarınıza dıkkat edın kendını tutamayan yorum yazmasın

anayasa mahkemesi bu işin oyun mu sanıyor bu ne yha.yaptığı sert açıklamalar sanki kapatılacakmış gibi gösteriyordu.gene derin devlet mi el attı bu işe.

hiçkimse anayasa mahkemesine ve onun bana göre değerli üyelerine laf etmesin...akpnin henüz kadrolaşamadığı bi kurum olan anayasa mahkemesi akplilerce sevilmeyeceği açıktır...ama maalesef ki akp kapanmadığı için yakın bi zamanda yök,,tff de de oldğu gibi anayasa mahkemesi kurumunda da akp kadrolaşması olacak...cumhurbaşkanı sayesinde..keşke şu anda da cumhurbaşkanımız ahmet nejdet sezer olsaydı...ama maalesef...artık ülkenin bütün kurumları akpnin eline geçti diyebilirim...hayırlısı bakalım yaa....demek istediğim açılan bu parti kapatma davası türkiye için bi kırılma noktasıydı...

HUKUĞUN ellerinden öpüoRm xD ..

kapatıLmasını çoq isteyenler vee kapatıLcagından %2oo emin oLanLara qeçmiş OLsun

ßizede ne mutLu demeq isTioRm ..;)

hiçkimse anayasa mahkemesine ve onun bana göre değerli üyelerine laf etmesin...akpnin henüz kadrolaşamadığı bi kurum olan anayasa mahkemesi akplilerce sevilmeyeceği açıktır...ama maalesef ki akp kapanmadığı için yakın bi zamanda yök,,tff de de oldğu gibi anayasa mahkemesi kurumunda da akp kadrolaşması olacak...cumhurbaşkanı sayesinde..keşke şu anda da cumhurbaşkanımız ahmet nejdet sezer olsaydı...ama maalesef...artık ülkenin bütün kurumları akpnin eline geçti diyebilirim...hayırlısı bakalım yaa....demek istediğim açılan bu parti kapatma davası türkiye için bi kırılma noktasıydı...

:|

KapatıLmasıını isterdim ! Ama farkeden bişi olmucaktıki?Hazineyi kesiolar .. Hiç bişi farketmicek bu parti işini çok ii bilio!

akp laik olsaydı tam destek veirrdim yurt içi yurt dışı iyi iş yapıyolar şu an onlardan iyisi yok.Akpyi sevmiyorum ama kapanmaması belki ülke için daha hayırlı oldu önce şu terör olayını halletmek lazım.

:)

bida acarsiniz siz sorun deil.

şiddetli bi anti akpci olduğum halde kapanmadığına sevindim...iyi ki kapanmadı...keşke hiç bu parti kurulmasaydı...uaali akp hakkında baya bi emin konuşuyo...ülkeyi yükseltti falan diyo...bunu neye dayanarak söylüyo merak ediyorum doğrusu...savcıya falan kimse laf etmesin...yüzünü görmek isterdim falan diyolar...elbet birgün bu akpnin ampulu patlıyacak...ampulun devri bitti florasan olmalı florasan...

nasiL neye dayanarak Söylüyo

Sayin Arkadasim üLkede yarim kaLan isLerin hepsini Bitirdi yoL vs.

Büyük İllerin Hepsine Üniversite kuruLdu Varmiydi Daha önce ?

18 ya$ina kadar Her Türlü hastaneden ücretsiz yararLanabiLiosun

Daha ne bekLiosun ?

10 sene icinde üLke ABD'yi gecmesinimi ??

Buyur AKP'Nin yaptikLari 4 sene icide.. Umarim Okuman vardır ..

EKONOMİ
*40 yıl sonra enflasyon tek haneli rakamlara düştü
*Türk lirasından 6 sıfır atıldı.Paramız değerlendi
*İlaç ve temel ihtiyaç ürünlerinde KDV %18 den %8,%8 den %1 edüşürüldü
*Kurumlar vergisi % 33 den % 20 ye düşürüldü
*En düşük bağ-kur emeklisi aylığı 240 ytl den 400 ytl'ye çıkarıldı
*Kişi başına düşen milli gelir 2500 dolardan 5200 dolara çıktı
*Yıllardır büyük bir sorun haline gelen nema ödemeleri yapıldı.ödenen miktar 14 milyar ytl

EĞİTİM - KÜLTÜR
*4 Yılda 4000 tane okul yapıldı
*İlköğretim ve liseler de kitaplar ücretsiz hale getirildi
*Öğrenim bursları 45 ytl den 130 ytl ye çıkarıldı
*2003-2006 yılları arasında yaklaşık 85 bin derslik yapıldı
*Türkiyenin dört bir yanında okullarımıza 406.000 bilgisayar dağıttık
*Bilimsel araştırmalara 470 tirilyon kaynak aktarıldı
*Tüm okullara internet bağlantısı gerçekleştirildi

SAĞLIK

*Tüm hastahaneler tek çatı altında toplandı
*SSK-Bağkur Emekli sandığı ayrımı kalktı
*Özel hastahaneler herkese açık hale getirildi
*112 acil servisleri ambulans hizmetleri ücretsiz hale getirildi
*Yeşilkart sahipleri tümüyle devlet güvencesine girdi
*Sosyal güvenlik yasası ile tüm vatandaşlarımızın 18 yaşına kadar tüm çocukların tedavileri devlet güvencesi altına alınmıştır
*
YATIRIMLAR

*Cumhuriyet tarihi boyunca 3.859 km.bölünmüş yol yapılan ülkemizde 4 yılda 6.800 km.yol yol yapıldı
hedefimiz 15.00 km.
*Cumhuriyet tarihi boyunca 43 bin toplu konut yapılırken 4 yılda 200.000 toplu konut yapıldı
*4 yılda 5.000km doğalgaz boru hattı döşendi
*Afşin-elbistan b santrali 1.5 milyar dolara 4 yılda tamamlandı
*Uçak fiyatları otobüs fiyatlarına indi.Artık herkes uçakla seyahat edebiliyor..
*Karadeniz sahil yolu tamamlandı.Karadeniz'e 12 tünel yapıldı
*Köy-Des projesi ile yolsuz ve susuz köy kalmadı...

Baska bi iktidar oLsaydi CHP - MHP Veya baska bi Parti Suan ırak Gibidiydik.. Teskere Cikmasina Yakin Bahceli Bagiriyor Girin neyi bekLiyorsunuz Oyun Oynamiyorsun Sayin Bahceli Devlet Yönetiyorsun Kafana Göre Girilirmi istedigin yere Afedersin Dingonun ahırımı burasi... CHP desen basLi basina Sacma sapan bi pardi icinde 1 tane ipi sapa geLir insan yok.. Kendi kullandigi telefonuna bile sahip cikamiyor üLkeyi nasiL yönetcek..

Son düzenleme:
şiddetli bi anti akpci olduğum halde kapanmadığına sevindim...iyi ki kapanmadı...keşke hiç bu parti kurulmasaydı...uaali akp hakkında baya bi emin konuşuyo...ülkeyi yükseltti falan diyo...bunu neye dayanarak söylüyo merak ediyorum doğrusu...savcıya falan kimse laf etmesin...yüzünü görmek isterdim falan diyolar...elbet birgün bu akpnin ampulu patlıyacak...ampulun devri bitti florasan olmalı florasan...

sen ne kadar siddetli bi anti akpci isen
bende bi o kadar belki daha fazla

akp holıganıyım
cevabı yukarıda dıesel arkadasım vermıs

gordugun hukumetlerden hangısı bundan daha ii
benım gordugum kadarıyla hıc bırı
bı de sen dusun senın benden cok hukumet gordugun belli

Lütfen Cemil Çiceğin hakkını yeme, o chplilerin kadrolaşmasını akp döneminde sağladı:2:
Ahmet nejdet sezer cumhurbaşkanlıgını hak etmeyen bir kişiydi, cumhurbaşkanı olmadan önce hukukcu gibi gözüktü,ama hiç alakası yoktu.

Anayasa Mahkemesi Başkanınıda takdir etmek lazım
ret oyunu bı tek o verdı

daha once kapatılan 2 partı hakkında da ret oyu vermıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri