AKP KapatıLmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ama özü aynıı kalır...deiştiini ispatlamalıydıı.....biz bişi görmüoozz...siz deiştiine inanıo olabirsiniz...önemli olan bizi inandrması...

hayır kalmaz
sağcı olupta solcu olan yada solcu olup sağcı olan kişiler var
degiştigini ispatlıyor, özgürlük için anayasayı değiştirmeye çalışıyor
sen göremiyorsan, ne diyiyim diiyecek birşeyim yok
önemli sizi inandırması ama Türkiye'nin %47 inandırdı ;)
Hiç bir iktidar bu kadar Türkiye'yi inandırmadı:)

emn misinn...etrafıma bakıormmda akp ye oy verip kafasını taşlara wuran çoooqq..siz akp ye çooq takılmışş artq gerçei göremeen kişilersiniz..akp nn her yaptıını doru sanıorsnzz

emn misinn...etrafıma bakıormmda akp ye oy verip kafasını taşlara wuran çoooqq..siz akp ye çooq takılmışş artq gerçei göremeen kişilersiniz..akp nn her yaptıını doru sanıorsnzz

Ben akp oy veripte kafalarını taşlara vurduklarını görmedim :)
Evet haklısın ben gerçeği göremiyorum, ama zaman elbette gerçeği gösterecektir;)

bn akp karşıtıyım ama şu anki politikası güzel şu anki tarın için konuşamam bu gürcü-susya savaşında en iyisini yapıyo ikisine de yardım yoollamıyo ama düzgün bi parti yok ki ikinci atatürk gelse bi parti kursa

vatanı satarak raya oturtuyo dimi yuh ya senn gibi düşünenlere bişey diyemiyorum adamın istediği hem şeraati gecirmek hem ulkeyi satmak hem dolandırmak ki öle yapıyo zaten hemde ab ye girmek için yalvarıyo ya turk olmak bir ayrıcakıltır ve gurur verir insana ama o adam kendi benliğini hiçe sayıyo bide vahdettin için vatan haini derler adam en azından saman altından su yürütmedi artık ırak 1 biz 2 oluruz yakında çünkü gidişe dur diyen yokkk

iyi ezberlemişsin...bak sevgili kardeşim..sen daha şeriatin ne olduğunu bilmiyosun??..şeriat ALLAH'ın kurallarıdır...demek sen allahın kurallarına karşısın...ben daha önce defalarca söyledim ben bir akpli değilim..ama eğer ki türkiye bi yola girdi..doğru ya da yanlış onu bilemem diyorum...sonucuna da akp varsın...eğer yanlışsa hesap versinler..doğruysa amenna...biraz dengeli konuş

bn akp karşıtıyım ama şu anki politikası güzel şu anki tarın için konuşamam bu gürcü-susya savaşında en iyisini yapıyo ikisine de yardım yoollamıyo ama düzgün bi parti yok ki ikinci atatürk gelse bi parti kursa

walla ben akp hakknda ii bşi solemek iştemiorm ama bu sefer doru bişi yapıo

iyi ezberlemişsin...bak sevgili kardeşim..sen daha şeriatin ne olduğunu bilmiyosun??..şeriat ALLAH'ın kurallarıdır...demek sen allahın kurallarına karşısın...ben daha önce defalarca söyledim ben bir akpli değilim..ama eğer ki türkiye bi yola girdi..doğru ya da yanlış onu bilemem diyorum...sonucuna da akp varsın...eğer yanlışsa hesap versinler..doğruysa amenna...biraz dengeli konuş

önemli olan hesap wericeq duruma qelmeden olacaqları engellemekk yoksa iş işten geçmiş olacq:160:

Raşa

q deiL " K " ;)

+

Bır oLayı FazLa buyutme kaybeden sıteden gıder fıLan :)

Tartısma boLumu burası düeLLo boLumu dııL ..

Bırbırımızı Kırmıcak sekıLde tartısmamızı Yapalım ArkadasLar ..

çok kişi war k q dien herkezi uyarıon mu
Sadece emo boLumunde serbest

dıer bolumler q harfını k harfı yerıne kullanmak forum kurallarına aykırı .

gorduklerımı uyarıyorum

uyardıklarımda bır daha gorursemde geregını uyguLuyorum ...

Konumuz bu deıL eSaS konumuza doneLım ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri