Akla ve Mantığa Aykırı Bir İddia: Evrim Teorisi

---> Akla ve Mantığa Aykırı Bir İddia: Evrim Teorisi

vaaauvv..
uyumunuzun müthiş olduğunu farkettim.Direnis, reis ne kadar centilmen bi erkek değil mi? beni döverken sana yardım edecekmiş.D Bence siz bu uyumu kullanın..Belki evlenirsiniz cocuklarınız felan bile olur..
Bu hala neden burda ötüyor anlamış değilim. Yazdıklarına bakın hele... Forum adminleri nerde acaba ?

Son düzenleme:

vaaauvv..
uyumunuzun müthiş olduğunu farkettim.Direnis, reis ne kadar centilmen bi erkek değil mi? beni döverken sana yardım edecekmiş.D Bence siz bu uyumu kullanın..Belki evlenirsiniz cocuklarınız felan bile olur..

Evet..Gayet uyumluyuzdur...Ne oldu rahatsız mı oldun_?
Haddini bil dostum her zaman...Yoksa bildiren brileri elbet çıkar..

bence de ilk canlının camurdan olusması akla ve bilime yatkın bir şey değil tabikide. ama darwinin savundugu dogal seleksiyonlar,adptasyonlar,başkalasımlar kesinlikle olmustur.bir canlı türü milyonlarca yıl boyunca hiç bir değişime ugramadan aynı kalması akla ve mantıga aykırıdır.örneğin dünyada kuraklıgın cıktıgı yıllarda uzun boylu zürafalarla kısa boylu züraflar arasında uzun boylular yüksekteki dallardaki yapraklarla beslenirken kısa boylu zürafalar doğal seleksiyona ugrar ve sadece uzun boylu zürafalar günümüze gelir.bunlarla ilgili binlerce örnek var.Darwin çalışmalarıyla gayet basarılı bir bilimadamıydı.Onun görüsüyle ilgili sadece bir takım özelliklerini alıpta yargılamayalım dogru olanlarına inanırsak bizim için daha iyidir.Tabiki de 21.yy da kimse abiyogenez(kendiliğinden oluşum)görüsünü savunamaz.Darwin botanik biliminin babasıdır.Ve unutmayalım 2009 yılı darwin yılı secildi.

küçük boylu zürafaların günümüze gelemediğini söylüyorsun böyleyse eğer bu bir evrim değildir yani yine bu teori tutmaz ayrıca milyonlarca yıl değişime uğramadan kalır evet. Fosiller vs.. baktığımızda zaten bilimde bunu açıklıyor..

benim atam maymun diyenler varsa onu bilmem benim atam insan ve bu ayetlerle sabittir hayvanlarla konusmaya tenezül bile etmem sonuçta hayvan ALLAH muhafaza ya saldırırsa

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri