Akla ve Mantığa Aykırı Bir İddia: Evrim Teorisi

---> Akla ve Mantığa Aykırı Bir İddia: Evrim Teorisi

©ﻕΞתς яΞiš;1727385' Alıntı:
Ne hikmetse ben bulamadım o kopyaladığın kısımları... Konu bu değil...
İnsan anatomisi hakkında bilgi sahibi olmanı yeğliyorum ısrarla...
Neden 18 bin yıl öncesine kilitlendin diyorsun... Darwin 21. yüzyıl insanları maymun gibi dememişki... İnsanlar neden köşeye sıkıştığında cevap veremediğinde böyle tutarsız konuşurki anlamış değilim...

İnsanlar ile maymunların ciddi anlamda benzerlikleri olduğu bilimsel bir gerçektir.21. yy insanları maymun gibi demiyoruz zaten?Onu nereden çıkardın yalnızca insanlığın evriminin maymuna benzer bir şekilde başladığı iddia edilmiş.Yok 18. yıl önce çanak çömlek yapıyorlarmış,ne alaka şimdi?Yani saçma sapan şeyler söyleyip sonra da köşeye sıkıştırdığını falan zannediyorsun ya bitiyorum.Koca evrim teorisini 18.bin yıl önce yapılan çanak çömlekle mi çürütüyorusn öh yani...

İnsanlar ile maymunların ciddi anlamda benzerlikleri olduğu bilimsel bir gerçektir.21. yy insanları maymun gibi demiyoruz zaten?Onu nereden çıkardın yalnızca insanlığın evriminin maymuna benzer bir şekilde başladığı iddia edilmiş.Yok 18. yıl önce çanak çömlek yapıyorlarmış,ne alaka şimdi?Yani saçma sapan şeyler söyleyip sonra da köşeye sıkıştırdığını falan zannediyorsun ya bitiyorum.Koca evrim teorisini 18.bin yıl önce yapılan çanak çömlekle mi çürütüyorusn öh yani...
Anlama sıkıntınmı var hoca ? Ben 21. yüzyıl insanları maymun mu dedim ? Peki karşımdaki anaokulu bebesiymiş gibi anlatım yapıyım bari anlayacağın yok yoksa... Darwin hangi zamandan bahsediyor ilk insanlardan değilmi? Bende ilk insanlardan bahsediyorum yazımda. Diyorum ki madem ilk insanlar fiziksel ve zihinsel olarak (!) maymuna benziyordu bu pirinç nerden çıktı ? Neden taş değilde pirinç yemiş atalarımız? Madem zihinleri maymunun zihini gibi dardı nasıl akıl ettilerde bu çömleği yaptılar ? Sadece çömlekle olmaz mı diyorsun hay hay başım gözüm üstüne başka bilgilerde vereyim sana. Sanat... Birçok mağarada el yapımı resimler bulunmuş biliyorsun değil mi ? Resimlerdeki gölgelemeler, perspektifin kullanımı ve zarif çizgiler , kabartmalarda ustaca yansıtılan derinlik hissi , oymalarda güneş ışığının çarpmasıyla meydana gelen estetik oynamalar , evrimci beyinlerin açıklayamayacakları özelliklerdir. Çünkü bunlar Darwinist iddiaya göre çok daha ileride ortaya çıkması gereken bir gelişmedir. Hangi maymun akıllı o resimleri düşünüpte yapar ?? Hala maymunuz maymun diyorsanız harbiden öhhh yani...

Ya kendin de söyledin teoride insanlar maymun değil maymuna dönük canlılar olduğu söyleniyor.İlk insanlığın 18 yıl öncesi olduğunu nereden biliyorsun?İnsanlar zamanla gelişti,zamanla bu tür etkinliklere yöneldiler.Yani sen niye 18 bin yıl öncesini başlangıç olarak kabul ettin?Haydi bunların hiçbirini yapamazlar diyelim çok daha öncesinde maymunumsudurlar o zaman.O estetik oymaların öncesinden bahsediyorum yapamazlar diye kabul etsek bile.

Ya kendin de söyledin teoride insanlar maymun değil maymuna dönük canlılar olduğu söyleniyor.İlk insanlığın 18 yıl öncesi olduğunu nereden biliyorsun?İnsanlar zamanla gelişti,zamanla bu tür etkinliklere yöneldiler.Yani sen niye 18 bin yıl öncesini başlangıç olarak kabul ettin?Haydi bunların hiçbirini yapamazlar diyelim çok daha öncesinde maymunumsudurlar o zaman.O estetik oymaların öncesinden bahsediyorum yapamazlar diye kabul etsek bile.
Off Offffff :)
Ne kadar çabalasam boş... 18 bin yıl öncesini unut... O sadece bir varsayım... Bana ilk insanların tarihini söyler misin? Söyleyemezsin...
Sen nerden biliyorsun o estetik oymaların öncesinde bir yaşam olduğunu ?
Karanlık bir mağarada postlara sarılarak oturan , konuşma yeteneği olmayan yarı insan yarı maymun canlılar , sadece hayal ürünüdür... İlkel insan diye bir insan çeşidi yoktur ve var olmamıştır. İnsan var olduğu günden bu yana insandır ve son derece mükemmel bir kültüre sahiptir... Sizin atalarınız insan değilse bu beni bağlamaz arkadaşım.

Vışşş amaniiiiinnn

Ben görmeyeli neler olmuş burda yahu D:

Girmeyecem hiçbi konuya da ..Adamın birinin,hırsını reisin gözlüklerinden çıkarmasına koptum :11:
E nefs işte...Tatmin olmk istiyor zaar P:

Vışşş amaniiiiinnn

Ben görmeyeli neler olmuş burda yahu D:

Girmeyecem hiçbi konuya da ..Adamın birinin,hırsını reisin gözlüklerinden çıkarmasına koptum :11:
E nefs işte...Tatmin olmk istiyor zaar P:
Çok denk geldi böyleleri , diğer sitelerde nickimden bile hırsını çıkaranlar oldu :D Takar mıyım ? Tınnn hahaha

©ﻕΞתς яΞiš;1727562' Alıntı:
Off Offffff :)
Ne kadar çabalasam boş... 18 bin yıl öncesini unut... O sadece bir varsayım... Bana ilk insanların tarihini söyler misin? Söyleyemezsin...
Sen nerden biliyorsun o estetik oymaların öncesinde bir yaşam olduğunu ?
Karanlık bir mağarada postlara sarılarak oturan , konuşma yeteneği olmayan yarı insan yarı maymun canlılar , sadece hayal ürünüdür... İlkel insan diye bir insan çeşidi yoktur ve var olmamıştır. İnsan var olduğu günden bu yana insandır ve son derece mükemmel bir kültüre sahiptir... Sizin atalarınız insan değilse bu beni bağlamaz arkadaşım.

İyi tamam o senin inancın.Öncesinde yaşam olduğunu tabii ki kanıtlayamam,net olarak gösteremem de.Tıpkı senin de aksini kantılayamayacağın gibi.İnanç meselesidir bu.

Girmeyecem hiçbi konuya da ..
yok bide yüzsüzlük edip girseydin..konuşacak neyin var ki bi yerden sonra hepiniz suspus olup kalıyorsunuz.Allaha havale ayaklarına yatıyorsunuz..

yani yazmayayım diyorum ama mecbur bırakıyorsunuz..

yok bide yüzsüzlük edip girseydin..konuşacak neyin var ki bi yerden sonra hepiniz suspus olup kalıyorsunuz.Allaha havale ayaklarına yatıyorsunuz..

yani yazmayayım diyorum ama mecbur bırakıyorsunuz..

:11:
Konuşacak çok şeyim var da...Ah bi karşımda olsan...Sadece konuşmaklada kalmayacam da...
İşte..Kahretsin...

vaaauvv..
uyumunuzun müthiş olduğunu farkettim.Direnis, reis ne kadar centilmen bi erkek değil mi? beni döverken sana yardım edecekmiş.D Bence siz bu uyumu kullanın..Belki evlenirsiniz cocuklarınız felan bile olur..

Bugün atalarını ziyarete gittinmi hayvanat bahçesine_?
Malum kafes tellerin içinde yaşıyorlar bütün gün..
Sık sık gidinde moral verin..Allah muhafaza sizin desteğiniz olmazsa evrimleşemezler filan..

:11: :11: Ablacım alemsin ya :11:

vaaauvv..
uyumunuzun müthiş olduğunu farkettim.Direnis, reis ne kadar centilmen bi erkek değil mi? beni döverken sana yardım edecekmiş.D Bence siz bu uyumu kullanın..Belki evlenirsiniz cocuklarınız felan bile olur..

Haddini bilde konuş ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri