adım adım tayyip erdoğan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:)

O Zamanlar Tayyip Yokmustu OLsaymisti Onun icin Ayri bi söz söyleyecekLerinden eminim.

Ben Tayyip Erdogan Sütten Cikmis Akkaşık Hic Bi Zaman Demiyorum , Bunu Savunmuyorumda..

Ama Şuanki 2008 Yilinda Söyle Liderlere Baktigimizda Recep Tayyip Erdoğandan Daha Üstün Bir Lider Göremiyorum Ben Degil Türkiyenin %50'si Göremiyor.. Görseydi Recep Tayyip Erdoğan Degil Başkası Olurdu Başımızda.. Tekrar Diyorum Ben Recep Tayyip Erdoğanin Gecmiste Yaptiklarini Asla Ama Asla Onaylamiyorum , Begenmiyorum.. Ben Hapisden Ciktiktan Sonraki Recep Tayyip Erdogan'a Hayranım..

nokta. teşekkürler arkadaşım gayet net ve açık bi cvp vermişsin ;)

Bu adama Türkiyenin sadece yüzde ellisi değil, dünya hayran. İslam dünyası bile lider olarak görüyor.
Not: Kendi fikirlerimdir. Lütfen yorumum üzerinden sataşma yapılmasın. Tartışmaya girmek istemiyorum.

Bu adama Türkiyenin sadece yüzde ellisi değil, dünya hayran. İslam dünyası bile lider olarak görüyor.

katılıyorum hocam..:106:

çok komik bir kere %50 degıl 47 tabı yerel secımlerde yuzde 40 ı da bulamayacak saadet yükselişte

hayran olunacak kişide fikirlerin sabit olması gerekir düşüncesindeyim kimlerin dizinin dibinde yetıstıgını cok iyi biliyoruz

herşey ortada can çıkar huy çıkmaz hala bu kişiye sempati duyanları anlamıyorum ya neyse tayyibin amacı her neyse asla ulaşamıycak bunu çok iyi biliyorum TURK insanı gercegi görecek umarım gec olmaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri