adım adım tayyip erdoğan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> adım adım tayyip erdoğan...

sevmediğim şey tartışma bölümünde alıntıyla cevap verilmesi. ööööf...

Bizler de sizlere sevdiklerinizle mutluluklar dileriz. Kişi sevdikleriyle beraberdir. Eğer varsa bu memlekette sevdiklerinizin dikili taşları beraber dama falan oynarsınız. Sizin kıymetlilerinizde laftan ve cadı avlamaktan icraata pek zaman bulamadıkları için göstermelik diktikleri taşlarla ancak dama oynanır zaten.
Ha biz de sevdiklerimizle mutluyuz. Kıskananlar çatlasın. Byeeeeeeeeeeee.

nasıl cevap verdiğim kimseyi ilgilendirmez.

kıskananlar mı =) siz böyle devam edin ne diyelim

nasıl cevap verdiğin kimseyi ilgilendirmiyor zaten , yorum yapma hakkım bende saklı ama :) neyse kişilere değil laflara söz bulup söyleyin mümkünse.

kimse sana öyle değil böyle cevap ver demediğine göre ortada sadece söylenene yorum geldiğine göre, burda da yapılacak yegane şey bu olduğuna göre sorun yok.

burda yapılcak şey konuyla ilgili yorum yapmak nasıl yapıldığıyla değil neyse evt sorun yok

o kadar kısıtlamayı sen bana getiremezsin :) herneyse sıkıldım. yaptığın yorumu alıntı diye afişe etmemin sinirini bozduğunu görebiliyorum üzgünüm

sende neyi nasıl yazdığım hakkında yorum yapamazsın.benim sinirim böyle saçma bişey yüzünden bozulmaz ama dikkat ettimde senin derdin tartışma yapmak falan diil birilerine sataşmak neyse...

Yıl 94 ve daha öncesi Tayyeep'ten enstanteneler
Yıl 2009 Tayyeep Başrol oyuncusu değişen bişey yok ;)

Laiklik, din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılmasıdır.
Bu yaptıgın tanımı ilkokula giden çocuklar yapıor çünkü anlama kolaylıgı kazansın diye
Laikligin tanımı 1 cümleden oluşsaydı Mustafa Kemal Atatürkün temel ilkelerinden birini oluşturmazdı
Sana tavsiyem laikligi nedemek oldugunu ögrenmen detaylı biiçmde:2:

Karışmak gibi olmasın da

Laiklik,din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılması demek.. Daha kolay öğrenilmesi amacıyla dar kalıba sığdırılmış geniş anlam çıkartılabilen bir sözdür .... (Demokrasiye,Cumhuriyete ters düşecek her türlü yaklaşımdır)

Bir nev-i geniş anlamının sadeleştirilmiş biçimidir yorumlayabilene...

Son düzenleme:

işte yorumlayamayanlar da var ama korsan
yani Atatürk'ü altı oka indirip anlayamayanlar olduğu gibi.
din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılması tanımı zaten yanlış değil, diyende yok. Ama kalkıp 'kişi laik olabilir' denemez. İnsan bir dine bir inanışa bağlanır. ya da bağlanmaz ama tektir. her dine yer veremez bünyesinde. Laik olmak ise her dine aynı mesafede olmak demek :) Ve Laik olmak DİNSİZ olmak demek de değil. İslamı insanlardan uzaklaştırmak hiç değil... ama bunu anlayamayan, anlamak istemeyen ve sadece güzel bulduğu cümlelerle, namı diğer kulaktan dolma cümlelerle konuşan insanlar yığınla varlar :) ve onların çokluğu dediklerinin , tanımlamalarının doğruluğuna ispat değil.

Son düzenleme:

Bu yaptıgın tanımı ilkokula giden çocuklar yapıor çünkü anlama kolaylıgı kazansın diye
Laikligin tanımı 1 cümleden oluşsaydı Mustafa Kemal Atatürkün temel ilkelerinden birini oluşturmazdı
Sana tavsiyem laikligi nedemek oldugunu ögrenmen detaylı biiçmde:2:

ben ne demek olduğunu çok iyi biliyorum anlamak istemeyen arkadaşlar için söyledim komikleşmeyin lütfen

Pes doğrusu be pess... Bu kadar açıklamaya belgeye kanıta rağmen hala bu adamı savunacak mideyi ve beyini nerden buluyosunuz hayretle karşılıyorum... Atatürk'ün ilkesi olan laikliği bile istemiyor bu adam... millet hiçbirşeydir seçimden seçime oy kullanan varlıktır diyor bu adam... Atatürk'ün büstünün önünde saygı duruşunda beklemek saçmalıktır diyor bu adam... Aziz şehitlere ''kelle'' bebek katili p.ç kurusu apoya da ''sayın'' diyor bu adam... TÜRK'üm diyemiyor Türkiye'liyim diyor bu adam... siz ise hala başka şeyler bulun başka şeyler eskidi bunlar diyosunuz...! kusura bakmayın ben bunları eskitmem unutmam unutturmam... Damarlarında Türk kanı taşıyan TÜRK EVLADIYIM ben ! şehidime vatanıma milletime laf edeni unutmam unutana ve görmezden gelene TÜRK demem !!

Değişen (!) Tayyip Erdoğan...

Tayyip Erdoğan Afganistan'daki peştun lideri Gulbettin Hikmet Yar'ın dizinin dibinde eee başbakan ne de olsa (!)

Hiç başbakan portresi gördünüzmü? Böylesini göremezsiniz arkadaşlar...

Başbakandan köylüye... ' ananıda al git lan! '

veee sonn... Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakanından şehitlerime edittts kurusu apoya sayın... Daha ne deyim başka açıklama yapmama gerek var mı ??

Senin savunduğun zübbeleri savunacak mideyi ve beyini bulduğun çöplükten bulmadığımız kesin. Sen de ülkücümüsün, ulusalcımısın, solcumusun, dindarmısın, ne haltsın anlayamadık. Sen boş siyaset yapmaktan, başka düşünenlere sataşmaktan, çamur atmaktan saldırmaktan başka bir şey bilmez misin be adam. Senin ideolojin değil mi bu ülkede PKK yı azdıran. Herşeyi konuşmuyoruz diye meydanı boş mu sandınız. Tevellütünüz kaç sizin ki benim fikirlerimle dalga geçeceksin, bana beynimi nereden bulduğumu soracaksın. Haddini bileceksin daddini. Bu saldırganlığınız yüzünden sevilmiyorsunuz. Yııllarca solcu karşıtlığından beslenip ülkenin altını üstüne getirdiniz. Şimdi de Başka şeylerden besleniyorsunuz. Daha doğrusu iki karşıt fikir gibi görünüp birbirinizi besliyorsunuz. Şu ülkeye hamaset edebiyatından başka ne çivi çaktınız. Laftan başka, kavgadan başka ne icratınız oldu. Meydanlarda Allah Allah diyip akşamları kafa çeken sizler değil misiniz. Ben az çok gün görmüş bir insanım. Açtırma kutuyu söyletme kötüyü. Lafını sözünü bil de konuş. Varsa faydalanacağımız düşüncelerin yaz faydalanalım. yoksa sataşma bir daha kimseye. Yazık. Ayağın kaymasın.

şiştt şişttt şişttt... sakinnnn... serin gel hoca... benim ne olduğumu anlayamadın mı daha? anlatırlarrr rahatt ol... benimle laf yarıştıcağına yazıklarıma cevap ver açıklayıcı bişey sun... siz değilmiydiniz erbakanın yanından çıktıktan sonra bu adam yobaz bu adam dindar değil bu adam şöyle bu adam böyle diyen ?? ne değişti şimdi ?? sana da mı odun kömür veriyo tayyip babanızda oyunuzuda onurunuza bi torba kömüre veriyosunuz?? asıl sen açtırma kutuyu değerli hocacım ;) Allah Allah deyipte akşamları kafayı çeken biz değiliz en azından ben değilim... üç beş serserinin yaptığını bütün camiaya lanse edemezsin... gün görmüşsünde boşa görmüşsün... benim savunduğum değerler hakkında da bir daha ileri geri konuşma mazallah ağzınla burnun yer değiştirmesin sonra (bunu tehdit diye anlar sizin gibi zihniyetler) ! Ben Türklük gurur ve şuuru , İslam ahlak ve fazileti ile yetişmiş bir ülkücü adayıyım? ya sen kimsin ?? kelime oyunlarından laf cambazlığından başka bişey bilmez misin sen? tüfa yapma hoca... saldırı yapma demişsin sen saldırıya geçmişsin nasıl olacak bu iş ? bizi bilen biliyor sevende seviyor kafanızı yormayın siz ;) ayak kaydırma dedin de keşke yanında olsaydım da beraber kaysaydık ne güzel olurdu :)

banada bir daha kişisel yorum yazma sana yaşından ötürü saygı göstermek istiyorum ama bunu sürekli engelliyosun... şu dakika itibariyle şahsıma hakaretin olmadığı sürece cevap vermeyeceğim sana...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri