adım adım tayyip erdoğan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
insanların sadece özgeçmişte neler yaptığını değilde birazda özgeleceğinide düşünmek lazım..:D neler yapıyor nelerle uğraşıyor..gelipte satıyo demeyiniz lütfen:D

---> adım adım tayyip erdoğan...

''Ananı da al git burdan '' ,''bekara karı boşamak kolay'',Kriz teğet geçti hamdolsun '' ''Egemenlik milletinmiş YALAN ! '' bunlar cümle haznesinden bi kaç örnek DD

''Ananı da al git burdan '' ,''bekara karı boşamak kolay'',Kriz teğet geçti hamdolsun '' ''Egemenlik milletinmiş YALAN ! '' bunlar cümle haznesinden bi kaç örnek DD

ee başka :)

başka şeylerde söyleyin artık . çünkü ben her eleştiride bunları duymaktan çok sıkıldım. siyasette yaptıklarını eleştirin. ya da başka icraatlarını, ama şu kelime ve cümleleri ortaya serip matah bir şeymiş gibi sunmayın artık. evet evet, kötüler, söylenilmemesi gereken sözler.

şu amerika sempatisi daha doğrusu bushla olan ilişkisi hariç beğeniyorum sayın başbakanı..milletin yararına güzel icraatları var olacaktır da..Allah başımızdan eksik etmesin..

ee başka :)

başka şeylerde söyleyin artık . çünkü ben her eleştiride bunları duymaktan çok sıkıldım. siyasette yaptıklarını eleştirin. ya da başka icraatlarını, ama şu kelime ve cümleleri ortaya serip matah bir şeymiş gibi sunmayın artık. evet evet, kötüler, söylenilmemesi gereken sözler.

sıkılsanda bunlar gerçekler.başkamı? tabi bunlarda var:
"Hep konuştular, demir ağlarla ördük dediler ne ördünüz laftan başka?" (2003 Bu ülkeyi kuranlara, kurtaranlara ettiği hakaret)

"Milli Eğitim ve laiklik kavramları değişime açıktır." (2004 Laiklik karşıtı sözleri)
"Laik değilim, laikliği korumakla yükümlüyüm ." (2005 Laiklik karşıtı vatanhaini olduğunun kanıtı)

"Kıbrıs'taki Türk askeri Lübnan'daki Suriye varlığına benzer." (2005 Ülke topraklarını değersiz görüşünün kanıtı)

"Bayram değil seyran değil..." (2005 Erdoğan bu sözü Cumhurbaşkanı Sezer 29 Ekim Resepsiyonu'na rektörleri davet edince söyledi, yani 29 Ekim Sayın Erdoğan için bayram da değildi, seyran da)

Güç geçindiğini göstermek için "Satılık Böbrek" yazılı bir döviz gösteren vatandaşa "Sakatatçı dükkanı değil burası " demesi (2005)
Oğlunun işsiz olduğunu söyleyen babaya "Senin oğlun da işsiz kalsın, otur" diye bağırması (2006)

başka icraatlarıda var tabi;bizim avrupaya üyeligimizi istemeyen bir cok millete şehitlerimizin kanıyla sulanan topraklarımız satılıyor nasıl oluyor anlamıyorum bu nasıl bir düzen bu zihniyetsiz kumarbazları başa getiren söz hakkı veren insanımız utansın yazık

tayyip erdoğanla bu iş yürümez bence chp li mustafa sarıgül hükümetbaşı olmalı

sıkılsanda bunlar gerçekler.başkamı? tabi bunlarda var:
"Hep konuştular, demir ağlarla ördük dediler ne ördünüz laftan başka?" (2003 Bu ülkeyi kuranlara, kurtaranlara ettiği hakaret)

"Milli Eğitim ve laiklik kavramları değişime açıktır." (2004 Laiklik karşıtı sözleri)
"Laik değilim, laikliği korumakla yükümlüyüm ." (2005 Laiklik karşıtı vatanhaini olduğunun kanıtı)

"Kıbrıs'taki Türk askeri Lübnan'daki Suriye varlığına benzer." (2005 Ülke topraklarını değersiz görüşünün kanıtı)

"Bayram değil seyran değil..." (2005 Erdoğan bu sözü Cumhurbaşkanı Sezer 29 Ekim Resepsiyonu'na rektörleri davet edince söyledi, yani 29 Ekim Sayın Erdoğan için bayram da değildi, seyran da)

Güç geçindiğini göstermek için "Satılık Böbrek" yazılı bir döviz gösteren vatandaşa "Sakatatçı dükkanı değil burası " demesi (2005)
Oğlunun işsiz olduğunu söyleyen babaya "Senin oğlun da işsiz kalsın, otur" diye bağırması (2006)

başka icraatlarıda var tabi;bizim avrupaya üyeligimizi istemeyen bir cok millete şehitlerimizin kanıyla sulanan topraklarımız satılıyor nasıl oluyor anlamıyorum bu nasıl bir düzen bu zihniyetsiz kumarbazları başa getiren söz hakkı veren insanımız utansın yazık

dikkat ediyorum hep önceden sölediği sözlerden bahsediyosunuz..
yaptığı işleri konuşanınız yok
devletin olan borçlarını hangi hükümet bu kadar ödeyebildi..
önceden yoksullar göz önünde bulunduruluyormuydu?? hayır!! çnkü devlet kendi yoksuldu..borçlar yüzünden

ama geldiğimiz noktaya bakın borçlar daha azalmış ,yer altı zenginliklerimiz kullanılmaya başlamış,yoksullarımıza ihtiyaç ayrdımı yapılmaya başlanmıştır..
bence bunları görmezden gelemezsiniz.
o yoksulların yerinde siz olsaydınız şükrederdininz..

Yazık ya. Acıyorum sizlere. Daha kavramların ne olduğunu bilmeden insanları eleştiriyorsunuz. Laiklik ne demek laik olmak ne demek. İki satır bilgin varsa ben de 10 yıllık tarih öğretmeni değilim. Laik demek dini olmayan demektir. Kişiler laik olmaz devletler laik olur. devletin laik olması da dinsizliği savunması değil, tüm dinlere eşit mesafede olması ve kişilerin din ve vicdan özgürlünü savunması demektir.
Şimdi sen bu laftan koskoca Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakanını vatan haini olmakla suçluyorsan sana ancak ve ancak acırım.
Bir arkadaş hep sözlerini (...ki o sözlerin bir çoğu aralardan montajlanmış ve başka taraflara çekilmiş sözler) eleştiriyorsunuz icraatlara bakmıyorsunuz demiş. Arkadaşım o icraatleri görmek için sadece göz yetmiyor. Biraz da vicdan lazım vicdan.

hiç şaşırmadım çünkü bu ülke CUMHURİYETİ haketmediğini tekrar tekrar gösteriyor bana, her defasında. daha kavram karmaşası yaşarken bizler cumhuriyeti nasıl anlayıp uygulayabilirizki?? Tek yaptığımız Atatürk'ü altı oka indirgemek, onlarıda doğru düzgün anlayamamak. Laiklik insanların gözüne karışık sunulmaya çalışılan bir çorba gibi artık. Aslında çokta karışık olmayan... ama insanın bir türlü anlamak istemediği bir şey. Laiklik birilerinin savunduğu ve anladığı gibi dini UZAK tutmak değil, aksine tüm dinlerin birarada yaşamasına özgür ortam oluşturmak, yaklaştırmak demek. Ve evet ayfatatanın dediği gibi kişi değil, kurum ya da devlet olabilir laik çünkü laik demek aynı zamanda tek bir dine değil bir çok dine yer vermek demek. Bunu bilen bir insanın "Ben laik bir insanım" demesi kadar tuhaf bir şey olabilir mi ?

Vatanhaini lafına bir şey dahi demiyorum:11:

size sevgili başbakanınızla mutluluklar o zaman gerçekler zatenn ortada ya görmek istemiyosunuz yada işinize gelmiyo yazık...

Yazık ya. Acıyorum sizlere. Daha kavramların ne olduğunu bilmeden insanları eleştiriyorsunuz. Laiklik ne demek laik olmak ne demek. İki satır bilgin varsa ben de 10 yıllık tarih öğretmeni değilim. Laik demek dini olmayan demektir. Kişiler laik olmaz devletler laik olur. devletin laik olması da dinsizliği savunması değil, tüm dinlere eşit mesafede olması ve kişilerin din ve vicdan özgürlünü savunması demektir.
Şimdi sen bu laftan koskoca Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakanını vatan haini olmakla suçluyorsan sana ancak ve ancak acırım.
Bir arkadaş hep sözlerini (...ki o sözlerin bir çoğu aralardan montajlanmış ve başka taraflara çekilmiş sözler) eleştiriyorsunuz icraatlara bakmıyorsunuz demiş. Arkadaşım o icraatleri görmek için sadece göz yetmiyor. Biraz da vicdan lazım vicdan.

Laiklik, din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılmasıdır.
Kişi ile devlet aynı şey olmasalar bile; devlet; bireylerden oluşan toplumun yarattığı bir gerçek düzendir; daha doğrusu düzenin yönetim biçimidir. Birey olmadan devlet olmadığına göre; bu iki yapının birbirine bağlı olduğu anlaşılır.kişilerde devlet te laik olabilir.Eğer birey laik değilse, devletin laik olması içi boş bir iddiadır. Bu nedenle, 'devlet laik olur, birey laik olmaz' eksik ve yanlış bir düşüncedir. Evet, 'devlet laik olur' düşünce doğrudur, ama 'birey laik olmaz' düşüncesi yanlıştır. Neden mi? Nasıl ki, demokratları olmayan bir 'demokrasi' düşünülemezse, laik bireyleri olmayan laik bir devlette düşünülemez.Bence siz kendinize acıyın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri