adım adım tayyip erdoğan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel kardeşim. Beni anlamamışsın. Bakın bana AKP ile ilgili bu tür isnatlardan bahsetmeyin demiştim. Ben bunları çok duydum ve okudum. Karnım doydu ve gaz bile yaptı o isnatlar. Bana alternatif bulun. Çözüm üretin. Lütfen. Ben 302unu geçmiş bir arkadaşınızım. Bu tür söylemler beni etkilemiyor.

niye gerceklermi acı geliyor sana yoksa bii adam yerinemi koymuyorsun? ama sana hayretle bakıyorum ben buraları cok duydum cok okudum dıyorsun ama halen at gözlüğüyle devam ediyorsun :D Neyse eger ispat istersen adminler izin verirse link veririm hepsinide görürsün

aeo ayfatata sen bu zihniyetle okuldaki ögrencilerin beynine girmiyorsundur inşALLAH ALLAH O ÇOÇUKLARI KORUSUN..

Ezanı bile arapça yaptı öyle mi. Bir araştırma yap bakalım. Halk Türkçeye çevirenler hakkında ne düşünüyor, asli haline çeviren Menderes hakkında ne düşünüyor. Ablacım. Ben tarih öğretmeniyim. o dediğin dönemleri iyi biliyorum.Atatürk sonrası CHP nin tek parti iktidarı dönemlerini de iyi biliyorum. Girdiği bütün seçimlerden yenilgiyle çıktığını ve her yenilgi sonrasında başa geçebilmek için darbe yaptırttığını da iyi biliyorum.
Bak bu forumda AKP yi sevmeyenlerin bile büyük çoğunluğu Adnan Menderesi seven insanlardır. Menderes benzetmesini hiç yapmadığını düşünelim istersen. Yoksa konu dağılıyor. Mesele başka yöne kayıyor.

Dediklerine katılmıyorum özellikle ezan konusunda ama hakılsın konu dağılıyor yazmsak daha iyi

niye gerceklermi acı geliyor sana yoksa bii adam yerinemi koymuyorsun? ama sana hayretle bakıyorum ben buraları cok duydum cok okudum dıyorsun ama halen at gözlüğüyle devam ediyorsun :D Neyse eger ispat istersen adminler izin verirse link veririm hepsinide görürsün

aeo ayfatata sen bu zihniyetle okuldaki ögrencilerin beynine girmiyorsundur inşALLAH ALLAH O ÇOÇUKLARI KORUSUN..

İstersen meseleyi kişiselleştirme. Bak bana laf dokundurmaya başlamışsın. Ben de başlamayayım. Hadi canım kardeşim. Ben sıkıldım. Allaha emanet olun.

Genç reis seni bir türlü çözemedim. Bir kon uveya yorumuna bakıyorum başkasını görüyom, başka bir yorumunda başkasını.
Yukarıda dikkat ediyorum da delil österebildiğin bazı hususların kaynağı zaten ********liği ve yalancılığı kendi okurları tarafından da kabul edilmiş A.D. medyası. Delil gösteremediklerin ise eminim ki yine aynı veya benzeri kaynaklıdır.
Şunu demek istemiyorum. Bu adamın hiç mi suçu yok. Ben Başbakan için peygamber demiyorum ki! Tabiki hataları var ve vaktinde hataları olmuştur. Eğer geçmişteki hataları için hatta yıllar önceki hataları için yargılayacaksak ben buna yargılama değil önyargılama derim. Başka siayasi menfaatler için ortalığı karıştırma derim. Hz. Ömer de (bunu sadece örnek olsun diye veriyorum. Biliyorum şimdi birileri kalkıp Tayyip Hz. Ömer mi diyeceklerdir) Peygamber Efendimizi öldürkeye dahi kastetmişti ama sonradan Ümmetinin en şerefli ikinci kişisi oldu. hz. Ömer geçmişi için yargılandı mı.
Allah aşkına tamam sevmiyorsunuz, bunu anlarım. Nefret edin, saygı duyarım. Ama bu modası geçmiş karalamaları geçin artık. Bakın başta Saadetçiler ve MHP liler (parti ismi veriyorum zaten konu siyaset) seçim öncesinde bu ve buna benzer hatta fazlasıyla bu tür yaygaraları kopardılar. Youtube lere videolar koydular. Allahtan korkmayıp adama kafir bile dediler. Noldu. Oyu azaldı mı arttı mı? Millet bunları yemiyor artık. Burada yorum yazan arkadaşlara bakıp da "ay be üyeleri nasıl etkiledim" diye düşünme. O arkadaşlar zaten nefret eden arkadaşlar.
Eğer insanları o partiden koparmak istiyorsanız profe üretin. Laf değil. Ülkeyi onlardan daha iyi yönetebileceğinizi ispatlayın. Yüzde 10'a 15'e ya da 20'ye değil ülkenin yarısına kendinizi kabul ettirin, sevdirin ki yükselesiniz. Yoksa bu iftiraların altında ezilirsiniz.
hocam diyerek söze başlamayı çok isterdim ama siyasi bilgi yönünden yaşım 21 olmasına karşın sizden kat kat üstün seviyede olduğumu düşünüyorum.bi defa beni ikiyüzlü yada şöyle söyleyim bi dediği bi dediğini tutmamazlıkla suçluyosun. bana buna dair bi kanıt gösterin lütfen. benim ne görüşe sahip olduğum nickimden belli zaten çözmek için pek fazla vakit harcama zahmetinde bulunmayın. eskimiş palavralar diyosunuz bu yazıların yarısı 6 ay önce yaşanmış olaylardır.siz hala %50 den bahsediyosunuz 2 seçim sonra bu adam bitecek hoca bi-te-cek. medya patronu diye tanıdığınız aydın doğan ile araları bozulmaya başladı bakın görürsünüz bütün gerçekleri teker teker yayınlamaya başlar artık aydın doğan. e halkta kör değil görür herşeyi. Türkiye'nin %50 sinin neden oy verdiği belli zaten bu partiye, medya desteğini çeksin bakın neler oluyo Tayyip Erdoğan'a ki olacakta bu dediklerim göreceksiniz.
Saadet ve M.H.P yi aynı kefeye ve aynı satıra yazmamanızı rica ediyorum.
Yukarıda dikkat ediyorum da delil österebildiğin bazı hususların kaynağı zaten ********liği ve yalancılığı kendi okurları tarafından da kabul edilmiş A.D. medyası. Delil gösteremediklerin ise eminim ki yine aynı veya benzeri kaynaklıdır.
burada hangi medyayı kastettin anlamadım ama şayet Aydın Doğan medyasını kastediyorsan sana sadece gülerim çünkü aydın doğan ve tayyip erdoğan üstteki yazımda da dediğim gibi kankiler;)
ayrıca konumdaki yazan yazıların hepsi de herkes tarafından bilinmemektedir ha at gözlüğü ile bakanlar da zaten inanmazlar.
Burada yorum yazan arkadaşlara bakıp da "ay be üyeleri nasıl etkiledim" diye düşünme. O arkadaşlar zaten nefret eden arkadaşlar.
Bak şimdi ben bi defa 'ayy' diye bi tabir kullanmam,etkileme işi ise karşı karşıya birebir konuştuğumuzda karşımdaki kim olursa olsun etkilerim ve belgelerle bütün tezleri çürütürüm çok şükür bu kabiliyete ve bilgiye sahibim. benim buradaki amacım M.H.P propagandası yapmak değil sadece bana doğru olan düşünceleri paylaşmamdır ki neticede burasıda bir paylaşım platformudur.
Yoksa bu iftiraların altında ezilirsiniz.[/
iftira mı? :) inan gülümsüyorum sana.

Son düzenleme:
©ﻕΞתς яΞiš;957745' Alıntı:
hocam diyerek söze başlamayı çok isterdim ama siyasi bilgi yönünden yaşım 21 olmasına karşın sizden kat kat üstün seviyede olduğumu düşünüyorum.bi defa beni ikiyüzlü yada şöyle söyleyim bi dediği bi dediğini tutmamazlıkla suçluyosun. bana buna dair bi kanıt gösterin lütfen. benim ne görüşe sahip olduğum nickimden belli zaten çözmek için pek fazla vakit harcama zahmetinde bulunmayın. eskimiş palavralar diyosunuz bu yazıların yarısı 6 ay önce yaşanmış olaylardır.siz hala %50 den bahsediyosunuz 2 seçim sonra bu adam bitecek hoca bi-te-cek. medya patronu diye tanıdığınız aydın doğan ile araları bozulmaya başladı bakın görürsünüz bütün gerçekleri teker teker yayınlamaya başlar artık aydın doğan. e halkta kör değil görür herşeyi. Türkiye'nin %50 sinin neden oy verdiği belli zaten bu partiye, medya desteğini çeksin bakın neler oluyo Tayyip Erdoğan'a ki olacakta bu dediklerim göreceksiniz.
Saadet ve M.H.P yi aynı kefeye ve aynı satıra yazmamanızı rica ediyorum.

burada hangi medyayı kastettin anlamadım ama şayet Aydın Doğan medyasını kastediyorsan sana sadece gülerim çünkü aydın doğan ve tayyip erdoğan üstteki yazımda da dediğim gibi kankiler;)
ayrıca konumdaki yazan yazıların hepsi de herkes tarafından bilinmemektedir ha at gözlüğü bakanlar da zaten inanmazlar.

Bak şimdi ben bi defa 'ayy' diye bi tabir kullanmam,etkileme işi ise karşı karşıya birebir konuştuğumuzda karşımdaki kim olursa olsun etkilerim ve belgelerle bütün tezleri çürütürüm çok şükür bu kabiliyete ve bilgiye sahibim. benim buradaki amacım M.H.P propagandası yapmak değil sadece bana doğru olan düşünceleri paylaşmamdır ki neticede burasıda bir paylaşım platformudur.

iftira mı? :) inan gülümsüyorum sana.

abi bosver ya takma kafana bunları askerde bunalıma girme ben idare ederim buraları:D

Ata'ya saygi durusunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok. (12.5.1994Hurriyet)

10 Kasim'da yaygara kopartildi. (14.11.1994 Hurriyet)

sölicek bişey yok malesef tayyip erdoğan bizim başbakanımız .. onu başa getirenler düşünsün :)

bir adam 7 sinde neyse 70 mişinde de o' dur.!!!!
yok ben o saçma düşüncelirimi değiştirdim yok ben artık farklıyım falan nasıl bir söylemdir ya?
hala aynı bu adam böyle de devam edecektir!
kurtuluş savaşında şehit düşenler ülkemizi bu gibi şahsiyetleri başımıza başbakan olarak getirsinler diyemi mücadele etti..
din ve devlet işlerini birbirine karıştırarak halkın beynini sulandıran, aklını çelen hiçte laik olmayan bu gibi şahsiyetlerin yeri hapis olması gerekirken başbakan olarak sıfatlandırılıyor.
nolcak bu ülkenin haliii?

bir adam 7 sinde neyse 70 mişinde de o' dur.!!!!
yok ben o saçma düşüncelirimi değiştirdim yok ben artık farklıyım falan nasıl bir söylemdir ya?
hala aynı bu adam böyle de devam edecektir!
kurtuluş savaşında şehit düşenler ülkemizi bu gibi şahsiyetleri başımıza başbakan olarak getirsinler diyemi mücadele etti..
din ve devlet işlerini birbirine karıştırarak halkın beynini sulandıran, aklını çelen hiçte laik olmayan bu gibi şahsiyetlerin yeri hapis olması gerekirken başbakan olarak sıfatlandırılıyor.
nolcak bu ülkenin haliii?

evet sonuna kadar haklısın..tayyibi seçenler ülkenin sonunun ne hale gelceğini bile bile seçmişlerdir heralde onlara sormak lazım bu soruyu :)

Genç reis kardeşim. Meseleyi uzatmak istemiyorum da son kez aklıma bir şey geldi onu yazayım dedim. Senden üstünüm demişsin. Dorudur. Ben kimseden üstün olduğumu iddia etmiyorum. Allah korusun. İkincisi bir kişinin benim için önemli olan yönü İnaçlı olmasıdır. Dindarlığıdır. Siyasi yönüne göre insanları yargılamam. Ha o "ay be" değil "vay be" olacaktı.
Aklıma gelen konuyuda yazıp bitireyim. Hani saadetle MHPyi o partinin yanına bile yazma demişsin ya. Kardeşliğinizin bu noktaya gelmesi beni çok etkiledi. Üniversite de okurken sınıftaki reis arkadaş beni kendilerine yakın görmüş olacak ki " yakın diyorum. En azından beraber mescitte namaz kılardık. Sınıfta da milliyetçi bir insan olduğum biliniyordu" bana birgün gel bize katıl, hak yolu bulursun dedi. Ben dedim acaba beni İslama mı davet ediyor. Sonra anladım ki Siyasi bir davet bu. Dedim gardaş ben Refah Partliliyim. ...ki Saadet yani şimdi ortak rakibiniz olduğu için savunduğun parti Refahın devamı idi. O arkadaş bana ne dedi biliyor musun. Refah Partili olacağına Kominist ol daha iyi.
Şimdi düşünüyorum. Zaman insanları nasıl değiştiriyor. Eeeee ne de olsa politika bir menfaat sistemidir.

meseleyi uzatın isterseniz her türlü cevap veririm size :)
ayrıca işte siz burda yanılgıya düşüyosunuz din ile siyaseti aynı tutuyosunuz. yorumlarından anladım zaten erbakancı olduğunu. insanın bilgili olduğunu bilmesi çok güzeldir Allah korusun derken inceden dokundurma yapmışsın ama vız geldi dokunmadı yani;)
Allah'a şükür inançlıyım ve dinimin gereğini yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum.
helal olsun o reise doğru demiş :)
acaba diyorum hani diğer yorumunda senin bi konudaki yorumuna bakıyorum farklı diğer yorumuna bakıyorum farklı demiştin ya yoksa dini konulardaki yazılarıma bakarak mı yorum yazdın diye düşünmekten kendimi alamıyorum. ben Ülkücü olmak yolunda ilerliyorum. Allah'a şükür görüşümüzde REHBER KUR-AN HEDEF TURAN.

Allah yolunu açık etsin. Rabbim hayırlı işlerinde yardımcın olsun. Hayırlı teskereler versin. Sen inançlı bir arkadaş olduktan sonra gerisi vız benim için.
Bu arada Erbakancı değilim. O eskidendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri