Zorunlu Askerlik İnsanlık Suçudur.

---> Zorunlu Askerlik İnsanlık Suçudur.

yorumlar oldukca komik :) eğlenceli.

bakalim askerdede boyle eglenebilecek misin kardesim? :)

askerlik elbette kolay gecmez. orasi laylaylom yeri degil, baba ocagi hic degil. elbette zorlanacaksin, zor gececek, disiplin olmazsa zaten asker olunmaz.

askere gittinmi iyi eglenirsin merak etme. :)
aklin basina gelir belki tabi parayi basip gitmemezlik yapmazsan.

En azından 4 yılım daha var :) Malum okul.
İyi niyetli arkadaşların yorumlarına teşekkür ediyorum. Burda kalıcı olmaya devam edersem, Daha sıcak bakacagım gibi duruyor.
Sadece, yaşananlar beni inanılmaz derecede kızdırdı. Duydum ki, 1 beyinsiz yü<ünden 100 kişi cezalandırılıyor. Ben bundan hoşlanmadım sadece. Askerlikle ilgili pek bilgimde yok açıkcası. hepsi bu kadar işte...

Son düzenleme:

bakalim askerdede boyle eglenebilecek misin kardesim? :)

askerlik elbette kolay gecmez. orasi laylaylom yeri degil, baba ocagi hic degil. elbette zorlanacaksin, zor gececek, disiplin olmazsa zaten asker olunmaz.

askere gittinmi iyi eglenirsin merak etme. :)
aklin basina gelir belki tabi parayi basip gitmemezlik yapmazsan.

Yok yahu, Bedelli için gereken miktar elimde olsa, üstüne birde ben askerde biriktirirdim. 30 milyar + 15 ay ?
15 ayı tercih ediyorum. Tabi olsaydı. Dedigim gibi okuyorum ve ilerde neler değişir bilemeyiz. Görecegiz. :)

5 mayısta askerim dün askerlik şubesine gittim. Açıköğretim 3. sınıftayım tecil hakkım var, okulu bitirince kısa dönem yapma hakkım var. Ama gidip aslanlar gibi 15 ay yapacağım.

Ataların at pisliği içindeki arpa tanelerini yiyerek bu ülkeyi buralara getirdi. Bugün bu konuyu bile onların sayesinde açıyorsun. Bari onlara saygın olsun be adam.

5 mayısta askerim dün askerlik şubesine gittim. Açıköğretim 3. sınıftayım tecil hakkım var, okulu bitirince kısa dönem yapma hakkım var. Ama gidip aslanlar gibi 15 ay yapacağım.

Ataların at pisliği içindeki arpa tanelerini yiyerek bu ülkeyi buralara getirdi. Bugün bu konuyu bile onların sayesinde açıyorsun. Bari onlara saygın olsun be adam.

Dostum kapatılmış bir konunun üstüne ne diye yorum yapıyorsun ? seninle uğraşmamımı istiyorsun yani ? hadi eyvallah.

Askerliğin çoğu zamanı komutanların egosunu tatmin etmekle geçiyor maalesef.Adam kayırmalar toprakçılık yapanlar hakkını aradığın için sana kıl olan komutanlar ispiyoncu silah arkadaşları daha neler neler askerlik insanların ne kadar gaddar olabileceğini gösteriyo başka hiçbirşey değil...Allah'tan doğuda yaptım askerliğimi.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri