zihinizi okuyan garip bir program

---> zihinizi okuyan garip bir program

gerçekten konsantre olmak lazım bende hemen bastım olmadı ama o sekli düşünüce hep doğru çıkıyo

sanırım kimse bununnasıl ldugunu açıklayamiyo yada ben görmedim ama hemen söleyim çok basit...

bize yaptırılan işlemler... sonucunda çıkan sayı 9 ve 9 un katları.... diger butun rakamlar kafa karıştırmak için siz ne yaparsanız yapın yapılan işlemde 9 ve katlarını bulacaksınız... 9 unkatlarındaki tum isaretler aynı bakınız (9...18 deki işaretlere..)..sonuç olarak program hep 9 unkatlarını onunüze koydugundan ve 9 unkatlarındaki tum isatetler aynı oldugundan sizin düşüncenizi okuyo sanıyosunuz..:D....

bi deneme yapın bi işlem yapmadan sadece 9 rakamına bakın.. herseferinde size 9 rakamının simgesini size verecektir...

bu arada bazı yorumlara çok guldum :D:D

saygılar;)

Son düzenleme:

çok basit çünkü yaptığınız işlemin sonucu süreki 9un katları olarak çıkıyor deneyebilirsiniz

bu arada yorumlar arasında benimkini bulamadı diyen arkadaşlar demekki yanlış işlem yapıyorlar çok güldüm

aynen öyle..9un katlarına aynı sembolleri veriyor her seferinde ve tabiiki her zamanda 9un katları çıkıyo cevap;)

yptm iLk sferinde biLdi ama iincide başkasona konstanre oLdm biLemedi :D

evet çok garip ama sayı tutmayıncada sembol çıkıyor anlamadım ama süper bişey

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri