zihinizi okuyan garip bir program

---> zihinizi okuyan garip bir program

farkettiyseniz tuttuğunuz sayıyı her bildikten sonra aşağıdaki rakamlar değişiyor arkadaşlar aynı zamanda tutuğunuz her iki basamaklı sayının birbirleriyle çıkartılması da 9 ve 9 un katları çıkıyor deneyin isterseniz deneyin atıyorum 36 tuttuunuz 36-6-3=27 yani 9 un katı düğer bir örnek mesela 72 tuttunuz 72-7-2=63 yani 9 un bir katı daha gene atıyorum 59 tuttunuz 59-9-5=45 bakın bu da 9 un katı devam edelim 97 tuttunuz 97-7-9=81 bakın bu da 9 un katı ne tutarsanız tutun 9 un katıdır arkadaşlar bu da bunun açıklamasıdır..!

la olm bidahada gelmem bu yarışa ne yabu aklım hayalım şaşdı galdı :D

Bu şaşırıyor hiç işlem yapmadan bir sayının sembolünü tutun bir kaç kere bakalım göreceksiniz.

zihin okuyucu dediğiniz şey aslında iç şaşırmaz şaşıran sizsiniz tam olarak hatırlamıorum ama tamemen matematikte limit ve kombinasyon bağıntılarıyla alakalı +rep bu arada sağol :D...

bu arada arkadaşlar şeytanlığım tuttu :150: söylim size bu makinanın kurnazlığını öyle bir sayı dizini ve öyle bir işaret seçiyoruz ki... angi sayıdan hangi sayıyı çıkartırsanız çıkartın hep aynı şıkkı gösteriyor :67: daha açık bi şekilde söylersek size bulduğum bi ka kombinasyonu söylim... 10-20-45-12-95- bunların işlem yapılmış hallerinin karşılarına baktığınız zaman hep aynı şıkları verdiğini görüyoruz :147: bölümümüzde olduğu gibi biraz kurnazlık biraz zeka :175:... +rep

hyr geçtiğiniz sebolün üstüne maunsla gelin sonra buttona basın o sembol çıkıyo bunda tuhaf bişey yok :160:

hyr geçtiğiniz sebolün üstüne maunsla gelin sonra buttona basın o sembol çıkıyo bunda tuhaf bişey yok :160:

hayır yha ilk önce bende öyle düşündüm.. mause u getirmeden denedim ve yine oldu. :S hatta cevabı yanlış düşündüm ama o dogru cevabın simgesini de gösterdi :S bu ne yha xD xD cok ilginç :D :what:

AYY chok badit...!!! Siz karsılik gelen harqi bulurqen farenizi üstüne getirmionuz qu?? biz bilmioz görmüoz ama o tıklama gibi bişi nasıl cevapla butonuna tıklıosan ordada tıklama var ama viz görmüoz bizde gördüümüzded kaybetmeelimdie tıklıoz.:!!!!

flood yapmak istemem amA
BİDA YAPTIM PCNİN KARŞISAINDAN DEİL YANINDAN :D yanlış sonuc verdi S yerine V dedi..!!!!!

yaptığımız işlemlerin sonucu 9 ve 9 un katı çıkmaktadır ve tabloda bu sayıların karşısına gelen harf ve ya sayı sonuçtur. bu kadar basit :36:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri