zihinizi okuyan garip bir program

*Şimdi tuttuğunuz bu sayıdan her bir basamaktaki rakamın sayısal değerini çıkarın.
* Son olarak şimdi lütfen zihninizle isabet eden bulduğunuz sembole güçlü olarak konsantre olun.
Yanılmamı sağlayan sözler,kelimeler,cümleler.Şöyle açıklıyım tuttuğunuz sayı sembolü felan uydurma, işlemi yapıyorsunuz ve aşağıdan ilk gözünüze çarpan sembolü seçiyorsunuz, butonun üstünde o sembol harf yada herneyse işte o çıkıyor.Akıllıca bir tür oyun.

zihin falan okuduğu yok bunun:D

iki basamaklı rakamımız ab olsun
matematik kullanırsak 10a+b-a-b=x diyelim
9a=x sonucunu buluruz a nın yerini sıfır hariç 1,2,3,4,5,6,7,8,9 koyabiliriz
elde ettiğimiz sayılar 9,18,27,36,45,54,63,72,81 olur.Aldatmacanın başladığı yerde burada zaten.tabloda bu sayıların karşılarındaki harfler hep aynı ve her seçimden sonra ki yeni seçimde rotasyon yapıp değişik harfler geliyor.Sonuç olarak hangi sayıyı tutarsanız tutun bu sayıların karşısında hangi harf varsa o karşınıza çıkacak
mesela 10 la 19 arasI tuttuun sayılardan cıkan sonuc hep 9,aynı sekilde 20-29 arsaı cıkan hep 18,bu olay 99a kadar gidio boyle!bu cıkan ortak rakamlarda(9,18...)hep aynı işaretler var=) cok basitti be=)
"sihir değil sadece biraz mantık"

herkes affeder matematikçi affetmez:D

by_laz dedigini anlamadim ama

benim tuttugum sayi dogru ciktii sasirdim acaba bilgisayar beni duyuyomu fln dedim garip gercekten

guzel paylasim saol..

mantık mantık matematiği sevnler anında çözerler sence zihnini ALLAH tan başkası okuyabilirmi?

açıklamam gayet acık matematıkçı varsa gelsin yanlıs yok bizde mantık:D VAR

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri