Yönetim Sohbet

Ben de onu düşünüyorum biliyor musun, ne olacak bizim bu hâlimiz böyle? xD

Bak yönetim odasına bile bir sen cevap verdin. xD

Ya benim işim o cevap vermek xD
[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] nerdesin birader gel şuraya bir el atalım xD

Yönetim aynı mı peki eda?

Emine var kırmızı admin.

Adminlere geçen senelerde Ediz'i çağırmıştım destek olarak o da aktifti, Innocence var uzun zamandır konuşmadık.

Bluee'nin de adminliği var sanırım ama pek görmüyorum onu. En son 3 Nisan'da giriş yapmış gözüküyor.

Moderatör ekibinde forumla nispeten daha çok ilgilenen Mortal var onu süper moderatörlüğe çağırıyorum umarım aramıza katılır.

Sen, ben, ediz, emine, ayşegül yani. Ve forum sahibimiz [MENTION=174964]Syst3m[/MENTION] var. [MENTION=37044]endLesS[/MENTION]

Bence yönetim olarak hareket edersek dışardan aktif olduğunu görenler gelmeye devam eder çünkü hala aktif olarak kontrol ediyorlar parça parça.

Skype üzerinden falan bir iletişim mi kursak hep beraber?

Bir ara konuşmak istediklerim de var. [MENTION=37044]endLesS[/MENTION]

Ya benim işim o cevap vermek xD
[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] nerdesin birader gel şuraya bir el atalım xD

Yönetim aynı mı peki eda?

Buralardayız yakışıklı hoşgeldin tekrar :Ç

Bu arada haydi neler yapıyoruz adminim [MENTION=142525]Lilith[/MENTION]

Hoş geldiin Ediz. [MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]
Gözlerim yollarda kaldı. Nasılsın iyi misin?

Neler yapıyoruz, hazır birbirimizi bulmuşken aktifleşiyoruz. Foruma gelenler Emre'nin de dediği gibi en azından bizleri, aktif olanları görüyor ve bize katılıyorlar.

Eskiden olduğu gibi yani.

Ama işin bazı teknik kısımları var onları özellikle konuşmamız lazım. Bu sebeple Skype, discord gibi bir yerde görüşelim diyorum. Orada yönetim grubunu kurarız.
[MENTION=37044]endLesS[/MENTION] [MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] Skype adım: ohmaygad1
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] Hanımlar sizler de geldiğinizde ekleyin de grubu tamamlamış olalım.

Hoş geldiin Ediz. [MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]
Gözlerim yollarda kaldı. Nasılsın iyi misin?

Neler yapıyoruz, hazır birbirimizi bulmuşken aktifleşiyoruz. Foruma gelenler Emre'nin de dediği gibi en azından bizleri, aktif olanları görüyor ve bize katılıyorlar.

Eskiden olduğu gibi yani.
Geldim. Teşekkür ederim iyi sayılırım, sen? :221:

Bu arada msnden sonra skype discord tarzı bir uygulama hiç kullanmamışım desteğe ihtiyacım var xD

Geldim. Teşekkür ederim iyi sayılırım, sen? :221:

Bu arada msnden sonra skype discord tarzı bir uygulama hiç kullanmamışım desteğe ihtiyacım var xD

İdare ederim ben de ama siz iyi olursanız daha iyi olabilirim. :653d18c0a2b184a9dc2

Hiç sorun değil, skype kullanırız discord'a geçersek ben yardımcı olurum sonra. Skype'ı indirip hesap oluştur de, gerisi geliyor. xD

uzun süredir skyp kullanmıyorum.
şuan da zaten evdede değilim.
eve geçtiğimizde tekrardan inceleyeceğim.

Çocuklrla uğraşıyorum
İki çocukla zor oluyor :D

Bence discord yapalım.

Benim için discord daha kolay olur. Daha kullanışlı. [MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] Ne diyorsun yeni bir uygulamayı daha öğrenmek ister misin? :Ç

uzun süredir skyp kullanmıyorum.
şuan da zaten evdede değilim.
eve geçtiğimizde tekrardan inceleyeceğim.

Çocuklrla uğraşıyorum
İki çocukla zor oluyor :D

Allah analı babalı büyütsün Ayşegül.
Müsait oldukça konuyu takip edersin, kolay gelsin. :Ü

Benim için discord daha kolay olur. Daha kullanışlı. [MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] Ne diyorsun yeni bir uygulamayı daha öğrenmek ister misin? :Ç

Allah analı babalı büyütsün Ayşegül.
Müsait oldukça konuyu takip edersin, kolay gelsin. :Ü

sağol canım :R
anlayışın için teşekkürler

Eski üyelere tek tek dm mi atsam acaba? Forumu tekrar ayağa kaldırmak istiyoruz var mısın gibicesinden. Öncesinde şu toplantı önemli ama Eda. Düzenlersen yolu ona göre belirleyelim. xD

Herifin 2012 'de başka bir forumunda attığı özel mesajı 2022'de gördüm. 10 Sene sonra xD xD Anlatsam hatırlamaz xD

dfrcnc0.png

Ne desem bilemedim, yorumsuz bırakacağım. xD

Bu arada geri dönen üyeler var, aktif olalım lütfen.

Doktora başlangıç dönemim olduğu için cevaplayamadım ama discord konusunda hâlâ hem fikirsek bir kanal oluşturalım ya da direkt dm'den grup kuralım. Hangisi?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri