Yönetim Sohbet

Sende olmadı aa

Karadeniz’e gitmek istiyorum

Tırnak işareti mi kesme işareti mi kullanamıyorsun? Acaba sadece sende mi oluyor? :I

Firefox’ta deneme
‘
“

Edit; bende her yer sıkıntılı bende mi var sorun acaba :D

[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] Başka bir tarayıcı kullanmayı dener misin mobilde? Ben mobilde sorun yaşamıyorum. :H :I

Rengime ne olmuş :D
edit: Kurucu grubu siyah olmuştu, düzelttim.

Kimse var mı?

ufak sıkıntılar oluyo bir ince bakım istiyor sanki site
valla genele bakarsak sıkıntılıyım kur dalgası yüzünden, deli gibi malzeme arıyoruz her yerde mental olarak çöktüm. Sen nasılsın ?

Site bakım istiyor, çok şey istiyor..
Evet ekonomi baya sıkıntı şu sıralar.. İşiniz zor, kolay gelsin diyeyim de mentalini sağlam tutmaya çalış.

Ben bildiğin gibiyim.

[MENTION=37044]endLesS[/MENTION] Emre hoş geldin. Her şey tam mı, nasılsın? :D xD

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] [MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] gençler nerelerdesiniz, nasılsınız? :D

[MENTION=37044]endLesS[/MENTION] Emre hoş geldin. Her şey tam mı, nasılsın? :D xD

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] [MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] gençler nerelerdesiniz, nasılsınız? :D

Selamm. Her şey tam xD İyiyim teşekkür ederim, sen nasılsın? Bu forum ne durumda şimdi aktifleşmesi için çaba verilecek mi yoksa böyle devam mı edeceğiz xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri