YazıLı Avatar Yapılır - Resime Yazı Yapılır

Nee :D Proğramı Buldum Acıq Bişiler Yapıom ama bununki Gibi Güzel Şeyler Yapamıom Yardım Etse Ölmez Yhaa :D

İmzasındkai Gibi Yazı Şeyini Biliom :D Ama O Yansımayı Yapamıyorum :D

Son düzenleme:

Ustunde uFuCKLıK

aLtında DusLerForum.ORG yazsın .. :)

şimdiden thnx

blackwhiteredbyxfairbb3qq7.jpg

bunu guzeL bısı yaparmısın :eek:

ısım faLan oLmasn kaLp faLn oLabLr ısık faLan oLbr :eek:

yorcam seni :p

yorumlarını okudumda çok tatil yapmıssın yeni seeler öörenmissin ve avatar yapmak istiormussun =) bende dedim ki sen yeter ki iste xD ben koydum bi kaç resim çok gelrse hepsine yapmak zorunda deilsin takıl kafana göre (= bişe isticem senden böle bazı resmler azck brazck hüznlü o resmler böle çok cafcaflı olmasn oluu mu :) yane böle efekt feln olsnda hane annamssndr sen yha :2: üstlerine " BoshweR " yazarsan sevinirm (= Şimdiden tesekkrler :2:

6387316ww4ep4.jpg

annemyacokekeerrri2.gif

listenbyroseonthegreytg7.jpg

lllllllllllllljr1.jpg

yaprak1ln8qa3.jpg

42yz7zp1.jpg

yorumlarını okudumda çok tatil yapmıssın yeni seeler öörenmissin ve avatar yapmak istiormussun =) bende dedim ki sen yeter ki iste xD ben koydum bi kaç resim çok gelrse hepsine yapmak zorunda deilsin takıl kafana göre (= bişe isticem senden böle bazı resmler azck brazck hüznlü o resmler böle çok cafcaflı olmasn oluu mu :) yane böle efekt feln olsnda hane annamssndr sen yha :2: üstlerine " BoshweR " yazarsan sevinirm (= Şimdiden tesekkrler :2:

6387316ww4ep4.jpg

annemyacokekeerrri2.gif

listenbyroseonthegreytg7.jpg

lllllllllllllljr1.jpg

yaprak1ln8qa3.jpg

42yz7zp1.jpg

Tamam canım yapıcam benim internet yavaşladı :( O yüzden yarın koyabilirim kusuruma bakma :67:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri