Unutulmaz Film Replikleri

---> Unutulmayan Film Replikleri

Bir hayvandan daha beter olsam da; yaşamaya hakkım yok mu ? OldBoy

"Bir şeyi ya yaparsın yada yapmazsın, denemek diye bir seçenek yoktur.." (Star Wars / Yoda)

''Evet yalanı yarattım ve sende bana inandığın için kendini keşfetme imkanı buldun..'' V For Vendetta

''Gerektiği zaman ağlamaktan çekinme.Gözyaşları senin söyleyemediklerini söylemek içindir.'' (Kayıp Nişanlı)

" Şeytanın en büyük başarısı, bizi varolmadığına inandırmasıdır.." (Usual Suspects)

''Hayatta kalmak için asla savaşa girme. Özelliklede kendinle..''
/SAvaş Tanrısı/

müfettiş şabanı kaldırır
müfettiş : adın ne?
şaban :hz ebubekir
müfettiş : oğlum adın ne diye sordum
şaban : heeaaaa hz şaban
müfettiş otur yerine
der ve güdük necmi' yi kaldırır
müfettiş : kaç yaşındasın?
güdük :1453
müfettiş : romayı kim yaktı?
güdük : anamız hahaha
müfettiş : senin anan kim?
güdük : kanuni sultan süleyman
müfettiş : ilk halife kimdir?
güdük :imparator neron

-geber, geber, geber... Neden gebermiyorsun...
-Bu maskenin altında etten fazlası var bu maskenin altında bir ülkü var ve ülküler kurşun geçirmezdir!!! (V For Vendetta) (Forever)

Yaşayan pek çok kişi ölümü hakeder. Ölülerin de bazıları yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile sonu göremez.. (Yüzüklerin Efendisi)

" Dostlarını kendine yakın tut, düşmanlarını daha da yakın..." (Vito Corleone - Godfather)

harika bu ashli :)

''Hepimiz Tanrı'ya ölüm borçluyuz ve bende borcuna sadık bir adamım..'' (Metrodan Kaçış)

eed güzeldi gerçekten :)

Biri bana nasıl bir dünyada yaşadığımızı söyleyebilir mi? yarasa gibi giyinen bir adam geliyor ve benim basınımı elimden alıyor! (Joker - Batman)

''Pek çok insan boşluğun farkındadır; ama umutsuzluğu görmek cesaret ister..'' /
Hayallerin Peşinde/

''Bütün umutlarımı kaybetim artık özgürüm. Bu yüzden her akşam ölüyor ve her sabah yeniden doğuyorum..'' (Dövüş Kulübü)

'Aslında beni tanıyanlar çok ince bir zekam olduğunu söylerler.. -Belli o kadar ince ki ben göremiyorum..'' (Papillon)

megatron-ırkımızın geleceği bir insan hayatından daha mı önemli...
optimus prime - sen bir taneyle yetinmezsin...Hepinizi öldüreceğim
/transformers 2/

" Farklı bir zamanda, farklı bir yerde uyanırsan... farklı bir insan olarak uyanabilir misin? " (Fight Club)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri