ümit ile etkileyici kelimeler

Kendinizi, kendinizle zaman geçirmeyi yalnızlık sanmayacağınız şekilde yetiştirin.” – Tarkovski

“İnsan bir defa birine geç kalır. VE bir daha hiç kimse için acele etmez.” – Yaşar Kemal

Bütün çiçekleri koparabilirsiniz ama baharın gelişini engelleyemezsiniz.” – Pablo Neruda

“Birgün bazı insanlar için sadece bir anı olacaksınız. Elinizden gelenin en iyisini dürüstçe yapın ki, güzel hatırlanın.”

Yakınlık, uzaklıktan daha sıkıntılıdır. Çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu, uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır.” – Prison Break

“Kendi hayallerini hayata geçir. Yoksa maaş karşılığı bir başkasının hayallerini gerçekleştirmek için çalışırsın.” – Amir Khan

“İnsanlara onları size nankörlük yapmaya mecbur bırakacak kadar büyük iyiliklerde bulunmayın.” – Balzac

“Kaliteli insan ona gösterilen güler yüz ve samimiyetten cesaret bulup haddini aşmayandır.” – Will Rogers

“Beni üzecek gücü sana verdiğim için kendimden özür dilerim.” – Franz Kafka

“Beni ya şımartın ya da kapı dışarı edin. Yarı içtenliğe dayanmam zor benim.” – Oğuz Atay

“Bir kere yanlış trene bindiysen koridordan ters tarafa yürümenin hiçbir faydası yoktur. “– Nietzsche

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri