TÜrban Ünİversİtelerde Serbest Birakilmalimi Neden???

TÜRBAN ÜNİVERSİTELERDE SERBEST BIRAKILMALIMI NEDEN???

• EVET

Oy: 34 68.0%
  • HAYIR

Oy: 14 28.0%
  • Bilgim Yok !

Oy: 2 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
durum öyle bir hal aldıki başörtüsü yıllardır ülke sorunu olmaktan ötürü birşey olmadı peki tüm bunlar nedendiye birisi soracak olsa kimse haklı bir sebep bulamayacak biliyoruz kardeşim sanane milletin başörtüsünden sanane milletin dini inançlarından bazı ortamlara bazı kişiler baldırı çıplak bir halde çıkıyorlar o neden ülke sorunuolmuyor yazık walla akıllı düşünelim biz buradahiç bir yarar getirmeyecek olan başörtüsü meselediyle uğraşırken millet aya çıkıyor he duyduğuma göre başörtüsü orada serbestmiş yarar sağlayacak şeylerle uğraşalım herkesin dini inançları kendisinden sorulur hiçbir devletin ya yada devlet adamın günahına ekleme yapılmaz bu hususta

serbest bırakılmalı...fakat acık olanları kapatmaya kalkmadıkları ölcüde problem olmaz...zaten muhaliflerin derdi de o..

diğer ülkelerde liselerde okul forması bile yok pijamalarını giyip gidiyolar :D isteyen istedigini giyiyor.. nedir bu başörtü muhabbeti ya.. biz bu halimizle bunu düşünürken baştakiler neyi tartışıyo :D

tabikide serbest olmalı,tartışması bile olamaz,anıtkabire yürüyüp açıklık serbest olsun diye gösteri yapan o insanlar acaba sadece kendi hak ve özgürlüklerinin gözetildiği bir ülkedemi yaşıyorlar,ülke hepimizin beyler bayanlar,açıkların kapatılmama özgürlükleri varsa bırakın kapalılarda özgürce kapatsın...

türban yasası kadınların sadece din özgürlüğünü elinden almıyo eğitim özgürlüğünü buna bağlı olarak ekonomik özgürlüğünüde elinden alıyo.. yani olay artık dini özgürce yaşamaktanda çıktı sırf sayın erbakan sayesinde siyasi obje haline geldi ve birileri rahatsız oldu diye kimsenin elinden özgürlüğü, hakkı alınamaz:) bende yarı çıplak dolaşan kadınlardan rahatsız oluyorum:):)

ve başörtü sadece kadının başını kapatır beynini değil , hayrunnisanın dediği gibi ki bu insanlar 18 yaşını geçmiş olgun insanlar

kesinlikle serbest olmalı

serbest bırakılmalı...fakat acık olanları kapatmaya kalkmadıkları ölcüde problem olmaz...zaten muhaliflerin derdi de o..

Muhaliflerin derdinin o olduğunu kesinlikle sanmıyorum. Bu zamana kadar ben başı zorla açılan binlercesini gördüm. hatta ben üniversitede okurken tüfek dipçiği ile kolu kılalan başörtülü bayanlar gördüm. Ama kesinlikle zorla kapatılmaya çalışan hiç kimse görmedim. Ha babası tarafından zorlanmıştır o ayrı mesele. Benim kastım birilerinin bahsettiği ama aslında kendilerinin yaptıkları mahalle baskısı. Bu ülkede başı açığı da kapalısıda kardeş kardeş geçiniyor. Ben çok aileler biliyorum bacılardan biri açık biri kapalı. Anne kapalı kızı açık, kız kapalı annesi açık. Sokaklara bakın, yanyana yürüyen açık ve kapalı arkadaşlar görürsünüz. Yani tabanda sorun yok. Sorun tuttukları köşelerden nemalanan ve toplum içindeki kargaşalardan faydalanarak nemalarını artıran azınlıkta var. Bakın görün. Bugün bir kaşık suda fırtınalar koparılıyor ama üç gün sonra o kızlar özgürce üniversitelere girmeye başladıklarında ne kaos olacak ne de kargaşa. Bu söylemlerin tek amacı toplumu germek.

Şuanlık hayır bırakıLmamaLı ..

Bu benim düşüncemm ..

şuanki yönetim Din ve devlet işLerini bir birine karıştırıyorr...:)))

ufak qibi görüLen bu sorun ilerde başımıza çok iş açabiLir

Bu sadece benim düşüncemm ..;););)

Walla Tayyip istediğini Yapıyor..Atatürk oLsaydı Tayyipi Pencereden Aatar dı Diyorlar ßence Pencereden Değil Türkiyeden Atardı?

millet at gözlükleriyle bakmayı bıraksın. Koyun gibi milletiz. Koyunlardan birisi uçurumdan atlayacak bizde peşinden olmaz böyle. At gözlüklerini çıkarın arkadaşlar bir arkadaşımın tavsiyesi ;)

!! bencede ...;) qoztepeLi we Mülteciye katılıyorum Türban küçük bir şey ama ? ilerde büyicek daha önemli sorunlarımız war ama tayyipp yani ampulun düşündüklerine baqq !! OlMAZ kardeş ne kamuda ne okullarda ..;)

Yoo O işte Haneye Girdiğin İcin ona ßişi DeniLmez ama TopLum icinde TakıLması Tuahf ßence Cünkü Türßan NediR.. AnLamını ßilen varMi????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri