sizce AKP kapatılır mı?

AKP kapatılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    49
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:59: çok güzel yapmışsınız
Benim korkum onların en iyi yerlerde mevkilere sahip olmaları
onlar isterse oyunu değiştirebilme yetkileri :(

Asla karamsar olmamak lazım. Evet birilerinin yetkileri var. Güçleri var. Oyun kuruyorlar ama o oyunları bozacak olan da elbette vardır. Memleket yönetmeyi boğaza karşı şarap içmek zannedenler , yetimlerin sırtlarından saltanat kuranlar, halkın kutsallarına rezilce dil uzatanlar bu millete elbette saygı duymayı öğrenecekler. Öğrenmeyenlere de bu aziz millet öğretecek. Bu devran hep böyle gitmez. umudumuzu asla kaybetmeyelim. Unutmayın ki ümitsizseniz ümit sizsiniz. Ümit Anadolu kadını, ümit Anadolu erkeği. Ümit geleceğime ışık tutan şanlı tarihim.

Senin yazdikLarından 1 anLam cikartamadım. Kapatilmasina Karsiydim Ama Böyle Seyleri Okudukca Kapatilmasini Istiorum Artik. Bizim Milletimiz Hakedior Herseyi .. Suanki Durumumuzun iyi oLdugu Söylenemez Ama Kapatilinca Halimiz Cokmu iyi oLcak ? Tabiki Hayir Bundanda Beter oLacak Daha telefonuna sahip cikamayan insanLar daha güzel yönetir Türkiyeyi .. :)

onlardan ii yönetcek kişiler var bnce ama kapatılsada zaten yeniden bi parti açılcak ve oğlu o partinin başına geçicek zaten receb tayibn isteypte ypamıcağı bişey yok ne yazıkki abdullah gül ü cumhurbaşkanı yaptığı gibi...
özkan abinin dediği gibi ekmek=75 ykr yorum yok bncede nasıl yönetti burdn belli oluo..:) ayrıca hira tek taraflı düşünmezsn sende olacakları görrsün ben medyum deilm gördüğümü sölerm...

Son düzenleme:
oo sn hangi devrde yaşıyon cnm ya brz gündemi takp etsen anlarsn fala gerek yok:):)

Son düzenleme:
oo sn hangi devrde yaşıyon cnm ya brz gündemi takp etsen anlarsn fala gerek yok:):)

Benim 21.yüyılda yaşadıgım bellide ben seninle aynı devirde yaşadıgımadıgımıza dair şüphelerim var
Eminim ben senden daha çok gündemden haberim var
Başka birini dedigini alıntı yaparak olayı noktalamıyorum ;)

Arkadaslarrr Sıcak La ßole Seyler DusunmeyeLım:(

TatiLi Dusunun .(

KapatıLSın Evt İyi Kötüü KapatıLSın Ve ßiz Hep ßir OLaLıım.

Şuanda başta chp veya mhp olsun yada en berbat parti olsun ,hiç bir zaman kapatılması taraftarı olmam
Türk halkı ödeyecektir sonucunu :(...

Chppp Olmasııııııııııııııııııııııııııııııııın:(

M h p Olsun Ya.(

Nasılsın Nones Cım.(

Mhp olsun bncede
chp iyicene dağıttı
aslınDA hiç Adam gibi Party yokki
hepsinin o kaDr çok eksiği Ve hatası varki

Arkadaşlar ben de partinin büyük ihtimalle kapatılacağını daha önce söylemiştim. Ama partinin başına oğlunun falan geçeceği safsatadır. Partinin başına geçecek adam çok. Çünkü hepsi de birbirinden değerli insanlar. Ama oğlu değil. Bu arada kapatılsın diyenlere tamam fikirlerine saygı duyuyorum ama bu mertlik değildir. Er meydanında yenemediğini Bizans oyunları ile alt etmeğe çalışmaktır bu. Şu an yapılmaya çalışılan budur. Kimse hükümeti sevmek zorunda değil. Amenna. Nefret de edebilirsiniz ama memleketin durumunu eski zamanlarla bir karşılaştırın. Bizler Amarikan başkanının önünde elleri göbeğinde boynu bükük oturan başbakanı unutmadık. Avrupa ülkelerinde 3 kuruş kredi için gezilen günleri unutmadık. Başbakan hapşırdığında piyasaların alt üst olduğu günleri unutmadık. Evet... Sevmeyin ama sevenlere saygı duyun. Bu ülkede 2 kişiden birisi bu hükümeti destekliyorsa bir bildikleri vardır. O insanları kötüleyenler, alaya alanlar bence önce kafalarını soktukları kumdan bir çıkarmalı, milleti anlamaya çalışmalıdırlar. Yoksa yenilen pehlivan güreşe doymaz hesabı her seçimden sonra asena gibi kıvırmaya devam ederler.

Acıkcasıı ßen SiyaSete Fazla Gırmem Sıyası Partılerıde Asırı Karıstırmam Ama ßıLmem Babadan Gelen ßısımıdır Yada Adana Nın Verdıgı ßirSeymıdır Gönlüm Kalbım Her Zaman M h p Den Yana Dır İyi Kötüü..

Acıkcasıı ßen SiyaSete Fazla Gırmem Sıyası Partılerıde Asırı Karıstırmam Ama ßıLmem Babadan Gelen ßısımıdır Yada Adana Nın Verdıgı ßirSeymıdır Gönlüm Kalbım Her Zaman M h p Den Yana Dır İyi Kötüü..

Güzel kardeşim, bu vatanış bu milleti, bu bayrağı, milletin değerlerini sevin de hangi partili olursanız olun.:106:

Evet İşte Olay ßudur Yany DusuNCe ßudur Ne OLursa Olsun Devletımızı Korusunda Gerısı Onemlı Deıl Alevi Sunnı Dogu Batı.)

Mhp olsun bncede
chp iyicene dağıttı
aslınDA hiç Adam gibi Party yokki
hepsinin o kaDr çok eksiği Ve hatası varki

evet kardes adam gıbı bı partı yok
bızım gorevımız kotunun ıcınden iyiyi secmek.
partıler arasındada en iyisi akp
bu partı kapatılırsa halımız ne olur?

su ana kadar gordugum en ii hukumet bence.
gordugum hukumet sayısı zaten 4 o 4u arasnda en iisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri