sizce AKP kapatılır mı?

AKP kapatılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    49
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynen katılıyorum
akp nin kapatılması ülkemiz için kazanç değil büyük bir kayıp olacağına inanıyorum asıl neden AKP yi kapatmak degıl Bazı bilinmeyen Seylerın üstünü kapatmak... başbakanımız herzaman kalbimizde çekemeyenler çatlasın..hahahahahaha

Helal kardeşim. Munzur dağı kadar helal sana. :106: :106:

Zaten ülkemizde doğru olan ne varsa kapatılmak engellenmek isteniyor boşuna denmemiş doğru söyleyen dokuz köyden kovulur diye .

Bencede kapatiLmasin.. Basbakanimizin Bu üLkeye Yaptiklarini Görmezden Gelemeyiz.. Hatalarida oLdu Ama Digerlerinden Cok Az Hatasi oLdu Hatasi oLmasinida Cok Dogal Karsiliyorum Her Insan Hata Yapar.. Öbürleri Gibi Servet Yapmiyor.. Ama Bizim insanLarimiz Bunu Göremiyorlar Malesef.. Ne Diyelim Bize Sorulmuyor Bize Soruldu Biz Onu Sectik Ama Cekemeyen Cok.. Herseyin Hayirlisini Dilemekten Baska Yapacak bi$eyimiz yok.

arkadaşımm vatan toprağını satıpp yanındakilerree,, çocuğuna yediriyorr
ikincisii araplarınn kendisinee verdiklerii onaa yeterr zatenn amerikanınn da uşağıı olduktann sonraaa onunn sırtıı yere gelmezzz

ATAM INKİLAPLARININ İZİNDEYİZ

KEMALİZM

--BOZKURT--

ikincisii araplarınn kendisinee verdiklerii onaa yeterr zatenn amerikanınn da uşağıı olduktann sonraaa onunn sırtıı yere gelmezzz

KEMALİZM

--BOZKURT--

Bazı yerler zarar verdigi için satılıyor, satıyımda yiyim diye değil
Türkiye'nin ımf borcu nasıl ödendigini sanıyorsun? Bir yerden satıp ödemen gerekiyor
Öyle insanlar varki devlete verecek param mı var diyerek vergisini vermiyor
Bunun gb vermeyenlerden nerden kısıpta ödeyeceksin borclarını yada devlet paranın döngüsünü nasıl saglayacaksın
Amerika ile barış siyasete sürmeye çalışıyor , uaşagı olmak ayrı bişi o zaman saddam hüseyinden farksız olmazdı!

KEMALİZM

--BOZKURT--

Ne demek vatan toprağını satıp yandakilere Bir söz sölerken adam gibi düşünde söle sözlerini..!

Kemalizim bumu Kemalizim düşünmeden laf sölemekmi ?

Bozkurt demişsin bütün bozkurtlar senden utanıyo bee...

Bazı yerler zarar verdigi için satılıyor, satıyımda yiyim diye değil
Türkiye'nin ımf borcu nasıl ödendigini sanıyorsun? Bir yerden satıp ödemen gerekiyor
Öyle insanlar varki devlete verecek param mı var diyerek vergisini vermiyor
Bunun gb vermeyenlerden nerden kısıpta ödeyeceksin borclarını yada devlet paranın döngüsünü nasıl saglayacaksın
Amerika ile barış siyasete sürmeye çalışıyor , uaşagı olmak ayrı bişi o zaman saddam hüseyinden farksız olmazdı!

telekom zarar verdiğii için özelleştiril di o zamann

vergii konusunda katılıorumm... devlete herkes vergisini verecekk ama herşeye
zam bee kızımm yapmaa milletin parası mı kaldıı otomatikk olarak elektrikk her zaman zamlanacak

ayı dan post amerikadan yunanllılardan ermenilerden dost olmazz

...((isim neydi bu ara))...

KEMALİZM

--BOZKURT--

kardesım butun bunlar kendı dusuncen mı baskaları tarafından yalan yanlıs ogretılen sozler mı bunlar

lafa bak sen Türkiye cumhuriyetı basbakanına vatanını satıyor dıyosun

bunlara oy veren o kadar adam yanlıs dusunuyorda bı sız mı dogru dusunuyorsunuz?

Kemalizm miş

Kemalizm'in anlamını ogrenmenı tavsıye ederım

telekom zarar verdiğii için özelleştiril di o zamann

vergii konusunda katılıorumm... devlete herkes vergisini verecekk ama herşeye
zam bee kızımm yapmaa milletin parası mı kaldıı otomatikk olarak elektrikk her zaman zamlanacak

ayı dan post amerikadan yunanllılardan ermenilerden dost olmazz

...((isim neydi bu ara))...

telekomun özelleştirilmesi dha ii oldu , telefonlarda artık görüntülü görüşelebilecek eger devlette kalsaydı bunun gelmesi daha fazla zamanı alacaktı. görüntü olayı yurtdışın 5 yıl önce çıkmıştı :D
zam hükümetin kapatılma davasına kadar yoktu, birde bizim ekonomimiz dışarda gelecek her türlü dalgalanmadan etkilenecegi için dışarda dalgalanma oldugu için bunları göz ardı edemeyiz
yabancılarda dost demiyoruz barış siyasete sürüyor diyoruz ,ikisi birbirinden farklı anlamlar yüklü
((bu arada isimi Betül)) :D

telekomun özelleştirilmesi dha ii oldu , telefonlarda artık görüntülü görüşelebilecek eger devlette kalsaydı bunun gelmesi daha fazla zamanı alacaktı. görüntü olayı yurtdışın 5 yıl önce çıkmıştı :D
zam hükümetin kapatılma davasına kadar yoktu, birde bizim ekonomimiz dışarda gelecek her türlü dalgalanmadan etkilenecegi için dışarda dalgalanma oldugu için bunları göz ardı edemeyiz
yabancılarda dost demiyoruz barış siyasete sürüyor diyoruz ,ikisi birbirinden farklı anlamlar yüklü
((bu arada isimi Betül)) :D

ben de ersin betül m.o
barışş siyasetii sürdürürkenn fazla yakınlaşamayızz çünküü bizimm bu coğrafya üzerinde etkimizz büyükk şahı dikkatli süreceksinn anlatabildim mi
ikincisii türkiye zaten 50 yıl geriden geliyorr her konudaa ekonomide liberalizm mi savunurumm

carawell ben türküm düşünmeden konuşmam

uali kardeşim AZİZ NESİN Türkiye de yaşayan insanların % 70 inin aptal olduğunu söylemiştir.Katılıyorum...aranınızda atatürkü sevmeyen olabilirr ben de tayyibi sevmiyorumm

Burası Tartışma Bölümü Değil..!

Düşünceni sölediysen, Tartışma bölümüne konu aç orada tartış.

ben de ersin betül m.o
barışş siyasetii sürdürürkenn fazla yakınlaşamayızz çünküü bizimm bu coğrafya üzerinde etkimizz büyükk şahı dikkatli süreceksinn anlatabildim mi
ikincisii türkiye zaten 50 yıl geriden geliyorr her konudaa ekonomide liberalizm mi savunurumm

uali kardeşim AZİZ NESİN Türkiye de yaşayan insanların % 70 inin aptal olduğunu söylemiştir.Katılıyorum...aranınızda atatürkü sevmeyen olabilirr ben de tayyibi sevmiyorumm

Zaten barış siyasetinin sürmesi her türlü telikelerden etkilenmemek için
Ya bişi sölemek istiyorum her Türk düşünerek konuşacak diye bir kaide yok ki :D
Atatürkü sevmekle başbakanı sevmeyi birbirine baglama, ikisi birbirinden farklı;)

ben de ersin betül m.o

Tayyibi sevmıyor olabılırsın kardesım
elestırıyorda olabılırsın cunku elestırmekde elestırılmekde yerı geldıgınde güzeldir

ama Vatanı satmak suclaması bence cok buyuk bı suclama ve adamın Günahını alıyorsun bence

Aziz Nesın'in bu sozune de katılmıyorum %70i aptalmıs :150:
guler gecerım bu soze

Atatürk'e gelınce

biz
Atatürk'ü seviyoruz diye bagıranlardan medyaya kendını gosteren kısılerden
Daha cok sevıyoruz Atatürk'ü bundan emınım

anlatabıldım mı

Arkadaşlar sizlerede sölüyorum ,burası Tartışma bölümü Değil.

Yoksa Konuyu Kapatmak Zorunda Kalacam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri