sizce AKP kapatılır mı?

AKP kapatılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    49
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten barış siyasetinin sürmesi her türlü telikelerden etkilenmemek için
Ya bişi sölemek istiyorum her Türk düşünerek konuşacak diye bir kaide yok ki :D
Atatürkü sevmekle başbakanı sevmeyi birbirine baglama, ikisi birbirinden farklı;)

canımm düşünmedenn konuşmakk olmazzz yaaa

ben düşünceleriiinii eleştiriomm her ikisininn

betüll profil dee msnemm varr havadan sudann yinee konuşutuzz

daha fazlaa tartışmayaa girersekk konu kapatılacakk diğerlerininn düşüncelerinii merakk ediyommm

teşekkürler:107:

arkadaşımm vatan toprağını satıpp yanındakilerree,, çocuğuna yediriyorr
ikincisii araplarınn kendisinee verdiklerii onaa yeterr zatenn amerikanınn da uşağıı olduktann sonraaa onunn sırtıı yere gelmezzz

ATAM INKİLAPLARININ İZİNDEYİZ

KEMALİZM

--BOZKURT--

Kemalizmden bahsederken Aziz nesinin o lafınıda söylemek ne kadar uyumlu olmuş bilemedim(?).. En büyük Türk diyoruz Atatürk için.. Bir yandan ona bağlılığını anlatırken bir yandan Türklerin % 70 i aptaldır sözüne inanıyorsan eğer.. kusura bakma dostum ama çelişkide kalmışsın ;)

teşekkürler:107:

Kemalizmden bahsederken Aziz nesinin o lafınıda söylemek ne kadar uyumlu olmuş bilemedim(?).. En büyük Türk diyoruz Atatürk için.. Bir yandan ona bağlılığını anlatırken bir yandan Türklerin % 70 i aptaldır sözüne inanıyorsan eğer.. kusura bakma dostum ama çelişkide kalmışsın ;)

kendi milletini dünya ya şikayett edenn ALİ BABACAN bu kişi de TÜRK

Bu ara ben isminizii öğrenebilir miim

babacan da bu vatana bağlılıkk yeminii etmiştiii gördükk

Konu Ülkesini dünyaya şikayet etmek değil -ki tek örnek Babacan değil... Birileri ülkesindeki şikayetini bağırırken kimileri batı özentisi olarak kendi kendini asimile ederek cok daha batırıyor TÜrk milletini Türklük kavramını o zaman ..Sessizlikse eğer çözüm birşeyleri gizlemekse emin olun cok güzel yapıyoruz Millet olarak..

boşuna kmse dil dökmesn akp kapatılsada yerine recep tayip oğlunu bırakack...insanlar tek taraflı düşündüğü için bir çok kişi akp tarafındalar bi atatürkü göz önüne alalım bi de recep tayyibi vatandaş dinlemenin adabını bilmeyen biri ne yazıkki bzm başbakanımız...kmse bnm bu yazdıklarıma cvp vermek zorunda deil bu bnm görşm kmsede beni yargılayamz ltfn...

kardesım butun bunlar kendı dusuncen mı baskaları tarafından yalan yanlıs ogretılen sozler mı bunlar

lafa bak sen Türkiye cumhuriyetı basbakanına vatanını satıyor dıyosun

bunlara oy veren o kadar adam yanlıs dusunuyorda bı sız mı dogru dusunuyorsunuz?

Kemalizm miş

Kemalizm'in anlamını ogrenmenı tavsıye ederım

bravo :106: :106:

boşuna kmse dil dökmesn akp kapatılsada yerine recep tayip oğlunu bırakack...insanlar tek taraflı düşündüğü için bir çok kişi akp tarafındalar bi atatürkü göz önüne alalım bi de recep tayyibi vatandaş dinlemenin adabını bilmeyen biri ne yazıkki bzm başbakanımız...kmse bnm bu yazdıklarıma cvp vermek zorunda deil bu bnm görşm kmsede beni yargılayamz ltfn...

Senin yazdikLarından 1 anLam cikartamadım. Kapatilmasina Karsiydim Ama Böyle Seyleri Okudukca Kapatilmasini Istiorum Artik. Bizim Milletimiz Hakedior Herseyi .. Suanki Durumumuzun iyi oLdugu Söylenemez Ama Kapatilinca Halimiz Cokmu iyi oLcak ? Tabiki Hayir Bundanda Beter oLacak Daha telefonuna sahip cikamayan insanLar daha güzel yönetir Türkiyeyi .. :)

diesel süper yazmışsın arkadaşım ;)
özellikle son cümlen hahaha

Artık böyle bir hikayemi uyduruluyomuş yeni öğrendim oğlumu gecicekmiş :D iyi iyi.. geleceği görebilyor bizim Türk milleti helal olsun :) siz herkesin Atatürk gibi olmasını bekliyorsanız eğer..............daha cok beklersiniz.

oğlumu gecicekmiş :D iyi iyi.. geleceği görebilyor bizim Türk milleti helal olsun :) siz herkesin Atatürk gibi olmasını bekliyorsanız eğer..............daha cok beklersiniz.

güzelmiş :D
ama olan gariban kesime olacak,
adamlarda icraat sıfır laiklikle karın doyurmaya çalışıyorlar

Arkadaşlar bu günlerde ne yazık ki Ak Parti ve ona oy verenlere hatta Anadolu insanına hakaret etmek moda olmuş. Bazıları sandıktaki yenilginin acısını farklı şekillerde çıkarmaya çalışıyorlar. Halk arasında bir söz vardır. Bükemediğin eli öpeceksin diye. Kimsenin el falan öpmesini beklemiyoruz. Ellerimizi kirletecek dudaklar bizden uzak olsun. Ama unutulmasın ki birileri susuyorsa bu aziz memleket daha fazla karışmasın diyedir. Ak Partiye oy verenlere hödük dediler, göbeyini kaşıyanlar dediler, cahil dediler. Desinler. Tüm dediklerini aynen iade ediyoruz. Bilinsin ki bu millet sabrediyor. Birileri ağızlarından laf yerine salya sümük karışımı kinlerini akıtadursunlar. Milletin cevabı yine sandıkta olacak. Millet susuyor diye kimse onları sindi, korktu sanmasınlar. Birilerinin sesleri çok çıkıyor ama aslında azılıktalar. Çöreklenmişler memleketin köşelerine ciyaklayıp duruyorlar. Amaçları ne laiklik ne de başka birşey. Amaçları ellerinden giden mevkiler, rantlar. Yıllarca bu milleti küçük gördüler. alay ettiler. Memleketi soyup soğana çevirip faturasını millete ödettiler. Artık söz milletin. İstemeseler de bu gerçeği kabullenecekler. İstemeseler de demokrasiye saygı duymasını öğrenecekler. Çok yakında.

Arkadaşlar bu günlerde ne yazık ki Ak Parti ve ona oy verenlere hatta Anadolu insanına hakaret etmek moda olmuş. Bazıları sandıktaki yenilginin acısını farklı şekillerde çıkarmaya çalışıyorlar. Halk arasında bir söz vardır. Bükemediğin eli öpeceksin diye. Kimsenin el falan öpmesini beklemiyoruz. Ellerimizi kirletecek dudaklar bizden uzak olsun. Ama unutulmasın ki birileri susuyorsa bu aziz memleket daha fazla karışmasın diyedir. Ak Partiye oy verenlere hödük dediler, göbeyini kaşıyanlar dediler, cahil dediler. Desinler. Tüm dediklerini aynen iade ediyoruz. Bilinsin ki bu millet sabrediyor. Birileri ağızlarından laf yerine salya sümük karışımı kinlerini akıtadursunlar. Milletin cevabı yine sandıkta olacak. Millet susuyor diye kimse onları sindi, korktu sanmasınlar. Birilerinin sesleri çok çıkıyor ama aslında azılıktalar. Çöreklenmişler memleketin köşelerine ciyaklayıp duruyorlar. Amaçları ne laiklik ne de başka birşey. Amaçları ellerinden giden mevkiler, rantlar. Yıllarca bu milleti küçük gördüler. alay ettiler. Memleketi soyup soğana çevirip faturasını millete ödettiler. Artık söz milletin. İstemeseler de bu gerçeği kabullenecekler. İstemeseler de demokrasiye saygı duymasını öğrenecekler. Çok yakında.

:59: çok güzel yapmışsınız
Benim korkum onların en iyi yerlerde mevkilere sahip olmaları
onlar isterse oyunu değiştirebilme yetkileri :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri