»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> » Söyleyecek bazı cümlelerim var benim... « l Birgül

öyle seviyorum ki, dilimden Özdemir Asaf, hislerimden Cemal Süreyya akıyor.

Seni seviyorum. Seni sevmeyi seviyorum en başta. Sonra gökyüzünün en çok sen tonunu seviyorum. Üstüme sinen kokulardan en çok seninkini seviyorum. En çok seninle geçirdiğim zamanları seviyorum. Sonra o kahve tonunda gözlerinin bana bakarken ki o ışıldamasını seviyorum. Ellerinin ellerimi ilk seferinde tutamayışını seviyorum. Sarılınca kollarının belimde iki üç kere dolanmasını, kucakladıktan sonra ayaklarımızın birbirine çarpmasını seviyorum. Ama en çokta beni sevmeni seviyorum.

içindeki şair yürekli adam gelsin beni de sevsin tanrım ne olur sanki.

bacağımdaki morlukların, tırnaklarımdaki kırıkların, çorabımdaki yırtıkların, nasıl olduklarını bilmiyorum. hiçbir şey bilmiyorum.

Ben istiyorum ki beraber eğlenelim birbirimizi çok sevelim beraber fotoğraf çekilip buraya atalım kıskanıp bize küfretsinler.

Ben ki problem çözerken soruda adın geçiyor diye heyecanlanan bir insandım. Çünkü hep *****tım.

Sana bakarken beni yakaladığında gözlerimi kaçırmak yerine gülümseyip biraz daha bakmak istiyorum..

Yapraklar da uçar , kuşlar gibi. Mesele farkı anlayabilmekte. Mesele `gibi`de.

“Seviyorum demene gerek yok, “günaydın” de yeter, ben gerisini anlarım..”

Unutma, Her Gidiş Bir Ayrılık Değildir; Çünkü Bazen Ne Kadar Uzağa Gidersen Git, Yüreğin Hep Bıraktığın Yerdedir..
[ W.Butler ]

"Fakirlik, elini cebine attığında boş olması değil; elini çıkardığında tutacak birinin olmamasıdır.."
[Marquez]

"Bir kadın sizinle delice tartışabiliyorsa sevinin. Çünkü susmuş bir kadın için, bitmişsiniz demektir.."
[M.Longston]

"Hiç bir zaman gülmekten vazgeçme, üzgün olduğunda bile.. Çünkü gülüşüne kimin, ne zaman aşık olacağını bilemezsin."
[Marquez]

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri