Sitede kimLer aLevi...

---> Sitede kimLer aLevi...

ben. ama tarafsız yanım daha ağır basıyor çünkü ayırım asla yapmam. Kardeşlik :)

:) ya anaaa sadece merak benm erkek arkadaşımda alevide mrk ediorum başka kmler var acaba fln die :D

ınsallah bır sorun cıkmaz ailelerde uqala_sheydan

bende onu dıcektım..
smdı sen alevı degılsın ama sevgılın alevı
mezhep farklılıgından aılen bır sorun cıkarır mı ki
ilaydada bu yonden baktı olaya sanıyorum

Evet ballı kurabıyenin kastettiğini demek ıstemıştım .

hıı anladım şimdi ya ufff :s evet ailem alevi birisyle oldumu duycak olsa tepkileri çok kötü olur bunu çook iyi bliorum... artı dahada ilerleiyip ciddileşince evlilik olsa vermez ailem çok ii bliorum :(:( napcam yaaaaa

hıı anladım şimdi ya ufff :s evet ailem alevi birisyle oldumu duycak olsa tepkileri çok kötü olur bunu çook iyi bliorum... artı dahada ilerleiyip ciddileşince evlilik olsa vermez ailem çok ii bliorum :(:( napcam yaaaaa

bu cıddı bır konu o yuzden değinmek istedim bende zaten .
karışık bır durum gıbı gözüküyor umarım açıklığa kavuşur
fakat ayrımcı bır kısılığe sahıp değilse ailesi ve kendısı
oturup konusularak halledilebilir sizin tarafta uygun görurse
Fakat cok düşkünlerse gelenekleri şartları cok farklı oluyor
az cok bılıyorum .. Zor inşallah ıyı bır yere varılır

onun ailesi beni kabul edio ama benm ailem için mesele işdee :( uff anlamıorum işdee yaa nolcak meshep farlılından ama annemlere nasıl anlatıcam hiç bilmiorum hayırlısı....

Bu Konuda yorum yapmak pek haddime değil ama bence iyi düşünmelisin cok ciddi bir karar tabiki ayrıl yapılmamesı grekiyo ama ailelere bnu anlatmak çok gç seni anlayabiliyorum ama ileride olabilecek seyleride tyartıp düşünmek gerek inş hakkında hayırlısı olur Bu arada meshep ayrımcılıgı yapmak pek dgru değil bence herkes birbirine saygı duysun saygılı davansın yeterli:)

ayrımcılık ben yapmıorum saten kesnlikle ya ama ailem işde:S artı ilerde neler olblcek cidden blmiorm

lekee sana katılıyorum ayrımcılık cok cıddı boyutlara surebılır işi ve ben '' karşıyım ''

canım sende ıyıce koy terazıye tart bu işi. cıddı dusunuyorsanız şayet ailenle geç olmadan paylasmalısın... bıyerlerden donulebılme veya yol değiştirme seceneklerın olur hıc olmadı

onun ailesi beni kabul edio ama benm ailem için mesele işdee :( uff anlamıorum işdee yaa nolcak meshep farlılından ama annemlere nasıl anlatıcam hiç bilmiorum hayırlısı....

ben bir kız babası olsam ayrım yaparım benim için en önemli şey dini inançtır, terbiyedir, ahlaktır, ailende bu şahıs hakkında vereceği tepki normaldır

arkadaşım alevi değilim ama bu mshep farkı herkes kendi inancını yaşıyo sonsuzda saygımız var ama işte büyüklere bunları anlatmak cok buyuk sorun ve en önemlisi gelecek sorunu var hadi 3-5 yıl ıyı ya sonrapatlak verınce bıyerden nolcak sanad ao cocugada yazık sevıyo olabılırsınız aşkınız cok kuvvetli olabılır ama cok ıyı dusunmen gerekıyo kımsenın üzülmesını ıstemem ayrılmanıza istemem ama iş sende bitiyo ıkı secenegın var gibi gözukuyo ıkısındne birine rest ama hakkınd ahayırlısı olsun :) Allah hakkında hayırlı olanı gönlüne razi, gönlünde olanıda hakkınd ahayırlı eylesin arkadaşım :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri