Seyir Defteri ' Prenses Annesi '

---> Seyir Defteri ' Aşk-ı Maİ '

bu Nina kim ya xD
[MENTION=151672]bluee[/MENTION]
The Vampire Diaries'ın Başrol Oyuncusu :R

The-Vampire-Diaries-Season-2_1920x1200.jpg

desene ya aylardır bi ninadır gidiyor sormayıda unutuyorum xD

desene ya aylardır bi ninadır gidiyor sormayıda unutuyorum xD

Sen Benim Severek İzlediğim , Takip Ettiğim Diziyi Bilmiyor musun Canım Neyse

Günlüğümden Çıkalım Hadi Tıpışalım

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] :cy(19):

Sevgili Günlük ,

Bugün yorucu ve yoğun tempolu bir gündü .. Sabah 12:00'de kahvaltı sofrasına oturduk.. Babam gözlerini açar açmaz odanın kapısını açtı "Çayı Koydun mu?" diye sordu. Git yüzünü yıka eyy mübarek .. Neyse Sofrayı topla evi topla temizlik yap derken hazırlandık İkiye 20 kala falan evden çıktık. Aöf'ye gidip kitap alacaktık. Tabi ben kimliğime bandrol yapıştıracaktım birde öğrenci belgesi alacaktım.

Aöf'ye gittik Emine ile. Kalabalık olacağını ve çok bekleyeceğimizi söyledi Emine. Çokta kalabalık değildi. Büro ile kitap dağıtım yerini birleştirmişler daha rahat kitap alınabiliyordu. Emine Kitap sırasına gitti . Ben öğrenci işlerine geçtim kimliğime bandrol yapıştırdım. ikimiz içinde öğrenci belgesi çıkardım. Tekrar kitap sırasına Emine'nin yanına geçtim. Tek Kitap aldım çok komik ya millet soruyor sizin bölüm nedir ? kitaplar gelmemiş mi tek kitabınız var diye :) bilmiyorlar ki Tek dersimin kaldığını ..

Neyse işimiz burada uzun sürmedi. İncirli metrobüs ile Zeytinburnuna geçtik. Kubilay gelecekti. Arkadaşı Ramazan ve kız arkadaşı Burcu da onunlaydı. Birlikte Önce Marmara Forum'a Geçtik. Kubilay ile Ramazan birşeyler yediler. Biz kızlar sadece içecekle yetindik .. Ice Tea Şeftali içtim her zamanki gibi ..
Burcu sinemaya gitmek istiyordu.. Ramazan ise hem nargile hem okey çevirmek istiyordu.. :) Ramazan diye diye bizi ikna etti.. Tramvay ile Zeytinburnundan Bizim Buraya Bağcılara Geldik.. Sadokya diye bir Yer var nezih bir ortama sahip.
Okey masasına kurulduk. İki nargile ısmarladık. Okey taşları ıstakalar falan herşey tam. Okeye başladılar :)

Elmalı nargile söylemiştik. Birer bardak çay falan da içtik sohbet falan derken. Kubilay şanslı günündeydi okeyde üst üste el açıyordu :) Çükü Okeye başlamadan Önce Şans öpücüğü vermiştim .. Oyun devam ederken baktık Emine de atak yapıyor. Bir Ara Emine'nin yerine geçtim Anam çift okey geldi elime :D sonra Emine'ye tekrar devrettim . Kubilay sukoy vermeye başlayınca ikinci öpücüğüde kondurdum yanacığına o gazla oyunu sonuna kadar götürdü :) ve Eşli olarak oynana okey'in Galibi Emine ve Kubilay oldu :) Ramazan ile Burcu birazcık şiştiler ama .. Ben Birtaneme Şans Getirmiştim bile :)

Tabi Bu Arada Galatasaray - Kayseri Maçınıda Takip ediyoruz Telefonlardan :R

Derken Profiterol canı çeken [MENTION=151672]bluee[/MENTION] kim durdurabilir ki illa yiyecek .. Neyseki aldı ve afiyetle yedi. Çıkarken Burcu ve Emine bir tavşanı tutup sevmeye başladılar.. Tavşanda o kadar güzel ki kimseden kaçmıyor. Sen üzerine gidiyorsun o da senin üzerine geliyor .. Alışmışlar artık insanlarla iç içe olmaya kaçmıyorlar. Neyse Saat 19:00 Sularıydı Kubilay , Ramazan ve Burcu'yu Tramvaya Bindirdik onlar kendi yollarına Bizde evimize..

Yorucu ve yoğun bir gündü çünkü çok fazla oradan oraya yürüdük xD ama herşeye değerdi Kubilay'ımın yanında olmak. Çok seviyorum onu günlük.. Allah'ım ikimizi birbirimize nasip etsin hayırlısıyla .. Dua ediyorum günlük sende bizim için dua et çok ihtiyacımız var ..

Bu günlük bu kadar günlüğüm.. Şimdilik Hoşça Kal Seviliyorsun ;)

Not : Seni Seviyorum

:love3: - AyşeGüL & KubiLaY - :love3:​

çok güzel bir gündü özellikler o okeyde bana şans getirmen süper ötesiydi bundan sonra sensiz okey oynamak yok :D

her zaman yürüdüğümüz kadar yürüdük yine hayatım çok değil yani :D

Ayrıca Seni çok seviyorum iyiki varsın hayatımın anlamı :R

Yumma Gözlerini Uyuma Bugün . . .

Savrulup Yırtılan Rüzgar Üşüyor . . .

Bugün Kederliyim .. Beterim Bugün.. Sesime Ses Değse Çığlık Oluyor Be Günlük :M

İçimde Kış Gibi Bir Mevsim Üşüyor ..

Ne Kadar Güzel Söylemiş Şair ..

Sabahlar İsterdim Asi ve Mavi.. Büyüsün İsterdim Işığın Rengi ..

O Kadar Yorgunum ki Günlüğüm her an devrilip yıkılabilirim..

Aklıma Gelen Binlerce Hikaye piiiiiyuuuffff .. Belki ben Masalların , Mutlu Sonların Etkisindeyim Hala .. Neysee Kocaman Bir Neyse İşte :M

Ahh Şu Aklımı Toparlayabilsem ya.. Kaç Bin Milyon Parçaya Ayırdım .. Hangi Parçayı Nereye Sakladım Bilmiyorum .. Amann Onlarda Uçup Gitsinler artık .. Ottuke?! Ottuke?! Ottuke?!

Kalp Allah'a Emanet Günlüğüm Hoşça Kal..

Son düzenleme:

Sevgili Günlük ,

Sabah Annemin Sesi İle Uyandım . Hazırlanmışlar babam ile birlikte Esenyurt'a gideceklerdi. Onlar çıktı bende evi toparladım . Hazırlandım yola çıktım. Kubilay ile görüşecektik.

Bir Sigara yaktım gitmeden mutfakta aspiratör altında içtim aç karnına.. Sonra çıktım evden minibüse bindim incirliye geldim. İncirliden Metrobüse.. Metrobüsten Mecidiyeköy'de indim. Kubilay beni orada bekliyordu. Birlikte Metroya bindik. Metro ile Hacıosmana geldik. Hacıosmandan da BahçeKöy'e geçtik. Bahçeköyde Belgradda temiz havada dolaştık. Tekrardan Sarıyer'e döndük. Sarıyer de Meşhur Kuş üzümlü yer fıstıklı kıymalı sarıyer böreği yedik. Daha sonra muhallebiciye girdik orada da kazan dibi yedim ımm lezzetliydi :)

Sonra Kubilay babasını aradı bizi tekne ile gezdirip gezdiremeyeceğini sordu. Teknenin anahtarı evdeymiş gidin alın getirin dedi. Kubilay ile hemen büyükdereye geçtik. Emine teyze bizi kapıda görünce şaşırdı. Kubilay'ı işe gitti diye biliyormuş. Onuda çağırdık ama hava serttir diye gelmek istemedi tekneye. Anahtarı verdi sıkı sıkı tembih ediyor dikkatli olun Ayşegül içerden çıkma falan :)
Korktuğumu düşünüyormuş meğersem :) neyse

Anahtarı aldık bir park vardı orada oturdum bir sigarada orada yaktım. Sigara bitince Cengiz amcanın yanına geçtik. Tekneye bindik :) Denize açıldık .. süper bir keyifti gerçekten. Cengiz amcada çok mutlu oldu.. Bol bol gülüştük eğlendik sohbet ettik :) Yüzükleri takalım artık Ayşegül diyordu Kubişin babası :) İnşallah Allahım nasip eder o günlerimizide seninle paylaşırım günlüğüm.. Bol bol da resim çekildik Teknede ..

Cengiz amca su koydu hemen üzerine .. Teknede Neskafe keyfide yaptık ohh .. Deniz havası iyi geldi. Yazın tekrardan açılacağız denize ama bu sefer emine'yide alıcaz yanımıza.. Bir Saatte Turumuzu tamamladık tekne ile.. Dümen Başına geçtim ve Kullandım :) Öğrettiler . Çok zor görünmüyordu. Kubilay da biliyormuş zaten kullanmayı :423423:

Derken Karaya indik. Cengiz amca ile vedalaştık.. Büyükderede bir mekanda birer kivi çayı içtik ve yola çıktı Kubilay ile.. Kubilay bana İncirliye kadar eşlik etti.. İnciliden Sonrası minibüs ile tek başıma eve geldim.. Eğlenceli ve bol yürüyüşlü bir gün geçirdim gerçekten çoookta mutlu bir gündü..

Bir kare tekneden ;

482294_10151404858887737_1718079953_n.jpg

Allah'ım Sevgi ile Birleşen Ellerimizi Her Daim Birbirine Kenetli Eylesin [MENTION=151672]bluee[/MENTION] iyi ki varsın :love3:

Eve geldim bir acıkmışım ki günlük sorma. Annemde kuş üzümlü kıymalı börek yapmasın mı .. :)

Her şey bir yana çok uykusuzum günlüğüm yaa .. neyseki yarın pazar geç saatlere kadar uyuyabilirim :)

Şimdilik Hoşçakal Günlüğüm

Not : Seni Seviyorum :love3:

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] sende iyiki varsın hayatım allah bizi birbirimize bağışlasın inşallah. :)

madem yorgunsun hemen yatıp uyuycaksın :)

Sevgili Günlük ,

Güzel Bir Olacağını Ümidederek Uyanmıştım ama Bir agresiflik vardıki üzerimde sorma gitsin.. Sebebini bilmiyorum ama ben kontorsuz ve parasız kalmama bağlıyorum bunu. Neyse . Sabah Kahvaltımızı yaptık. Feshaneye gidecektik ailecek eğlenecektir. Gümüşhaneniler geceleri yapılıyordu . Ama cenaze haberi ile iptal etmek zorunda kaldık. Babamdan haber beklerken saat 16:00 olmuştu bile. Emine ile ne yapsak falan derken dışarı çıktık. Hava da güzeldi.. Kubilay'ı aradık Ümraniye'deymiş kız kardeşine kalmaya gitmişler ailecek. Çağırdık Geldi. Mecidiyeköye doğru yol aldık.

Mecidiyeköy de Cevahir AVM'ye girdik. Saat 19:00 Falandı. Karınlar aç tabi ne yesek yesek derken PizzaHut'ta gittik. Birer pizza yedik süperdi valla. :) Bolca da gülüştük tabi.. Sonra Bir Üst kata çıktık. Kahve Dünyasına Girdik. Burada Bir Fican kahve içtim ımm kokusu hala burnumda.. [MENTION=151672]bluee[/MENTION] browni yedi tadına bende baktım tabi leziizzdi.

Derken Altkattaki Atlantike Gittik.. Kredi Aldık Önce Zaman Tüneline Girdik. Elimizde Tabancalar Falan . Ben Sadece 3 İsabet Yapmışım ya Kubilay ise 34 tane mi neydi :) .. Sonra Geçtik Hokey Oynamaya Önce Emine İle oynadık 7 - 5 Yendim :D

Gittik Hello Kty'nin oyuncaklarının olduğu bir kıskaca.. :( Çok istedim ama [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ve [MENTION=151672]bluee[/MENTION] iş birliği ile Kty'mi yakalayamadılar :(
3 Kredi kalmıştı yine. Gittik Tekrar Hokey oynadık. Bu Sefer Kubilay ile oynadık Kubilay'ı 7 - 4 Yendim :) hehe

Yavaş Yavaş Çıkış vakti gelmişti Saat 09:05 olmuştu bile.. Tamda Galatasaray Maçı üzerine Mecidiyeköy Metro Metrobüs Doluydu :) Aslanlar Yola Dökülmüş Resmen..

Aşkım Bizi Metrobüse Bindirdi Kendisi Otobüse Binip Tekrardan Ümraniye'ye Gitti..

Evden Çıktığımda Aramıştım Onu.. Gelemeyeceğini Öğrenince Sinir Olmuştum ve Telefonu kızgın bir ses ile kapatmıştım. Dayanamamış Eve Girer Girmez Çıkmış.. Yoksa 1 Hafta Trip Çekermiş :) Zaten Önümüzde ki Hafta Edirneye Gitcez görüşemeyebiliriz..

Parasızlığın gözü kör olsun ya. Birtaneme yüklendik resmen. Ama En kısa zamanda telafi edeceğim.. Canımın içine. Cuma Günü kahvaltı ısmarlarım ben :)

Metrobüste yanlış araca binmişiz Emine ile Cevizlibağa kadar geliyormuş sonrası yok. Topkapıda inip hemen arkadan gelene bindik hızlı hızlı :D koştura koştura macera yaşadık resmen. Yorulduk ama değdi yorgunluğumuza. Harika bir gün geçirdik :eda:

Evdeyiz işte Günlük. Şimdilik bu kadar günlüğüm..

Hoşçakal.

Not: Seni Seviyorum Sözlüm..

süper bir gün daha senle olan her gün gibi seni seviyorum

Sevgili Günlük Bayağıdır Yazmıyorum Sana.. Öncelikle Geçen Hafta Sonundan Bahsetmek İstiyorum.

Geçen Hafta Cuma Günü Edirne'ye Doğru Yol Aldık. Aylar Öncesinden Gelin Olarak Verdiğimiz Kuzenimin Evine Yatılığa Gittik .. Bazı Şeyleri Umduğumuz Gibi Bulamasak da Her şey Çok Güzeldi.. Başta yola çıkmadan bazı aksilikler yaşadık ama sonu hayırlı bitti :D gezdik tozduk yedik içtik vs vs vs
Beni en mutlu eden şeyse hiç ummadığım anda Kubilay'ın otagarda beni yolcu etmek için bekliyor olmasydı.. :love3:

Hafta boyunca okul ev arasında gittim geldim.. Tabi Kubi bu arada Bursa'ya gitmişti askerlik arkadaşının düğünü için. bana da hediye bir şal almış.. Yeşil Renkli ve üzerinde İstanbul'un fethini anlatan bir resim figürü var .. Süper bir şey gerçekte. Hediyesini almak bugün nasip oldu.

Sabah 10 da Buluştuk Kahvaltı yaptık falan sohbet muhabbet kahve faslı derken Emine ve Çanakkaleden gelen malum arkadaşı da bize katıldılar.. Bir süre birlikte konuştuk falan derken okul saati yaklaşıyordu.. 12:30 da kalktık. Kubilay'ı Tramvaya bindirdim kendim minibüse bindim okula. Farklı bir şey olmadı.

Şu sıra Kubilay ev arama ev bulma derdinde.. Şuan babamda Dondurma getirmiş. Gidip yılın ilk dondurmasını yemek istiyorum Günlük :R Devam Edeceğim

Şimdilik Hoşçakal

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] iyi ki varsın​

Son düzenleme:

Sevgili Günlük,

Ara Ara yazabiliyorum artık.. Hayırlısıyla Bir 23 Nisanı atlattık.. Güzel bir Gün Oldu Doğrusu ..

İşte Benim Kuzucuklarım ;

923171_10200322591401781_863857449_n.jpg

Bugün İse Resmi Tatildi Ama Bir Öğrencime Söz Verdiğim İçin Dışarı Çıktım. Öğrencimi Aldım Birlikte Sinemaya Gittik. 9 Yaşında ki Bir Kız Çocuğu İçin Sinemada Animasyon Film Seyrettik :D Severim Animasyonları
Karlar Kraliçesine Gittik..

28.03.2013_28.03.2013_563_karlar%20kralicesi.jpg

Fena Değildi.

Daha Sonra Burger Kingte chicken royal Yedik :R

Chicken_Royale.jpg

Başka Bir Mekanda da Dondurmalarımızı Yedik. Ve Öğrencimi Evine Bıraktım. Annesi Bırakmadı Tabi Evlerine Davet Etti. Oturdum 1 Saat Falan Derken Eve Geldim İşte.

Yarın İş Başı Malum..

Bu Kadarcık Günlük Farklı Bir Olay Yok Anlayacağın

Son düzenleme:

Sevgili günlük uzun uzun zaman oldu yazmayalı. Pekte yazasım yok zaten..

Bugün benim doğum günüm.. Vayy bee yeni bir yaş daha ..

Hoşgeldin 25 :)

Sabah Sınıfta Parti yapıcaz Yiyecek ve Müzik... :D

Eğlencemizden kareleri Seninle paylaşacağım Günlüğüm

Hoşçakal Şimdilik ..

Hoşçakal Bir daha Gelmeyecek olan 24 ..

Son düzenleme:

Sevgili Günlük ,

03 Haziran 2013 Pazartesi Günü ;

Gün Hem Hafta Sonu Sınavlarını Atlatmamın , Mezun Olacağımın Haberini Veren Hem de Doğum Günüm İçin Hazırlanmış Bir Parti Tarihiydi..

O Gün yine aynı saatte evimden okula gitmek üzere çıktım. Heyecanlıydım . Bilgisayarımıda yanıma almıştım. Okul dolabımda ses sistemim mevcuttu. Bugün bütün gün müzik ile eğlenecektik..

Okula Gitmeden önce her zaman ki gibi güzel bir yer olan molla gürani parkına girdim bir sigara içtim biraz dinlendim daha sonra okula geçtim..

Bilgisayarı Kurduk eğlendik. Velilerim sağolsunlar hazırlanan ikramları hazırladılar servis ettiler. Beni hiç bulaştırmadılar :R

Önce pilav + tavuk + yaprak sarması , sonra Süpriz doğum günü pastası , sonra meyveler kiraz , kayısı , erik ve çilek ..

Besleyici şeyler olsun istemiştik çocuklarla birlikte görev dağılımı yapmıştım zaten. Herkes üzerine düşen görevi biliyordu..

Çocuklar bolca eğlendiler .. Tabi bana hediye almayıda unutmamışlar :R

10 Haziran 2013 Pazartesi Günü ;

Bugün İçin velilerler anlaşmıştık okulun hemen yanı başında bulunan koca molla gürani parkında piknik yapacaktık.. Piknik alanı var çünkü. Okula gittim Veliler geldiler öğrenciler derken toplandık piknik alanına gittik.. Keyifi bir gündü.. kaç bardak çay içtim bilmiyorum.. Sağolsunlar poçalar börekler kekler kurabiyeler sarmalar mantılar hepsi çok güzeldi. Afiyetle yedim tabi :) Çocuklar oyun oynadı eğlendiler. Bir ara hep birlikte İp atladık.

Sonra bir yakar top oynamışız ki :) harikaydı gerçekten..

Velilerime çok teşekkür ediyorum gerçekten çok iyilerdi. Beni de çok seviyorlardı. Bir sarılmaları vardı ki bana :423423:

Bu günden sonra okula öğrenci gelmemeye başladı.. Cuma Günü karneler verilecekti zaten..

Salı - Çarşamba - Perşembe okulda kitap okuyarak geçirdim günlerimi

Çarşamba ve Perşembe Günü Kubilay Geldi Ama Son Saatlerde Erkenden Çıkmıştık Birlikte Bir yerlerde Oturup sohbet falan etmiştik..

14 Haziran 2013 Cuma Günü ; " Karneler "

Bir yağmur vardı ki Anlatamam.. Sırılsıklam Olmuştum okula varana kadar.. kimse yoktur sanıyordum ama bir kaç öğrenci gelmişti... kimseyi bekletmeden gelen öğrencinin karnesini verdim..
saat 2 de tören yapıldı karneler öğrencilere dağıtıldı. yavaş yavaş çıkıldı okuldan..
Özleyeceğim bir sınıfı geride bıraktım doğrusu.. hepsi birbirinden farklı ışık saçan birer ışık misali..

Artık tatildeyim ama ne tatil.. Haber bekleyerek geçirdim günlerimi.. Evden Dışarı Adımımı Atmadım..
Bugün çıkcam ama Kubilay ile görüşmeye gitcem. Bilet alıcaz Konya'ya Emine'nin yanına gidicez Birlikte..
Daha Sonra Ailem Gelecek Konyaya ve Gümüşhaneye Doğru Uzun Süreli Bir Tatile Başlıcaz
Ramazanı Gümüşhanede Geçircez. Geçen Yaz Gibi 45 50 gün buralarda çok fazla olmicam.. Allahtan ki veda günüme daha çok var.

Şimdilik bu kadar günlük daha sonra devam ederim :R

Son düzenleme:

Sevgili Günlük..

Nasılsın ? Ben Hiç İyi Değilim.. Sinirlerim Çok Bozuldu.. Ne Diyeceğimi Kime ne Söyleyeceğimi Bilmiyorum..

1 haftadır bir iş için haber bekliyordum adını vermek istemediğim bir bankadan ..
Bu iş için planlarımı bozdum.. Ama sonunda Aldığım cevap ne Biliyor musun ?

Ayşe hanım banka şuan Açıkogretim mezunu almıyor ileride alım yaparlarsa Cv nizi iletiriz.

Ben boşuna emek verip Aöf'den tamamlamışım o zaman. Aradaki Fark ne ??
Millet Ünivde Örgün Eğitim Alıyorda ne Oluyor ? Örgün Eğitim Aldıkta Ne Oldu ? Yine Tecrübe İstemediler mi ? Ben Bu Tecrübeyi nerede kazanacağım !

Bana İş imkani vermeyip ücretli öğretmenliğe atayan herkesi tebrik ediyorum..

O Kadar Sinirliyim ki..

Arada ki Fark ne Anlamış Değilim ?? Ben Kendi Emeğimle Çalışarak Bitirdim , Kimseden Ders Almadan , Dersaneye Gitmeden vs.. Ünivde Ders Görenlerle Bir Değil Miyim ?

O Zaman ne Anlamı var bu AÖF sisteminin..

Resmen Maduruz.. Bütün AÖF mezunları bu sistem , bu otorite yüzünden Madur ..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri