Sevdaselin_ce

---> sana

Eğer bir gün hissedersem gökyüzünde ayın yokluğunu,
Ne Olur Gel Bana Ay Ol...
Eğer bir gün duyamazsam sessizliğin sesini gecemde,
Ne Olur Gel Bana Sessizlik Ol...
...Eğer bir gün anlarsam bu dünyada hiç sevilmediğimi,
Ne Olur Gel Bana Sevenim Ol...
Eğer bir gün unutursam hasretle doyasıya sevmeyi,
Ne Olur Gel Bana Sevdiğim Ol...
Ve eğer sen bir gün anlarsan benim seni nasıl sevdiğimi,
İşte o zaman! ne olur gel sadece.
B E N İ M / O L

---> sana

...Zaman bizden yoksul...
Geri dönmeyecek kadar tavizsiz
Anlaşılamayacak kadar hızlı
Öldürecek kadar yavaş
...
Peki ya Sen Ve Ben
İkimiz
? Zamanın neresindeyiz ?

---> sana

mecburum7gzxn0.jpg

---> sana

Baharın koynuna sarılmış bir günün gecesini, yine seni düşünerek adımlıyorum..Saatlerin koynuna seninle söylediğimiz şarkımızın notalarını bıraktım.
Onlar yelkovanla akrebin sesine eşlik ederken,ben yüreğimdeki sevda çığlıklarıyla seni soluyorum yar...

Gönlümün tam ortasında adını SEN koyduğum çağlayanlar var..
Gözlerimin buğusunda yuvamızda geçireceğimiz günlerin hayali var..

SEN beni,
Kimbilir kaçıncı yenilginin ardından , kimbilir kaçıncı ümitsiz sabahlara zincirlenmiş gecelerin sığıntısından,
Ve kimbilir kaçıncı acıyla silkinen dünlerimin hatırasından kurtarıp,UMUDUN DOĞDUĞU YERE götürenimsin..Sen benim kurtarıcım,sen benim masal kahramanımsın...

Seninle doğan bütün günlere selam olsun..!

Ben, renklerin en güzelini seninle buldum..Ben, hayatın anlamını sevdana sırtımı dayadığımda anladım..Seninleyken hiçbirşeyden,yalnızlığımda sensizlikten korktum..
Bu sevdaya başladığımızda,birbirimize verdiğimiz söz bir an olsun eksilmedi kulaklarımdan yar.Tek bir an bile çıkmadı aklımdan yeminimiz..

Unutma,
Sözümü tutacağım; Sevdanla uyuyup,sevdanla uyanacağım..!
Senin,her sabah bana uyandığın gibi...

---> sana

resimli_siir_39x19y204252774.jpg

SAna ÇArparken Bu kalp
Vursam hayatımı SOkaklara
tam pencerenin karşısındaki kaldırımlara mesela
otursam bağdaş kurup
Islanıp Sabahlara kadar kapın da
deyim yerinde hani muson ymurların da
Hafifçe aralayıp perdeni bakar mısının bana
sızlarmı kalbin Açar mısın Kapılarını
titreyen beni Sarar mısın Sana?
resimli_siir_60y20554522441.jpg

---> sana

birds9vn2zcmc9ia2mz0.gif

YALNIZLIĞIMA AĞLIYORUM
sutlu_Untitled-1.jpg

Şarkılar dinliyorum, yine bir başıma.
Koskoca evrendeki, milyonlarca yıldızın arasında, yalnızlığıma ağlıyorum.
Dileklerim kalmamış artık, kimseyi beklemiyorum.
Sitemlerimin gücü tükenmiş, hiçbir şeye kahredemiyorum..
travelerbyangelreichyo9cg7.jpg

Güneşlerim doğmuyor, yağmurlarım dinmiyor.
Kalanların ardından, gidenlere gün olmuyor.
Uykusuzum, susuzum ve yaralıyım.
Kim saracak yaralarımı diye bekliyorum,kimse gelmiyor,
ben yine yalnızlığıma ağlıyorum..
www.resimland.net_ask_sevgi.jpg

Aşklarımı yaşayamadan, parçalanıp gitmelerine izin veriyorum,
her kaybettiğimde,
yeniden ve hiç durmadan giden mi sürgün kalan mı diyorum.
Ama yine ses yok, ben yine yalnızlığıma ağlıyorum..
agliyorum7hfro63acmb6.jpg

Sevmek eskiden daha güzelmiş gibi geliyor,
daha acısız, daha sade, daha yalın.
Hakkı bu mudur yaşamanın
ya da sevdanın ya da hayatın ya da güneşli sıcak yarınların ?..
Bu mudur acaba hak ettiğimiz,
bu mudur acaba değer biçildiğimiz,
bu mudur bir daha dönmemek üzere çekip gittiğimiz.
aglayacaksin-54.jpg

İşte bunlar birer birer işledi kalbime de acaba geç mi kalındı,
acaba hiç olmamaları gerekiyordu da hepsi başlı başına birer hata mıydı ?..
Yıllar neleri aldı götürdü benden kim bilir.
Aldığım ahlar, yaşadığım aşklar, aldığım yaralar.
İnsan hatalarından ders almalı derler ya, işte o söz tümden yalan!..
bycekaaaaajb2.jpg

Gecelerin ateşi yakmaz oldu artık beni,
savunmasızlık gitmemeye ısrar ediyor,
her âşık olmak istediğimde gözüm korkuyor..
içim her yeniden yandığında
dağlamaktan ciğerim yanıyor ama çare yok,
sonrazq4.jpg

Beklemek ne kadar kötü!
Zaman geçmez oluyor bir süre sonra,
gitme diye yalvarasın geliyor gitmesin o,
gitmesinde yalnız kalmayayım diye..
xintowv5.jpg

içinde yaşamayı başarabilen son umut ışığı belkide,
belki hiçbir zaman gelmeyecek olan,
ama ömrümüz boyunca bekleyebileceğimiz sevgili o!
Sonuç, ben yine yalnızlığıma ağlıyorum..
logo0wv3owjq1ee2wu6mp2.jpg

Annelerin gözleri neden parlar çocuklarına bakınca ?..
Acaba bu duygu, kendileri doğduklarında mı onlara verildi,
yoksa hep içlerinde bir yerlerde saklıydı da çocukları olunca mı zikredildi ?..
Artık annem de sahiplenemez beni,
birds9vn2zcmc9ia2mz0.gif

Unutulmak istemediğim kesin!
Yıllarca çabaladım, didindim durdum insanları kırmamak için.
Belki de öldüğümde gözlerimi açık bırakacak içimde kalan tek ukde.
ref881sessizgemi31sessiic4.jpg

Gitmek istiyorum, sebepsiz, amaç yok.
Gitmek ve kayıp olmak.
Bir daha dönmemecesine, yitirilmek, bitmek ve gitmek.
aglamasenduygularim1012mu5.jpg

Ucu yanmış bir fotoğrafta hatırlanmak değil istediğim,
karamsarlıkta değil düşündüklerim,
unutulmak ve gitmek tek dileğim
ve ben yine yalnızlığıma ağlıyorum..

zlemfv1hx6.jpg

---> sana

Ben mektup yazmasını beceremem,
benim kalemimin ucundaki mürekkep asla aşka dokunamaz.

Yavaştır adımlarım,
birbiri ardından sıralanan dağlar gibidir kaybolmuş yıllarım, gözlerimden nem sızar bastığım topraklara, ben sana temiz bir sayfa sunamam

Özlemek mi?
Hiç sorma, benim özlemim durgun denizi dalgalandırıp, çöllere pembe karları yağdırır. Issız ormanları canlandırıp ateşe verir, benim özlemim akan bir ırmak bazen de boran gibidir.

Adını anımsıyorum kimi zaman,
kimsenin olmadığı ıssız bir yerde geziniyor hayallerim, tek sende olan sana koşan, sana susayan ve sende yeniden kaybolan hayallerim.

Ben çiçek olup bahçende açamam ömrüm, ben güllerin arasındaki dikenin olurum, gece kan ter içinde uyandığın kabusun, ben sana yar olamam ancak kanayan ve hiç iyileşemeyen amansız hastalık olurum.

İçtiğin şaraptaki acı tat, başını döndüren şevk bazen güzel resim olsam da mat bir tablo olup asılı kalırım duvarında.

Ben sevgili olamam canım, ben sana güller içinde diken,
sevda yolunda ölüm
ümide dokunan hayal kırıklığı
aşk düşmanın olurum.

Küsersin yarınlara
ve asla yarının olmaz, dünü yaşar ve hep eskinin hatırasıyla bakarsın kırık aynalara.

Şimdi git,
yüreğin seni hangi sahile götürüyorsa orda kal.
Hangi sıcak el ellerine dokunuyorsa tut, benim ellerim de sıcak değildi.
Kim saçının teline tüm varlığını bağışlıyorsa onun ol, ben sana tek varlığım olan kalbimi de vermedim nasıl olsa.
Yüzüne dokunmadan yüzünün tüm hatlarını beyninde kim çizebiliyorsa ona koş, ben seni çoktan unuttum.

Ben güller içinde diken,
bahar dalında çiğ,
altınlar içinde gümüş,

Şimdi git,
kim seni benden çok daha fazla severse o zaman gel,
gel ve tükür yüzüme.

---> sana

20100606__2207452655.jpg

BİR UMUT EKTİM KARANLIKLARIMABugün güneşin aydınlığında sana uyandım. Umutları rüzgarın koynundan çalıp yüreğine bıraktım. Bugün yüreğime gülüşlerini ektim. Yüreğimin kurumuş toprağına umutları ektim. 06.06.2010779

Bugün güneşin aydınlığında sana uyandım. Umutları rüzgarın koynundan çalıp yüreğine bıraktım. Bugün yüreğime gülüşlerini ektim. Yüreğimin kurumuş toprağına umutları ektim. Hasretinle besleyip bir gün geldiğinde gözlerine bırakacağım umutları karanlıklara ektim. Kavuştuğumuzda yıldızlar sevdamıza şahit olsun diye.

Gündüzün gölgelerinde üşüyorken gülüşlerinle ısınıyorum. Bir an rüzgara dönsem sırtımı, sana tutunuyorum. Umutla, gözlerindeki baharla nefes alıyorum.Vakitler geçmiyor..Hasretin çekiyor beni dağlara.Baharı giyinmiş dağlara senin gülüşlerini bırakacağım. Her rüzgarda kokunu arayacağım.Her nefes aldığımda umuda gülümseyip senin mutluluklarına dua edeceğim...

Bu gece hayallerine dalacağım..Yıldızları karanlıklardan çalıp yüreğine bırakacağım sen uyurken..Soluğunu uzaklardan izleyeceğim..Saçlarına dokunmak, nefesini içime almak isteyeceğim..Saçlarının kokusunu içime çekemesem de yüreğinin bende olduğunu biliyorum...Sen güneşe uyanırken ben karanlıklarda senin acılarında yanıyor olacağım...Bırak ne olur, bu beden sevmeyi sende öğrensin..Bırak hep terk edilen yürek senin gül yüzünde doğsun...Sen üzülme acılarına...Tutun ne olur umutlarına...Gönül bahçene uğrayan hazanlar olsa da bırak sıcak ve samimi gülüşlerinle erit...Acıların kanasa da bırak ben gözyaşlarımla yıkayayım kırık aynaları...Ne olur üzme kendini güneşin doğusunu izleyemediğim diye...Sen uyurken güneşin sıcaklığını gözbebeklerine doldurmuş olacağım canım...

Bugün, ömrüme bir umut ektim?En güzel sevda türkülerini dilime ezberletip, Nisan yağmurlarıyla umut ektim yarınlarıma. Sesini duymasam da uzaklarda beni düşünürken ben çiçeklerin yüreğine seni fısıldayacağım. Ağladığında ektiğim çiçekler boyun bükecek hissediyorum..Ve güldüğünde onlar bana senin gülüşlerini anlatacaklar...Uzaklardasın biliyorum..Mesafeler ırak ve yollar karanlık..Ama her karanlığın içinde bir ışık var. Senin hasretinin zifiri karanlığında ben gözlerindeki ışıkla aydınlanacağım. Sanma ki sabahları sensiz güneşlere gülümsüyorum...Sanma ki sen yoksun diye sabahları perdeleri kapalı olarak bırakmıyorum..Sana zahmet olmasın diye her gün senin için perdeleri güneşe aralıyorum...Senin beni uzaklarda olsan da sevdiğini biliyorum...Nefesine beni kattığını, yüreğine sevginin umutlarını akıttığını hissediyorum...Gülüm, seni seviyorken senin de beni sevdiğini biliyorum ve bak gülümsüyorum seninle... Seni seviyorum gül yüreklim.Yıldızların geceni, güneşin gündüzlerini aydınlatması dileğimle..Senin gülüşlerine emanet edip yüreğimi ...Ne olur iyi bak yüreğime..Ne olur umuda tutunup hayata gülümse.

" Bir umut ektim topraklarıma...
Yağmurun gözyaşların,
Güneşinin gülüşlerinin olacağı
Ve her gecen gün,
Yüreğimde sevdanın filizlenip
Umutlara dallanacağı
Bir umut ettim karanlıklarıma...."

---> sana

Nedense hep karanLık cöktügünde benimLesin . Her sigara icsimde, sigara degiL sen yakiyorsun yüregimi . ImkansızLıgın degiL yokLugun kesiyor nefesimi .
Kaptırmısım kendimi keLimeLere göz yasLarım biLe agLiyor haLime . Kapanıyor perdeLer günesde bakmıyor yüzüme .Tüm hayaLLerimi kaLdırdım tozLu rafLara, isyanLarımı haykırıyorum küskün duvarLara, dudagımda kitLenen ismini yazıyorum sonsuz yoLLara, rüyaLarımıda verdim diLenci cocukLara ..
Nedense günes battıgında geLiyorsun akLıma, gözyasLarım degiL yokLugun dokunuyor canıma, gün dogmuyor karanLıgıma döküLüyor yavas yavas umutLarım, bedenimi satıLık bıraktım can pazarında, Herseyimi kaybettim zaten varsın yokLugunda yazıLsın aLnıma ..
Nedense mutLu bir cift gördügümde düsüyorsun gözLerime, Önümdeki beyaz sayfaya o kadar güzeL seyLer yazmak istiyorum ki, ama yoksun yazdıgım hersey siyah, mutLuyum keLimesini coktan unuttum anLamını biLe biLmiyorum artık, dert etme senin yerine ask mahkemesinde de ben oLurum sanık, geLsende geLmesende faydası yok, Ben Sana DegiL YokLuguna Asıgım Artık ..

---> sana

Bir ninni yazıyorum, benden, sana…

Denize dökülen bir halim var, yüreğimin yastığında kalan saçlarını sensiz okşamak, sana baka baka bir yudum terinden tenime bulaştırmak için bekledim bu gece, gelmedin. Sana ne desem sendin, beklentilerim olmadan, yeşile bulanmış gözlerini ben mavi görsem de, bilmedin nedenini, olsun, bilme de.
Bir kuşun kanadında geldin önce, bir kuşun kanadındaydın çünkü, eksenime bulaşan düşlerimi, seni, kendimi, ve kısacık bir bizi yaşarken, yaşatırken, şarkılarının sınırını çizdin ansızın içimde. Koca bir boşluğa akar gibi aktın, koca bir zaman gibi. Hesapsızdık, hesabını bilemedik ya da, ne dersen de, ömre erken başlamışsın sadece, hepsi bu. Evet gerçekten bu, ne çocuk kahkahası bekledim senden ne de yarın, bugünü istedim ben senin denize bakan gözlerinden.

Verdin, sarıldın bir gece,

Sabah uyandığımda yoktun.

Kör talihin son kurşununu sıkıp son ninnimi ezberliyorum senin için, gelmediğin geceler adına, görüp de bakmadıkların hatrına, sana…

Bir sayfayı boş bıraktın işte…

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri