Sevdaselin_ce

---> 2013 şiirler, 2013 sözler, 2013 güzel sözler ve yazılar

07f50__ddbd9__GunaydC4B1n-Mesajlari.jpg

post-245021-1354280188_thumb.jpg

[MENTION=156354]Herodot[/MENTION]

günaydın hayırlı sabahlar bitanem hastaneden geldik annemin kontrolü var kan verdik geldik saat 13 te burda olun dediler şimdi kahvaltı hazırlıyorum sen gelirsen yaz gözüm pc de

geldim sevdam ,geçmiş olsun.. umarım annenin ciddi bir şeyi yoktur..:sorry1:hastaneden gelince görüşürüz, ben akşam girmeye çalışırım..:love3:

geldim sevdam ,geçmiş olsun.. umarım annenin ciddi bir şeyi yoktur..:sorry1:hastaneden gelince görüşürüz, ben akşam girmeye çalışırım..:love3:

biz hastaneden geldik bitanem annem guatır tedavisi görüyo bitanem sürekli kontrole götürüyorum ilacın dozunu azalttı çok sevindik canım

en-guzel-gunaydin-mesajlari-sevgiliye.jpg

günaydın bitanem hayırlı günler diliyorum dün gece teyzemi doktora götürdük düşük riski vardı daha önce 3 düşük yapmıştı korktuk yatak istirahati verdi pazartesiye kadar biz bakıcaz pazartesinden sonra diger teyzemler bakıcak teyzemlerde net yok sana haber veremedim gittigimi söylemiştim ama cevap vermemişsin canım sen neler yaptın görüşmeyeli

en-guzel-gunaydin-mesajlari-sevgiliye.jpg

günaydın bitanem hayırlı günler diliyorum dün gece teyzemi doktora götürdük düşük riski vardı daha önce 3 düşük yapmıştı korktuk yatak istirahati verdi pazartesiye kadar biz bakıcaz pazartesinden sonra diger teyzemler bakıcak teyzemlerde net yok sana haber veremedim gittigimi söylemiştim ama cevap vermemişsin canım sen neler yaptın görüşmeyeli

teşekkür ederim sevdam sanada hayırlı günler.. teyzenin durumuna üzüldüm.. böyle bir zamanda yalnız bırakılmaması çok doğru..inşallah düşük yapmaz.. dün yazdığın notu şimdi gördüm sevdam..dün hergün ne yaptıysam onu yaptım, monoton geçti yani.. :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri