Sevdaselin_ce

---> 2013 şiirler, 2013 sözler, 2013 güzel sözler ve yazılar

6309incit4908891.jpg

küstüm haberin olsun ... hıhh

03234.jpg

geldiğinde nasıl affettireceksin bakalım kendini ... :(

perşembe gününden beri çok hastayım bağırsaklarımda virüs varmış.kaç tane serum yedim sayısını ben bile hatırlamıyorum ... :(

bitanem benim şuan aglıyorum nasıl oldun iyiyim de nolur benim bir suçum yokki gerçegi ögrenince zaten affedersin beni canım benim eve şimdi girdim hemen pc açtım öyle çok özledimki seni bir hafta çocugun yanında dur demişti teyzem öyle gittim teyzemlere ama çocuk düzelmedi fenalaştı akciger enfeksiyonu dedi başka doktor 10 tane igne günde 6 kez buhar yazdı dün bugün de teyzemin sınavı vardı teyzem eve girer girmez çıktım ben

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] ben geldim sen yoksun şimdide:uzgunkiz::uzgunkiz::uzgunkiz::uzgunkiz::uzgunkiz::uzgunkiz:

2611282-kirmizi-gul.jpg

affeder gibi oldum ama biraz daha uğraş ... :D

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] ama ben seni çok özledimkiiiiiiii

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] şimdi sen ifade ver bakiim bu saate kadar nerdeydin

sen olmayınca ben de kankama gittim bütün ekip beraber oyun oynayıp film seyrettik ben uyudum biraz.senin geleceğini bilsem zaten çoktan evde olurdum ki ... :eda:

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] gülüm nerdeeeee

1247352050guec5xu.jpg

benim gülüm sensin gerisi önemli teferruat canımın içi ... :Hjte7:

İlk olarak çok sevmeli beni , herkesten kıskanmalı . Hatta kendinden bile çok sevmeli . Her dakika kaybetme korkusuyla yaşamalı . Her dakika benimle olmak istemeli , benimleyken zaman onun içinde su gibi akıp geçmeli . ♥

- Herşeyden önce sahiplenmeli benii , 'Benimsin' diyebilmelii ve Benim olduğunu hissettirmeli . Beni herkesten saklamak istemeli , kimsenin benimle konuşmasını bile istememeli . Hatta kimseyle göz göze gelmemden bile rahatsız olmalı . Kıskanmalı iştee . ♥

- Özlemeli , tıpkı benim onu özleyeceğim gibii . Kokumu , ellerimi tutmak istemesi , gözlerime saatlerce bakmayı , Beni özlemeli . Her dakika her saniye beni düşünmeli , beni görmek istemelii . Sımsıkı sarılmalı bana , kokumu içine çekmeli , Beni özlediğini hissettirmeli , Beni gerçekten özlemeli . ♥

- Benimle ilgilenmeli , ilgisini her zaman göstermeli . Beni kendinden soğutucak hareketler yapmamalı.. Her sabah 'Günaydın ile başlayıp 'Seni Seviyorum'la biten mesajlar olmalı telefonumda . İlgisi sevgisini göstermelii . Küçük bi bebek gibi ilgilenip sevmeli beni , ilgilenmeli yanii . ♥

- Herşeyden önce çok sevmeli . İlk başta söylediğim gibi herşeyi ben olmalıyım .Sevmeli işte . ♥

~ Eğer böyle bir sevgili bulabilirsem , Ona tek bi cümle söyleyeceğim ;
Hayatıma Hoşgeldin Sevgilim

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri