Sevdaselin_ce

---> 2013 şiirler, 2013 sözler, 2013 güzel sözler ve yazılar

beniyanlizbirakincq0sx7nw2.jpg

"...""...Geç Kaldın...""..."

Onaramazsın ne yazık beni...
Ellerin, ellerimdi,
Gözlerin, gözlerim...
İkiye ayrılan hayatımızın
Yarısı senin,
Yarısı da senin...
Saatleri ikiye çarpan aşkımızın
Anısı senin,
Acısı benim...

...HOŞÇAKAL SEVGİLİM..

Umudu Kaybetmek Ne Kadar Kolaysa Onu Beslemek O Kadar Zordur...Hayata Bağlanmak Ne kadar Uzun Ve Yorucuysa Hayattan Kopmak da O kadar Kısadır...YAŞARSIN, SEVERSIN, UNUTURSUN... Sevmek kolay Önemli Olan Tutkuyu yaşatacak Inançtir...Bırakıp Gitmek Için Deli Bir Yürek,Unutmak Için Küçük Bir Kalp Yeterlidir...Ama Önemli Olan Kocaman KalpLe Sebepsiz SevebilmektiR

Ben sadece fazlasıyla ciddiye almıştım küçükken babamın bana birini üzdüğümde söylediği o sözü: “Kendini karşındakinin yerine koy.” Ve ilk başlarda bunu o kadar çok yapmıştım ki, bir gün dönüş yolunu, yani kendimi bulamadım.

Nefesim Ol'ki sen! i Senin bittiğin de ben de bitteyim Ağlamak İçin Bir ''GÖNÜL'' Aramam... Gözyaşlarımı ''YÜREĞİME'' Akıtacak Kadar Yürekliyimdir... Yalana Yalan Diyebilecek Kadar da ''CESUR''...Kendi Doğrularım Yanlış Dahi Olsa...Bunun ''BEDELİNİ'' Ödeceyecek Kadar Tutarlıyım...İhanet Etmem Ama ''İHANET'' Edeni ''SADAKATİMLE'' Utandıracak Kadar ''YÜREKLİYİM''... Kazanmak İçin Yaşarım Ama...Yolun Sonunda Kaybetme İhitmalini Unutmam Kaybettiğimde İse Kendime... Pay Çıkaracak Kadar ''MÜCADELECİYİM''... Yani Kısacası Ben Hayatı ''YÜREĞİMLE'' Hisseder... ''KALBİMLE yaşar AKLIMLA yargılarım

Bazen öyle bir noktaya geliyorum ki; Bir çok şeyin adını koyamaz oluyorum... Dost, Düşman, Aşk, Öfkem ve neşem hepsi bir birine karıştı.. Net olan bir şey var ki; Kalbim yumuşadıkça insanlar daha bir acımasızlaşıyor... İşte bu yüzden artık kabuğum daha bir sert... Atığım adımlar ürkek ve yavaş... hayalerim sınırlı...Kalbimin anahtarı ise sadece samimiyet..Gerisi de Allah a Emanet..

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] günaydın hayırlı sabahlar gülüm nerde

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] buraya gül bekliyorummmmmm

askin-tarifi-kirmizi-gul.jpg

senin yanında sönük kalıyorlar ama ... :pXCm0:

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] çok teşekkür ediyorum mutlu ettin artık hergün gülümü unutmazsın dimi

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] günaydın hayırlı sabahlar bitanem seni allaha emanet ediyorum hayırlı işler bol kazançlar diliyorum allah iyilerle karşılaştırsın kötülerin şerrini bizden uzak etsin yüreginden sevgim yüzünden gülümseme hiç bir zaman eksik olmasın yüce rabbim güç kuvvet versin kolay gelsin bitanem

d21e3162d6e64c40e2430766c567d434.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri