Sanal Aşk Diye Birşey Varmı ?

---> Sanal AŞk Varmıdır? , Olurmu !!!

olabilir neden olmasın.. önce bir gizemle başlar herşey.. sonra merak edersin dalarsın derinlere düşünürsün... hergün az da olsa sohbet edersin alışkanlık haline gelir müptelası olursun bırakamazsın

görüp görmemen sorun olmaz fikirlerin uyuşabilir kafa yapın tutabilir

yani olabilir diyorum ben %100

Katılıyorum.

OLurr..

Gerçekte buLamadıqın Gerçek Aşkı orda buLursun.

O Lanet ekranın arkasından ona bakmak biLe yeter..

GözLerine qözLerine bakarsın.. KuLaqını fısıLdadıqını hayaL ederek " Seni Seviyorum " Dersin defaLarca..

Elini tutup Öpmek için deqiL. Onu o oLduqu için seversin.

İmkansız OLduqu İçinde TutuLursun..

Ama Hani qerçeqe dökmeye qeLince iş Tamamdır. HeLe bide uzun zamandır beraberseniz Deymeyin keyfinize..

Vardır.. Var OLmuştur.. Var OLacaktır ;)

bence de olur olabilir..sonuçta 100 yıl önce yaşamış birine de aşık olabilirsiniz..Buna kimse karışamaz.Sanal da da olur çünkü aşk dediğiniz olay sadece fiziksel değildir bide bu işi ruhsal yçnü vardırr ve aşk o kadar güçlü ve tehlikelidir ki aradaki mesafeler onun için önemli değildir.Ama bu tarz ilşkiler de genelde hüsranla sonuçlanır.Herkes için hayırlısı...

Bu konuyu okuyunca aklıma birkaç sene önce yaşanmış bir olay geldi.
Bir arkadaşım bir site de bir kızla tanıştı. Foto falan gönderdiler. Birbirlerine şiirler yazdılar. arkadaşım körkütük aşık. o kızla yatıp kalkıyor ama tel görüşmesi bile yapmamışlar. Kız bir şekilde atlatıyor.Ben şüphelendim durumdan.Pc işlerinden anlayan bir arkadaş bir program aracılığıyla buldu kızı. Aslında erkekti:)):)

bU koNuya naSıl yoRum yaPmaLı biLmiOruM baŞımDaN saNal biR aşK geÇmeDi aMa;
eĞer saNal biR aşK oluRsa kıSa süRer çüNkü bi müDdet soNra baKmak-koNuşmaK yeTmiyeceK seVgliNle eLele geZmek,biRlikte sıCak biŞeyleR içMek, o aN göZleRinin içiNe doYa doYa baKmak,saBah oKuLa beRabeR giTmek iSteYecekSn ve bu saNal oRtamDa oLmaz:)(taBİ söZüm mecListeN dıŞarı)
taBi eĞer saNalDa kaLmaz göRüşürSeniz o baŞka

sanalda tanışıpta sadece sanal olark kalırsa olmaz bence ama
yüzyüze görüşme olursa o tanışmanın akabinde.. neden oLmasınki..

OLurr..

Gerçekte buLamadıqın Gerçek Aşkı orda buLursun.

O Lanet ekranın arkasından ona bakmak biLe yeter..

GözLerine qözLerine bakarsın.. KuLaqını fısıLdadıqını hayaL ederek " Seni Seviyorum " Dersin defaLarca..

Elini tutup Öpmek için deqiL. Onu o oLduqu için seversin.

İmkansız OLduqu İçinde TutuLursun..

Ama Hani qerçeqe dökmeye qeLince iş Tamamdır. HeLe bide uzun zamandır beraberseniz Deymeyin keyfinize..

Vardır.. Var OLmuştur.. Var OLacaktır ;)

çok qüzeL bi yorum ;)

bn sevgilimle nette tanıstım 7 saatlik mesafe var görüstük 2 yıldır beraberz ama cok zor smdi ne cesaretle tanstım görüstüm dyrum ama nasipte varsa oluyor..

sanal aşk olamaz bence sadece sanal arkadaşlık oluR diorum ... insAnLar birBiriNi tanımadan naSıl aşIk oLabİLirLer Kİ !!

eskiden inanırdım olur derdim ama artık olmayacağı kanaatindeyim..
ilişki ilk olarak güzel baslar ama sonrasında yanında olamamanın etkisiyle güven sorunu ortaya cıkar :)
iliski temelden sarsılmaya baslar ve sonrasında da beklenen son ;)
olmaz..olamaz..olmıcak ;)

eskiden inanırdım olur derdim ama artık olmayacağı kanaatindeyim..
ilişki ilk olarak güzel baslar ama sonrasında yanında olamamanın etkisiyle güven sorunu ortaya cıkar :)
iliski temelden sarsılmaya baslar ve sonrasında da beklenen son ;)
olmaz..olamaz..olmıcak ;)

Peki yanında olduğunda ?

Peki yanında olduğunda ?

netten tanısmıs olabilirsin tbiki ama yanndaysa sürekli arada güven problem olmuyorsa.. sıcaklığını duyabiliyor,gözlerinin içine bakabiliyorsan o ayrı tabi :)
zaten o zmnda adı sanal ask olmuyo sanallıktan cıkıo :R

Sanal bir vesile olur ancak...Eğer dediğin gibi yanında olabilirse yürür zaten ilişki..

Sanalda olarak kalırsa,,her ne kadar mesafelerin önemi yok gibi klişeleşmiş laflar dokundurulsa da bunların önemi yok...
Sadece sanaldan bir ilişki yürütülemez..
Paylaşım önemlidir.. Beraber bir sinemaya gidilemiyorsa,,beraber bişiler yapılamıyorsa,canının sıkkın olduğu anda omzuna başını koyamıyorsan sağlıklı bir ilişki söz konusu olabilir mi ?

Varlığı ve desteği uzaktan hissedilemez...
Küçük kutu bir ekrandan görmek yetmez bana... Varlığını ve desteğini istiyorsam,yanımda olacak.. Dokunabileceğim.. Beraber oturup,sorunlara beraber çözüm bulacağım... Beraber eğleneceğim... O orda arkadaşlarıyla,ben burda arkadaşlarımla eğlendikten sonra varlığının ne önemi olacak ?
Onunla eğleneceğim..Onunla ağlayacağım..Onunla gezeceğim..Onunla var olacağım ki, ''O'' ve ''biz'' kavramlarının anlamı olabilsin..

Sanal bir vesile olur ancak...Eğer dediğin gibi yanında olabilirse yürür zaten ilişki..

Sanalda olarak kalırsa
,,her ne kadar mesafelerin önemi yok gibi klişeleşmiş laflar dokundurulsa da bunların önemi yok...
Sadece sanaldan bir ilişki yürütülemez..
Paylaşım önemlidir.. Beraber bir sinemaya gidilemiyorsa,,beraber bişiler yapılamıyorsa,canının sıkkın olduğu anda omzuna başını koyamıyorsan sağlıklı bir ilişki söz konusu olabilir mi ?

Varlığı ve desteği uzaktan hissedilemez...

Küçük kutu bir ekrandan görmek yetmez bana... Varlığını ve desteğini istiyorsam,yanımda olacak.. Dokunabileceğim.. Beraber oturup,sorunlara beraber çözüm bulacağım... Beraber eğleneceğim... O orda arkadaşlarıyla,ben burda arkadaşlarımla eğlendikten sonra varlığının ne önemi olacak ?
Onunla eğleneceğim..Onunla ağlayacağım..Onunla gezeceğim..Onunla var olacağım ki, ''O'' ve ''biz'' kavramlarının anlamı olabilsin..

Aynen . Ağzına saglık ablam .

Sanal Aracıdır . Benım sanaldan evlenen 2-3 abım var cokta mutlular şimdilik . 1 ay ıcınde cnm cıcım dıyenle evlenmedıler tabıkı baya bı donemden sonra ailelerde iişn içine girdi daha sonra verılen kararlar :R

SanaL buLur yürütmek size kaLmıs :R

karsıdakinin duyguları saf ve temizse vee aradan zaman geçmisse . . .
olabilir

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri