Sanal Aşk Diye Birşey Varmı ?

---> Sanal AŞk Varmıdır? , Olurmu !!!

kesinlikle inanmıyorum sanal aşka.. hiç öyle bir şeye teşebbüs etmedim edeceğimi de sanmıyorum

sanalda tanışıp sivilde görüşebilirsen olur (bnm uygulayacağım bir taktik :D ) Ama sanaldan konuşmaya devam eder real hayata dökmezsen sonunda aynı sanal bebek gibi tükenirsin

Arkadaslar ben her zaman dürüst olmaktan yanayım ama bence sanal da olsa gerçekten elini de tutsan sevdiğini her günde görsen aşk her zaman yalandır her ikisini yaşadım gerçek aşkta yani (görüşürüyorsun konuşuyorsun birşeyleri paylaşabildiğin bir aşkta) bitince daha çok acı çekiyorsun aşktan önce karşılıklı saygı sevgi alabilmen önemli olan gerisi zaten yalan sevgi ve saygı kalıcı olandır aşk her zaman yalan....

bnce internet sadece tanışmak iiçn bi araçtır telefondan yalnış aramalarla tanışıp evlenen çok insan var olabilir gerçekten tabiki neden olmasın böle evlenen çok ..

Eskiden çok inandırıcı geLmiodu ama çewremdekiLeri görünce inandım gerçekten de oLuo sanaLda ßırakmassan tabi ewLenenLer ßiLe oLuo gercek ßir aşksa

Ben inanmıyorum arkadaşlar, tamam aşk için mesafe gerekmez illede ama sanal aşk yani; o sadece bir hoşlantı bence ve aşkla karıştırılıyor...
Mesela sanal da hoşlanıyorsun görüşmeye gttiğinde düşündüğün gibi olmadığını görüyorsun; nasıl aşk olabilir ki böyle birşey.. Bence yok.. :)

Sanal aşka inanııyorum.Bence de gayet güzel olur.Yeter ki iki taraf ta birbirlerine ilgi duysun ve dürüst olup güvensin. Hatta mesafeler bazen aşşkıı daha güçlü de kıılabiliyor

Sanal aşk vardır, lakin hoş olduğunu düşünmüyorum.. Klavye ardındaki birine aşk ne kadar doğru olabilir ki?
Fakat, Şuna inanırım sanalda tanışıp bunu reel hayata taşıyanlar.. İşte bu aşktır...

BiR Zaman'lar inanıRdım.

ama şimdi Bence yalandan başka bişey DeğiL.

Sanal aşka inanııyorum.Bence de gayet güzel olur.Yeter ki iki taraf ta birbirlerine ilgi duysun ve dürüst olup güvensin. Hatta mesafeler bazen aşşkıı daha güçlü de kıılabiliyor

Bu devirde Realde olan aşklar bile sallantıda neyden bahsedıyorsun :D

SanaL aşk da var ama oLaydaki kişiLer ve onLarın karakterLeri çok önemli. :23:

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri