SaLI SaLLanMasıN

NiL_GüN

Bayan Üye

Günaydın
Güzel bir sabah, henüz yazacak birşeyler olmasada başladım bakalım, umarım hayırlı olursun günlük.
Şu an yeni başlamanın heyecanı var, iyi şeyler yazmak geliyor içimden ama ilerleyen günlerde eminim ki olumsuzluklarıda yazacağım, bu her olup biteni sana yazacağım anlamına gelmez tabi, bana özel olanlarda olacak sana yazmıyorum diye sakın alınma
yeni bir hayata ilk adımlarımı attım. Hayatımın bu yeni başlayan bu dönemi nasıl olacak bakalım? Eeee bunun için ne yapmak lazım tabiki yaşamak lazım.

Allahım herkesin yardımcısı olsun, birazcıkta ߀n*iM

---> SaLI SaLLanMasıN

Biraz tuhafım bugün,
can sıkıntısı umutsuzluk var. Ne oldu ki bana yerimde duramayan ben :S Neler oluyor bana :(

---> SaLI SaLLanMasıN

Kimseler yok bugün sıkıldım,
O kadar monoton bir hayatım varki günlüğüme yazacak bir şey bulamıyorum :(
Keşke arkadaşlarım yakınımda olsalardı :( özlüyorum onları hem de çokkk.

---> SaLI SaLLanMasıN

Bir çoğu Üniversite kazandı ve gitti bense yatılı okuduğum için lise bitince evime döndüm. Ayrıldık daha doğrusu yurdun dört bir yanına dağıldık.
Çok özlüyorum.

---> SaLI SaLLanMasıN

eeD nese yha üzüLme biriLeri geLr biriLeri gider ne kadr qeLen gideni aratıyor oLsada (.

---> SaLI SaLLanMasıN

cok sıkıntılı bunalıma girmiş bir halin var açıkcası :)

inş bu ruh halini üstünden atarsın:p

günlüğünü okumak güzeldi devamını beklerız saol paylasımın ıcın :)

---> SaLI SaLLanMasıN

Günaydın yeni gün,
Dilerim bugünüm güzel olur. h.i.m.e.s.54 teşekkür ederim iyi dileklerin için.
Zamanın değeri geçince anlaşılıyormuş, İpi kopan bir uçurtma gibi uçtu gitti hayallerim, daha yolun başındayım. Denenmemiş şanslar, Henüz yaşanmamış güzel günlerim olacak tabi kötü günlerimde.
Olumlu biriyken şimdi bezgin bir haldeyim, Hiç birşey kazanmayıp birçok şey kaybetmek kötü bir duygu,
Çalışıyorum, azimle , gayretle çalışıyorum. Çok bunalınca nete giriyorum. Çok şeymi istiyorum diye düşünüyorum ama istediğim sadece kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek,
Offf umutsuzluk bırak artık yakamı...

---> SaLI SaLLanMasıN

Uykusuz daha kaç gecem olacak? Bu maraton hiç bitmeyecek :(
havanda su dövüyorum neyse içim daha fazla kararmadan gideyim dilerim yeni gün yeni umutlar getirir.

Son düzenleme:
---> SaLI SaLLanMasıN

hiç bi zaman kaybtme umudunu umutsuzluk çöksede içine sarılacağın güzel duyguların olsun onlarla tutun hayata evet cok çabuk usanıyoruz bazı şeylerden ama bizi uçurumun kenarından alıp yaşama bağlayan hayallerimiz umutlarımızdır sen sakın vazgeçme nilgüncüm:) sakın ipin ucunu bırakma

---> SaLI SaLLanMasıN

Hoşgeldin izmirli35,
Sıcak arkadaşım güzel sözlerin için teşekkür ederim. Zaman zaman umutsuzluğa kapılıyorum sanırım hayat yoruyor.
Her yeni başlayan gün yeni umutlarla başlıyor, Bu gün güzel başladı :) bakalım devamı nasıl olacak? İyi ki düşler foruma üye oldum.Güzel bir arkadaş kazandım :) Umarım daha da artar :) Bugün imzama resim ekledim. Daha az sıkılıyorum artık :) izmirli35 yine gel günlüğümün kapısı daima açık sana :)Hoşçakal günlüğüm.

---> SaLI SaLLanMasıN

sıcakkanlı olman beni mutlu etti hayata karşı pozitif bakman senin bakış açını değiştirecek ve seni farklı kılacaktır günlüğünde bana yer verdiğin için çok teşekkür ederim nilgüncüm:) mutlu olabileceğin şeyleri düşün küçük şeylerden kendine yetebilecek sevinçler hayaller mutluluklar yaratabilirsin bunları yapıyorsundur belkide! geriye dönüp sakın takılı kalma gecmişe değil geleceğe sımsıkı sarılman ümidiyle bugünlük benden bu kadar günlüğüne aboneyim bundan sonra:)

Son düzenleme:
---> SaLI SaLLanMasıN

İyi geceler günlüğüm ve düşler forum,
Kazançlı bir gündü, alıştım buraya daha sık gelmeyi düşünüyorum :)
Hoşçakal/ın :)

---> SaLI SaLLanMasıN

12 Post Silindi.

Sohbet Bölümünde Edebilirsiniz Bundan Sonra Sohbetinizi.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri