SaLI SaLLanMasıN

---> SaLI SaLLanMasıN

canım
şimdiye kadar ikinizinde günlüğünü yorum yapmadan takip ediyorum
siz bir şeyleri o kadar çabuk ilerletip o kadar çabuk yol aldınız kı
zaten bu sizin için kaçınılmaz bir son oldu
sevgi, emeksiz olmuyor
ne yaşadıgınızı tam olarak bılemem buraya yansıtmadıgın boyutuda vardır olayın
ama
sadece aşkım bitanemle de sevgi olmuyor
hele ilişki hiç olmuyor..
bu kadar diceklerim canım
kendini üzme

Duyqularıma tercüman olmus

---> SaLI SaLLanMasıN

Günlüğüme yazan arkadaşlarım olumlu mesajlarınız için teşekkür ederim.
Ne deseniz haklısınız. Bir suçlu aramak gerekiyorsa tek suçlu benim, anlaşamadık diye
ASLA! Karşımda ki insanı suçlayamam yaşanan yaşandı ve bitti böylesi daha hayırlıymış.
Bektaş ve Tuğba her ikinize de çok teşekkür ederim, kendime gelmemi sağladığınız için, sizin yazdığınız her yorumda ince bir mesaj seziyordum sanırım her ikimiz için en doğru olanı buydu :(
Forum olarak bir çoğunuz rahatsız oldunuz sizlerden de özür dilerim :(
Artık son noktayı koyma zamanı.

___________________________________​

Bu konu hakkıda başka birşey yazmak istemiyorum . Sanal ortam bile olsa benim için insan değerlidir. Sohbet havası vermek istemiyorum artık buraya sadece günlük yaşadığım olayları yazacağım.
Forumdan ayrılmayı düşünmüyorum :( çünkü bu forumu çok sevdim seviyeli bir ortam güzel arkadaşlıklar var. Aslında bir konuda Forum yönetimini dip not olarak eleştirmiştim :( Şu an haklı olduklarını gördüm. Sanırım kurallar keyfi konmuyormuş.
DiéseL sizden ayrıca özür dilerim. Banlanma sebebi olduğu halde hoşgörülü davrandınız ama inanın ki kötü niyetle yazmamıştım.
Sizler beni reddetmeyip kabul ettiğiniz sürece kalacağım.
Ben DÜŞLERFORUMU çok sevdim.

Beni Anlamana Sevindim..

---> SaLI SaLLanMasıN

SelaM GünlüğüM
Seni özledim, DüşlerForumu da özledim.
Giriş yapamıyordum kaç gündür, bende yeni nickle üye oldum. İnşallah bir sorun olmaz.
Umarım kuralları çiğnememişimdir.
Yöneticilerin msn adresi olmadığı için durumumu anlatamadım :( forumun iletişim bölümüne yazdım ama bir sonuç çıkmadı bende böyle yeniden geldim.

---> SaLI SaLLanMasıN

Hoşbuldum çok teşekkür ederim Asi ruh :)
diesel kızabilir diye çekindim ama umarım kızmaz :)

---> SaLI SaLLanMasıN

Biz kaybetmek değiL kazanmak isteriz üyeLerimizi..:2:

Her insan hata yapar bence bi iLişki yerine burda samimi ve sıcak dostLukLar kurmayı dene ;)

Çünkü iLişki bitince çok zor oLuyor bunu yaşayan bi örneksin umarım aynı hatayı tekrar yapmazsın en azından bu kadar çabuk bi iLişkye başLamazsın :)
zannetmiyorum bi probLem oLacağını yeniden hoşgeLdin aramıza:2:

---> SaLI SaLLanMasıN

Hoşgelmişsin tekrar..
Kusura bakma tam bilmiyorum neden nicin gittin o kadar uzun ki bölümün..
Hoşgeldin..
Baş sayfalara bakılırsa cok monoton bir hayat olduğunu söylüyorsun..ama bir yandan da bunu yapan sensin..Yani ne biliyim hayata cok çekingen bakmıyor musun..Biraz hayata daha yakın davransan..Yakın davranmasan bile kendi içinde onla mutlu olsan..Cok monoton diyorsun ve günlüğüne birşey yazmıyorsun ama hiç düşündün mü neler yazabilirim diye..Evde oturuyorum diyiceksin belki ama o evde ne yaşamasındr belki..ama sen önemsemiyorsun..Ark. yok diyorsun ama bir tek o değildi ki ark.ların hem onlara tel'dende ulaşabilirsin..Hayata güzel bakmaya çalış..Ve bir olay olduğunda hemen kaçma kendini savun sonra olay gitmekse git..Hayat bana dokunmasın gibi davranma insan gibi düşün onu..iyi davranıyorsa iyi kötü davranıyorsa kötü davran ona..Hele sana birşeyler demişse seni üzecek sende onu üz..
Bir de cok tatlı bir dille anlatıyorsun..

---> SaLI SaLLanMasıN

hayat bazen sıkar insanıı anlamsız gelir hersey anlıyorım seni bende cünkü öle bi dönemden geçiyorum su sıralar.. sanrm yaşıtız gecen sene öss yee grdgine göre. ama üzlmee bu zamanlarda gecerr.. bi sekilde gecicek..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri