SaLI SaLLanMasıN

---> SaLI SaLLanMasıN

Günlüğüm ilk defa sana içim kıpır kıpr geldim.
Gülümserken içimden gelerek gülümsüyorum hayata :)
Allahım bozma huzurumu lütfen.

---> SaLI SaLLanMasıN

Çok teşekkür ederim Bitanem :102:

153625nqc2f58k5ny.gif

---> SaLI SaLLanMasıN

Devam eden bir sevgi varmış bilmiyordum karakedi gibi aralarına girdim Özür dilerim üzgünüm h.i.m.e.s.54 çok haklısın suçu kendimde arıyorum ve suçluyum.
Kemal bana yakın davranınca ısındım, hoşlandım ondan onun günlüğüne yazdıklarımı okuyupta gülümseyen değerli insanlar siz hiç yanılmadınız mı :/ yeni üye oldum, bazı şeyleri tam bilmiyorum eğer hala aralarında bir bağ olduğunu bilseydim bağlanmazdım bu kadar İzmirli35 ikinizdende özür dilerim.
Bilmeden bir hata yaptım afedersin. Ben seni çok sevmiştim. Kafanı karıştırdım sanırım üzgünüm.

---> SaLI SaLLanMasıN

Devam eden bir sevgi varmış bilmiyordum karakedi gibi aralarına girdim Özür dilerim üzgünüm h.i.m.e.s.54 çok haklısın suçu kendimde arıyorum ve suçluyum.
Kemal bana yakın davranınca ısındım, hoşlandım ondan onun günlüğüne yazdıklarımı okuyupta gülümseyen değerli insanlar siz hiç yanılmadınız mı :/ yeni üye oldum, bazı şeyleri tam bilmiyorum eğer hala aralarında bir bağ olduğunu bilseydim bağlanmazdım bu kadar İzmirli35 ikinizdende özür dilerim.
Bilmeden bir hata yaptım afedersin. Ben seni çok sevmiştim. Kafanı karıştırdım sanırım üzgünüm.

sen benim demek istediğimi anlamadın...yada olanlardan haberin yoktu...
aralarında bir bağ var demedim ben...sadece tek kişilik bağ vardı...ama bu bağ kısa sürdü..bağ kısa sürünce 1 hafta sonra bağlar seninle kurulmaya başladı.anlayacagın bağ yoktu sadece sözler vardı :)

---> SaLI SaLLanMasıN

Artık başka birşey yazmasam iyi olacak galiba iyi niyetinden dolayı teşekkür ederim kardeşim.

---> SaLI SaLLanMasıN

Artık başka birşey yazmasam iyi olacak galiba iyi niyetinden dolayı teşekkür ederim kardeşim.

nedemek rica ederim ama şimdi kendimi suçlu hissettim..
sanki benim yüzümden olmus gıbı geldı bana :)

nese sohbete donusturmeyelım

günlük güzeldi :)

devamını beklerım

okumak keyıf verıcı :p

---> SaLI SaLLanMasıN

ne bağı yha benim kimseyle aramda bi bağ yok kalmadıki nilgün nerden cıkarıyousun bunları semihçim kendini suçlu durumuna sokma senin bi suçun yok kim cıkardı bunu hımm

---> SaLI SaLLanMasıN

sen benim demek istediğimi anlamadın...yada olanlardan haberin yoktu...
aralarında bir bağ var demedim ben...sadece tek kişilik bağ vardı...ama bu bağ kısa sürdü..bağ kısa sürünce 1 hafta sonra bağlar seninle kurulmaya başladı.anlayacagın bağ yoktu sadece sözler vardı :)
:50::50:

---> SaLI SaLLanMasıN

evet aramızda hiçbirbağ yoktu sadece tektaraflı söz vardı o kadar tamam arkadaşlar dafa fazla sohbet olmıcak nilgün bunları okuduktan sonra sohbet içerikli postların silinmesini istiyorum nilgünüm yanlış anladın herşeyi bitanem

---> SaLI SaLLanMasıN

peki nilgün bilmemeye devam et ben buradayım sen anlamadan dinlemeden sor soruştur yanlış kanaate var neden bana sormadın önce böle böle die ben yukarda herşeyi söledim ama sen hala diretiyosun sana olan aşkımı sevgimi şuan çiğniyosun madem bi bağ gördün hangi bağdı o ben senden başkasıyla senden sonra bi bağ kurmadımki kuram***i sana aitim ben:(

---> SaLI SaLLanMasıN

Aklım karıştı bir mesaj okudum bana yazdığını zannettim sonra baktım başkasına yazılmış bende üzüldüm sanki aranıza girmiş gibi hissettim kendimi işte hepsi bu

---> SaLI SaLLanMasıN

ne arası kimin arası senisenden daha cok seviyorumu dün gece ben sana yazdım dün gece değilsede ondan önceki gece ay cıldırcam yha ben seni seviyorum sana aşığım diyorum sen bana acı cektiriyosun:(:(ok daha fazla sohbet olmasın

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri