Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ablacım sarı saç evlilikle ilgili evlilğinden daha çok tat alıcaksın inşat içinse şu var eğer güzel bir yer ise hayırlı bir iş ev araba mal sahibi olacağınız anlamına geliyor.

yine güzel görmüşsün kalbi güzel ablam :)

hayır olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ablacım sarı saç evlilikle ilgili evlilğinden daha çok tat alıcaksın inşat içinse şu var eğer güzel bir yer ise hayırlı bir iş ev araba mal sahibi olacağınız anlamına geliyor.

yine güzel görmüşsün kalbi güzel ablam :)

hayır olsun

amin ablası hayr olsun inşallah...inşaat evet güzeldi ve bizde calışıyorduk büyük bir inşaattı çok hatırlamıyorum da işte oradan cıkıyorum orada bir bayan var tanıdık kuaföre gidip saçlarımı boyatıyorum...bir kaç gün öncede çok büyük büyük karıncalar görmüştüm sana yazacaktım yazmadım ) bugun kısmet oldu işte sohbette

---> Rüya Yorumları

Hım karınca beret ve başarıdır inşaata çalışmak abla bir işin üstesinden geliceğine işaret diğerini zaten söyledim
karınca askerdir :) hemde mübarek askerlerden hayırlı olsun

---> Rüya Yorumları

Hım karınca beret ve başarıdır inşaata çalışmak abla bir işin üstesinden geliceğine işaret diğerini zaten söyledim
karınca askerdir :) hemde mübarek askerlerden hayırlı olsun

Asker deyince tek aklıma gelen kardeşim)

Teşekkür ederim ablası Allah razı olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] allah hepimizden razı olsun ablacım :)

vatan onlara emanet :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] şekerim :D naber nasılsın

geçen gece rüyamda
Anneanemlerdeyız orda cenaze varmıs sozde.ama bız bayram oldugunu bılıyoruz bayrammıs gıbı gıdıyoruz.cok kalabalık.yemekler hazırlanıyor pılav bıtıyor farklı bıse yapıılıyor.bende hızmt edıyorum.mutfaga gıdıyorum tatlı alamaya baklava getır dıyorlar ben gıdıorum farklı tatlı var..
buyuk servıs tabaklarını hazırlıyorum koyuyorum tabaklar doluyor ama eksık varmıs gıbı sureklı doldurma ıhtıyacı duyuyorum :s

bole karıısık bı ruyaydı canım?? sence nedır ?

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] elinde olanların kıymetini bilmiyorsun sen bundan dolayı böyle rüyalar görüyosun iyi niyetini kaybetme bal gibi rüyalar gör biraz kendinle yüzleş yada ben bugün neler yaptım ne için diye düşünürsen hatalaını göre bilirsin.

hayır olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] elinde olanların kıymetini bilmiyorsun sen bundan dolayı böyle rüyalar görüyosun iyi niyetini kaybetme bal gibi rüyalar gör biraz kendinle yüzleş yada ben bugün neler yaptım ne için diye düşünürsen hatalaını göre bilirsin.

hayır olsun

:( yaa deme boylee :(
saol canım agzına saglık

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] rica ederim görevim :R yalan söylemek istemem ondan dolayı efem.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Rüyam da ;

Yakınımızda Bulunan Bir Caminin Yıkıldığını Ve Yeniden İnşa Edildiğini İnşaat Halini Gördüm

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Rüyamda annemin arka protez dişlerinden biri yerinden düşüyodu annem de ne olcak şimdi tekrar yaptırmamız gerekiyo diyodu. (normalde de o dişi protez yapıldı)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] biraz düşüncelerin zayıflamış sanırım :S Tekrardan oturtmaya çalışıyorsun

allah hayırlı kılsın

---> Rüya Yorumları

[MENTION=158082]yorgunyuregim[/MENTION] sanırım yolculuk var yakınınız yada aileden birisi yolculuk edicek.

hayırlı olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] evet öyle cami yıkılması buna işaret ama onarılamsıda iyidir. yani düzenleniyor demektir.

hayırlısı kızma bana ama öyle napayım :R

---> Rüya Yorumları

Yok Ne Kızması.. Teşekkür Ederim İnşallah Düzelir .. Allah'ım Yardımcım Olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Skerım ruyamda gene bısıler gordum
ruya ıcınde ruya gordum babanem oluyormus szde...
Sence nedır cnm

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] sekerım nasılsın .
Ya bı ruya gordum.annem babam nenem ve halam kubılaylara gıtmısler. Ama ayse ve benım haberım yok.kubılay bılıormus fakat bıze solememıs.eve geldıklerınde dusuncelerının olumlu oldugunu soyledıler..
Ruya bu kadar.

Bır ruya daha sorucam; bıde ruyamda bacak tuylerımı aldıgım halde bazı yerlerde kaldıgını gordum ..... Canım bunların anlamı nedır merak edıyorum cnm.. Sımdıden tesekkurler

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Rüyam da ;

İki Tane Gelinlik Gördüm Bir Tanesi Daha Sade , Bir Tanesi Daha Şafşaflıydı ..

Ben Sade Olan Gelinliği Giymeye Çalışıyordum.. Ama Sadece Etek Kısmını Giyebiliyorum

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri