Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=158825]Armas[/MENTION] - Ceren Reyizzzzz :D bu aralar sıkı çalısıyor herhalde pek görüşemıyoruz :D severiz kendısını :D
[MENTION=77462]eslem61[/MENTION] oooo topraaammm :D senıdee severız :D
[MENTION=151654]FrodoBaggins[/MENTION] adamınnn hasıııı :D bay qarizmaaa :D
[MENTION=153980]Gözde'[/MENTION] Közdecixxx :D bu aralar ortalıkta yok :D senideee severizzzz közdeeeeeeeee :D
[MENTION=156086]LiFe[/MENTION] bı adanalı havası var ama pek tanımıyorum :D iyidir iyi :D
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] vayyy gardasımmmmmm :D adamınnn dibiii :D
[MENTION=153759]PoSEiDon45[/MENTION] pek tanımıyorum ama yorumlarını takıp edıyorum dostum surda kac kısıyle basketbol muhhabetı yapıoz kı :D kalıcı olursun umarım :)
[MENTION=38960]Rock SouL[/MENTION] ooooooooooo :D olummm sen neden hep benım profılımdesınn yaa hayırrdırrr :D benıı en cok eglendıren uye :D:D
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION] atarlı demıycem bu sefer :D bu aralar sessiz sakin takılıyor :D hehehe severizz senıdee :D
[MENTION=112229]~ SiLence[/MENTION] baroniiiii :D gecen mactaa aglarken baronı aklımaa geldınn hee :D:D iyii gızz iyi :D

bal_böceği+ HaDeS+ Herodot InnoCence+ NicolaTesla ozgur20 PoSEiDon45+ Stinko+ `MuSTi ~ meRve ~

[MENTION=158825]Armas[/MENTION] - Ceren Reyizzzzz :D bu aralar sıkı çalısıyor herhalde pek görüşemıyoruz :D severiz kendısını :D
[MENTION=153980]Gözde'[/MENTION] Közdecixxx :D bu aralar ortalıkta yok :D senideee severizzzz közdeeeeeeeee :D
[MENTION=156086]LiFe[/MENTION] bı adanalı havası var ama pek tanımıyorum :D iyidir iyi :D
[MENTION=153759]PoSEiDon45[/MENTION] pek tanımıyorum ama yorumlarını takıp edıyorum dostum surda kac kısıyle basketbol muhhabetı yapıoz kı :D kalıcı olursun umarım :)
[MENTION=38960]Rock SouL[/MENTION] ooooooooooo :D olummm sen neden hep benım profılımdesınn yaa hayırrdırrr :D benıı en cok eglendıren uye :D:D
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION] atarlı demıycem bu sefer :D bu aralar sessiz sakin takılıyor :D hehehe severizz senıdee :D
[MENTION=112229]~ SiLence[/MENTION] baroniiiii :D gecen mactaa aglarken baronı aklımaa geldınn hee :D:D iyii gızz iyi :D
Eyvallah (q)kardaşım :)

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] işler karışık :D sende seviliyorsun ;)

Baroni tabi , kıyamam ona :M

Girdiğimde yapcak hiçbi şeyim yok ki burda, giriyorum bakıp çıkıyorum, etiketlenmişsem cevap yazıyorum konuma yorum gelmişse onları okuyorum anca :R

Ben de seni severim Barııııııııııış :R

ashli+ Fatih 34+ Herodot InnoCence+ LocKe+ ozgur20 PoSEiDon45+ Puurple `MuSTi ~ Maktûl ~

[MENTION=152647]'DiLek[/MENTION]+ Canım özledim seni konuşamaz olduk ya, değerlidir benim için fazlasıyla sessiz kendi halindedir dileğim :R
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] Emine xD
[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION]+ Kendilerine küs olsamda diyemeden edemiyeceğim gene, Benim için fazlaca değerli kıskandığım forumda tek erkektir çünkü o benim KARDEŞİM ! başkasının değil xD
[MENTION=151654]FrodoBaggins[/MENTION]+ Arada görünüyor , arada kayboluyor buda xD iyidir eğlenceli arkadaşımız oda . xD
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]+ Abimiz :)
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]+ Ayşigül pek göremiyorum ama seviyorum kendilerini :pp
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION]+ Nurullah :H
[MENTION=21858]pitbulljuu[/MENTION]+ uzun zamandır konuşamadığım birisi denk gelmedik, ama yüreği temiz efendi birisi :pp birazda bursalı :pp
[MENTION=130374]REiSS[/MENTION]+ Canım benim. Görüşemez olduk.. Ama Emre bu forumda en baba insanlardan biri . Adam işte REİSS Yani.
[MENTION=150575]`MuSTi[/MENTION] Kardeşim, efendi kendi halinde biiri :), seviliyorsun.

Hepiniz Seviliyorsunuz :H

Sende Seviliyorsun '-DamLa kardeşim unutma

ashli : Göremiyorum su siralar :)
HaDeS : Tanimam
Jophiel : Merve :)
LocKe : Tanimam
Morpheuses : Nickini okumaya üsendigim bir üye xD :)
mylıfe : Tanimam
Rock SouL : Aniiil :)
TaTLı-CaDı : Oda yok ortaliklarda :)
`MuSTi : Sevilen bir üye : )
~ meRve ~ : Canim sap :*

[MENTION=152647]'DiLek[/MENTION]+ Canım özledim seni konuşamaz olduk ya, değerlidir benim için fazlasıyla sessiz kendi halindedir dileğim :R
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] Emine xD
[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION]+ Kendilerine küs olsamda diyemeden edemiyeceğim gene, Benim için fazlaca değerli kıskandığım forumda tek erkektir çünkü o benim KARDEŞİM ! başkasının değil xD
[MENTION=151654]FrodoBaggins[/MENTION]+ Arada görünüyor , arada kayboluyor buda xD iyidir eğlenceli arkadaşımız oda . xD
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]+ Abimiz :)
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]+ Ayşigül pek göremiyorum ama seviyorum kendilerini :pp
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION]+ Nurullah :H
[MENTION=21858]pitbulljuu[/MENTION]+ uzun zamandır konuşamadığım birisi denk gelmedik, ama yüreği temiz efendi birisi :pp birazda bursalı :pp
[MENTION=130374]REiSS[/MENTION]+ Canım benim. Görüşemez olduk.. Ama Emre bu forumda en baba insanlardan biri . Adam işte REİSS Yani.
[MENTION=150575]`MuSTi[/MENTION] Kardeşim, efendi kendi halinde biiri :), seviliyorsun.

Hepiniz Seviliyorsunuz :H

ahaha sende seviliyosun canım ben gene kayıp 1-2 hafta :)

35bucuk ashli+ Fatih 34+ InnoCence+ iremsu LiFe ozgur20+ Puurple+ yesil83 ~ meRve ~

[MENTION=24720]35bucuk[/MENTION] İsmini biliyorum ama çok konuşmadık.
[MENTION=158929]darkofthemoon[/MENTION] Kelimelerle anlatamam ki seni ben...
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] Saygı duyduğum birisi.
[MENTION=159581]iremsu[/MENTION] Yeni arkadaşlardan. :)
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] Severim bu kızı. :)
[MENTION=156086]LiFe[/MENTION] Tanımıyorum.
[MENTION=27617]LocKe[/MENTION] Tanışmadık ama sevdiğim birisi. :)
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] İsmini biliyorum sadece tanışmadık.Sanırım o da sınava hazırlanıyor.
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] Kardeşimmmm benim. :)
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] Tanışmadık da seviyorum bu kızı :D

[MENTION=152647]'DiLek[/MENTION] :Tanışmıyoruz :(
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] : Tanımıyorum malesef :(
eslem61 : Bence çok iyi biriiiii :)
FrodoBaggins : Hiç rastlaşmadık :(
HaDeS : İyi gibi biri olgun gibi duruyor
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] : Komik şeyler paylaşıyor beni güldürüyor :D
[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] : Tanımıyorum ama konuşmaları çok ciddi gibi sanki.
[MENTION=157011]SoulfulSoul[/MENTION] :Tanımıyorum :(
[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] :Tanımıyorum :(
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION]+ Tanımıyorum ama bu kız çok tatlı bişey ya :D Konuşmalarından sarılasın geliyor :D

[MENTION=24720]35bucuk[/MENTION] İsmini biliyorum ama çok konuşmadık.
[MENTION=158929]darkofthemoon[/MENTION] Kelimelerle anlatamam ki seni ben...
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] Saygı duyduğum birisi.
[MENTION=159581]iremsu[/MENTION] Yeni arkadaşlardan. :)
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] Severim bu kızı. :)
[MENTION=156086]LiFe[/MENTION] Tanımıyorum.
[MENTION=27617]LocKe[/MENTION] Tanışmadık ama sevdiğim birisi. :)
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] İsmini biliyorum sadece tanışmadık.Sanırım o da sınava hazırlanıyor.
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] Kardeşimmmm benim. :)
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] Tanışmadık da seviyorum bu kızı :D

Tanismadik Dogru Ama Tanismissiz Gibi Gelio Seviliosun Canim :cy(19):

[MENTION=27617]LocKe[/MENTION] inan o his bende var ya çok garip. :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri