Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ;
Guzel yorumlarınız ıcın tesekkur ederım.
Ben de umuyorum degısmemeyı.
Umarım bır gun uzun uzun sohbet etme sansımız olur.

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] Canım arkadaşım o benim ya. :)

Senden bu sözleri duymak cok anlamlı ve güzel teşekkür ederim cantanem değerlimsinn :love3:

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION]...Eglenceli, sevimli cocuk ) sende seviliyorsun ablası

Canım ablamm hastayken bıle senden bu sözlerı duymak bir nebze olsun gözlerimin acılmasını saglayabiliyor düşüncelerini umarım hakediyorumdur seviliyorsunn :eda:

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]
Çok teşekkür ederim feministler derneği başkanım xD Sende tarafımdan çok seviliyorsun güzellik :R

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] Hanim sizde tarafimdan teee :eda: bu kadar seviliyorsunuz...

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] Beni sakin bulan nadır insanlardansın, teşekkürler.

[MENTION=158527]nlsua[/MENTION] teşekkürler :)

Director23 : ortağım sevdiğim bir arkadaşım :D
InnoCence : ablacıkkkkk
LIYA : özden bende yeri ayrı olan biri seviliyor
Lykia* : büşraa :D kardeş yerinde :D
[MENTION=154515]parasite[/MENTION] : sen benim başıma gelen en komik şeysin :D senle sohbet etmeyi seviyorum kanki mi demiştik ne oldan işte :p
prens34 : iyi birisine benziyor :D
TaTLı-CaDı : siteye ilk giriş yaptığından kendini benim sayfamda mı buluyon kız :D Thundeers : Emreeeee seviliyor gönlü güzel kardeşim
tolgaer30 : seni tanımıyorum
ßayan Taruz : Şenay ben gene avatar istiyorum :D

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION]
sende iyi birine benziyorsun :D

[MENTION=156245]gizliozne[/MENTION] ===> canim benim, bende ozel olan birisin.seni seviyorum canim.
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] ====> herzaman abi dedigim ama abi diyecegim yasta olmadigini ogrendigim :) saygi duydup taktir ettigim arkadasim.
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] ===> gorkemin sevgilisi (yanilmiyorsam) tanimiyorum kendisini maalesef.
[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION] :====> Eskiden uye olup yeni aktif olan , hizli girisi yapan, herkese mesafeli, konu acmasini seven Ve bazi oyunlara ilgisi olan, sadece bir iki kisiyi yakip eden forumda bir kardesimiz. Burda olmasindan memnun oldugum bir arkadas.
[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] ===> canim benim, guzel ozel guller veren cok nasil ince sevecen bir kardesim.
[MENTION=152951]Lykia*[/MENTION] ====> cok muhabbetimin olmadigi ama kendisine karsi cok isindiim samimi buldugum bir kardesim. Seviyorum kendisini.
[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] ====> canimsin, bana cicekleriyle Gunaydin diyen, cok kiymet verdigim Ve cok sevdigim kardesim. Iyiki burdasin.
[MENTION=154468]Vivaldi[/MENTION] ====> tanimiyorum ki....
[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] ====> gunlugunu takip ettigim tek uye :) biricik, tatli seker bir insan. :)
[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] ====> nikini okudugumda yigido diye hitap etmek icimdn gecen uye :) can abi. Sevecen leylmira,elsa Ve hayali cok seven benide eh iste oylesine karis sende araya der gibi seven :) sevdigim bir abim :)

@gizliozne ===> canim benim, bende ozel olan birisin.seni seviyorum canim.
@HaDeS ====> herzaman abi dedigim ama abi diyecegim yasta olmadigini ogrendigim :) saygi duydup taktir ettigim arkadasim.
@Jophiel ===> gorkemin sevgilisi (yanilmiyorsam) tanimiyorum kendisini maalesef.
@KızıLAteş :====> Eskiden uye olup yeni aktif olan , hizli girisi yapan, herkese mesafeli, konu acmasini seven Ve bazi oyunlara ilgisi olan, sadece bir iki kisiyi yakip eden forumda bir kardesimiz. Burda olmasindan memnun oldugum bir arkadas.
@LIYA ===> canim benim, guzel ozel guller veren cok nasil ince sevecen bir kardesim.
@Lykia* ====> cok muhabbetimin olmadigi ama kendisine karsi cok isindiim samimi buldugum bir kardesim. Seviyorum kendisini.
@sevdaseli ====> canimsin, bana cicekleriyle Gunaydin diyen, cok kiymet verdigim Ve cok sevdigim kardesim. Iyiki burdasin.
@Vivaldi ====> tanimiyorum ki....
@waLL~é ====> gunlugunu takip ettigim tek uye :) biricik, tatli seker bir insan. :)
@yigitbircan ====> nikini okudugumda yigido diye hitap etmek icimdn gecen uye :) can abi. Sevecen leylmira,elsa Ve hayali cok seven benide eh iste oylesine karis sende araya der gibi seven :) sevdigim bir abim :)

doğru tespit :) düşüncelerini belirttiğin için teşekkür ederim yeşill.. evet mesafe şart forum aleminde.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] oy nasıl anlamiş bak hele sen...ewt saydığın isimler sevdigim isimler ama sen kendini ne şekilde içine katmişsin ve sanki oyle hissetmen de benden degil daha cok kendinden dolayı sanırım) Çunki ben seni hiç bir zaman ne ilahilerde ne tartisma konularında ne şarki konularında ve arada bir gül ve çücek ver gibi konularda hiç pas gecmiyorum taaammı...sen [MENTION=158167]LIYA[/MENTION] .. [MENTION=157575]She`[/MENTION] ve [MENTION=153273]Amor[/MENTION]'da dahilsiniz...Her ne kadar Amor bu ara Volta olsada Pp

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] oy nasıl anlamiş bak hele sen...ewt saydığın isimler sevdigim isimler ama sen kendini ne şekilde içine katmişsin ve sanki oyle hissetmen de benden degil daha cok kendinden dolayı sanırım) Çunki ben seni hiç bir zaman ne ilahilerde ne tartisma konularında ne şarki konularında ve arada bir gül ve çücek ver gibi konularda hiç pas gecmiyorum taaammı...sen [MENTION=158167]LIYA[/MENTION] .. [MENTION=157575]She`[/MENTION] ve [MENTION=153273]Amor[/MENTION]'da dahilsiniz...Her ne kadar Amor bu ara Volta olsada Pp

Tmam canim kizma :)
Biliyorum es gecmedigini abicim :) yanlis cumle kullanmissim yazdiktan sonra fark ettim. :) seviliyorsun abim

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] biradir ay lav yu :love3:

LIYA : özden bende yeri ayrı olan biri seviliyor

Teşekkkür ederim böceğim sende çok çok özelsin :)

110uh7.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri