Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=157575]She`[/MENTION] bendee seni seviyorum balımmmm :R +

@35bucuk *: Yusuf güzel kardesim renktasim severim :)
@AyPerisi : Tanýmýyorum ama hoþ birine benziyor*:)
@Ente :* Afram severim caným o mutlu olmasý benide mutlu ediyor :eda:
@HaDeS : Adamýn kralý olgun ve karýþýk yorumlari gulumsetiyor :eda:
@LIYA : Özden duygusal ve sevimli bir arkadaþým :)
@Lykia* *: Busra meraklý prenses beðeniyorum güzel bir kýz :H
@Tanýnmaz *: Yeni tanýyoruz daha doðrusu tanýyamýyorum bir ani öbür anini tutmuyor ama özü iyi bence :)
@Thundeers : Yakisikli kardeþim sevgilisi olsa iyi olacak seviyorum seni :cy(19):
@~ Maktûl ~ : Tanýmýyorum ama renktasim olur :)
@ßayan Taruz : Melegim caným bitanem çok seviyorum bu kýzý herkes çok seviyor canimsin :love3:

Boş verin tanımayın. Kırıcı bir yorum olmamış şaşırdım açıkcası.
Teşekkür ederim She.
Özümüz evet Özümüz çok iyidir.

[MENTION=156106]Ente[/MENTION] : Pek konuşmuşlugumuz yok ama iyi biri.
[MENTION=77462]eslem61[/MENTION] : İyi kızdır.
[MENTION=156245]gizliozne[/MENTION] : İyi biri,bazıları benim hakkımda bişeyler demiş ama arkadaşlığımızı bozmadık biz genede.Mutluluklar dilerim onlara :eda:
[MENTION=152951]Lykia*[/MENTION] :İyi biri ablam sayılır kendisi severim. :)
[MENTION=157575]She`[/MENTION] : Geldik balımaa çok severim onu,söyledim bir daha söyliycem mutluklar dilerim tekrar. :eda:
[MENTION=116426]TaTLı-CaDı[/MENTION] : Eski meslektaşım,onunda yeri ayrıdır. :)
[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] : Göremiyorum ama sevimli biri,iyi,hoş biri yani xD
[MENTION=158742]tolgaer30[/MENTION] : Tanımıyorum malesef.
[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] : Onun yeri ayrı,pek bi severim onu da,bitanem o benimm. :cy(19):
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] : Konuşamıyoruz eskisi gibi artık,özledim.Rana'yıda özledim yani özledik. :eda:

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] : Göremiyorum ama sevimli biriiyihoş biri yani
[MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION] niyeymiş buralardayım ben bir kere doktor randevularımla ugrasıyorum evde degılım :( :( tesekkur ederım sozlerın ıcın bıtanesın senn :)

[MENTION=157575]She`[/MENTION] Teşekkür ederim, aynı şekilde.^^
[MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION] Kendimi bi an yaşlı gibi hissettim, teşekkürler.^^

1. [MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]; I don't know.
  2. [MENTION=54437]ashli[/MENTION]; Bir kaç kez nickini gördüm, kişisel olarak tanımıyorum.
  3. [MENTION=156106]Ente[/MENTION]; Bir kaç kez nickini gördüm, kişisel olarak tanımıyorum.
  4. [MENTION=157835]eppekci[/MENTION]; I don't know.
  5. [MENTION=152270]eSiL[/MENTION]; I don't know.
  6. [MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]; Seviyeli ve güzel mesajları olan üye.
  7. [MENTION=157467]Jophiel[/MENTION]; Merve. Güzel avatarlara imza atan üye. :)
  8. [MENTION=157694]kaff[/MENTION]; Seviyeli üyelerden.
  9. [MENTION=4428]sEmih[/MENTION] ; Bazen öyle mesajlar atıyor ki, -biraz sonra kendini öldürecek- hissine kapılıyorum.
  10. [MENTION=153703]Wu-Tang[/MENTION]; Bir kaç kez nickini gördüm, kişisel olarak tanımıyorum.

evet genelde rakım deniz seviyesinde..:))

• Like
Tepkiler: Cho

[MENTION=157036]Cho[/MENTION] :)))

Ben Kim Kendimi Öldürmek Kim :D

• Like
Tepkiler: Cho

[MENTION=158731]ayca35[/MENTION]=Çok samimi değiliz ama iyi birisi.

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION]=Çok tatlıdır o sevgilisi ile çook mutlu olsun.:)

[MENTION=156106]Ente[/MENTION]=Tanışmadık

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Çok sevdiğim birisi. Candır o. :)

[MENTION=27617]LocKe[/MENTION]=Tanışmadık.

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION]=Pek severim hemşerimi. Çok iyidir o. :)

[MENTION=42515]She[/MENTION] Tanışmadık biliyorum çok iyi birisi mutlu olsun hep.

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] Tanışmadık.

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] Canım arkadaşım o benim ya. :)

[MENTION=158552]uLuTaN[/MENTION] Mutluluk gelmişken ona sevgilisi ile çook mutlu olsun. :)

[MENTION=151614]aeryu[/MENTION] ...fazla aktif olmayan ara ara gelip yorum yapan çok tanımadıgım bir arkadaşımız

[MENTION=151052]Ares45[/MENTION]..Hadesin yakın arkadaşı , bazen sohbetlerimizde adını anardık ) sakin sessiz efendi üyelerdendir

[MENTION=54437]ashli[/MENTION]...güleryüzlü tatlı insandır aslı..daha sık görmek isterim ve hala mavi rengi ona yakıştırıyorum )

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION]...Gaye ) adını anınca gülesim geliyor..beni feministler dernegi başkanı yaptı xD çok tatlı çok hoş sohbetlidir ve çok sevilir benim tarafımdan ):eda:

[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]...nickini herzaman profilimde görürüm yalnız bırakmaz beni sayfamda ) sagolsun..seviliyor

[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION]..nick değiştirmiş tanınmaz..hızlı bir giriş yaptı aramıza , kendi halinde ama agresif görünen biri , ben öyle olmadıgını düşünüyorum) iyi ki bizlerlesin tekrar hoşgeldin

[MENTION=152951]Lykia*[/MENTION] ...Sessiz ve sakin kızlarımızdan birisi agırbaşlıdır hep böyle kalman dilegiyle canım

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION]...Eglenceli, sevimli cocuk ) sende seviliyorsun ablası

[MENTION=153703]Wu-Tang[/MENTION]...Efendi , sakin , biraz masefeli duran kardeşlerimizden biridir görkem... bu hali hoş begeniyorum kendisini uzun sohbetler etmemiş olsakda severim...umarım değişmezsin

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]...ihtiyarr seviliyorsun ) hemde cok fazla..te böyle kocaman xD

[MENTION=158527]nlsua[/MENTION] teşekkür ederim güzel düşüncelerin için.Tatlı olan sensin:)ben acıyım bir tanem ne yenir ne içilir zehir cinsinden anlayacağın.Ama teşekkür ederim genelde palyaçoluktur benimkisi ..

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] hiç öyle deme canım. Çok iyi birisin sen. Çok da mutlu ol ayrıca. :)

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] hiç öyle deme canım. Çok iyi birisin sen. Çok da mutlu ol ayrıca. :)

güzel düşüncelerin ve temennilerin için yeniden teşekkür ederim bir tanesi:):cy(19):ben zaten forumda olamıyorum pc başında yoruluyorum ama dayanaıyorum kendimle mücadeleye devam yani:)Vücudum biraz kırgın ama yine de iyiyim:)karşılaştıkça yazışırız [MENTION=158527]nlsua[/MENTION] kendine iyi davran:)

@aeryu ...fazla aktif olmayan ara ara gelip yorum yapan çok tanımadıgım bir arkadaşımız

@Ares45..Hadesin yakın arkadaşı , bazen sohbetlerimizde adını anardık ) sakin sessiz efendi üyelerdendir

@ashli...güleryüzlü tatlı insandır aslı..daha sık görmek isterim ve hala mavi rengi ona yakıştırıyorum )

@Elsa...Gaye ) adını anınca gülesim geliyor..beni feministler dernegi başkanı yaptı xD çok tatlı çok hoş sohbetlidir ve çok sevilir benim tarafımdan ):eda:

@HaDeS...nickini herzaman profilimde görürüm yalnız bırakmaz beni sayfamda ) sagolsun..seviliyor

@KızıLAteş..nick değiştirmiş tanınmaz..hızlı bir giriş yaptı aramıza , kendi halinde ama agresif görünen biri , ben öyle olmadıgını düşünüyorum) iyi ki bizlerlesin tekrar hoşgeldin

@Lykia* ...Sessiz ve sakin kızlarımızdan birisi agırbaşlıdır hep böyle kalman dilegiyle canım

@Thundeers...Eglenceli, sevimli cocuk ) sende seviliyorsun ablası

@Wu-Tang...Efendi , sakin , biraz masefeli duran kardeşlerimizden biridir görkem... bu hali hoş begeniyorum kendisini uzun sohbetler etmemiş olsakda severim...umarım değişmezsin

@yigitbircan...ihtiyarr seviliyorsun ) hemde cok fazla..te böyle kocaman xD

Evet agresif değilim, Sadece tanımadığım insanlara karşı mesafeli olmak zorundayım böle hissediyorum HAYAL :)
Teşekkür ediyorum düşüncelerinden dolayı ve Hoş buldum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri