Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] benide kıskanırmış ooo ;) karşılıklı herşey bende seviyorum bu kalıp sözleri kullanmak yetmiyor biliyorum ama fazla yazarsam yanlış anlarlar hem jokeri sevmeee xD

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Pardon ama noluyoruz yani şimdi! Anlayamadım da ben xD

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] benide kıskanırmış ooo ;) karşılıklı herşey bende seviyorum bu kalıp sözleri kullanmak yetmiyor biliyorum ama fazla yazarsam yanlış anlarlar hem jokeri sevmeee xD

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Pardon ama noluyoruz yani şimdi! Anlayamadım da ben xD

cok guldum ya :)

ufff bu kiskanclik beni yedi bitirdi :)

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] her ne kadar muhabbetımız olmasada sırf cımbomlu olmasından dolayı severım kendısını :)

[MENTION=158215]Bezmish[/MENTION] her ne kadar elestırmeyı sevsede forumda sevdıgım ınsanlardan

[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION]+ forumun degerlı admınlerınden degerlı abılerınden.. allah basımızdan eksık etmesın

[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] forumun degerlı ınsanlarından allah yoklugunu gostermesınn..

[MENTION=152951]Lykia*[/MENTION] hakkında tek bıldıgım gercek 'busra'

[MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] uzun yorumlarıyla tanınan arkadasımız yazmayı sevıo forumun senın gıbı ınsanlara ıhtıyacı var

[MENTION=158527]nlsua[/MENTION]+ yenı uyelerımızden..

[MENTION=158512]pinacolado[/MENTION] yenı uyelerımızden..

[MENTION=157575]She`[/MENTION] bıde ımza kampanyası baslatmıss allah akıl fıkır versınn :)

[MENTION=157416]Tutkuu[/MENTION] daha tanısmak nasıp olmadı..

Allah razı olsun [MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] teşekkürler.
Eski nickini daha çok beğendiğim insan (:)

[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] 2 oldu bu Allah in hakkı 3 o yüzden bunada susuyorum.

tesekkür ederim renktaslarim ayri benimde gözümde :))
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION]

[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] biz şaka yapinca dil cikaririz başka bir noktada erkese yinede severim demissin bir bana dememisin artık bende seni sevmiom o zaman hıhh

[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] biz şaka yapinca dil cikaririz başka bir noktada erkese yinede severim demissin bir bana dememisin artık bende seni sevmiom o zaman hıhh

ılla dıl cıkartmam mı gerekıo saka yaptıgımı anlaman ıcın :)

SEN SEVMESENDE BEN SENI SEVIOM :p o zaman :)

bal_böceği : Emine saolsun hiç çıkmaz profilimden ... xD
Ente : Tanışamadık henüz ama arada rast geliyoruz ... :)
eppekci : Benim gibi neşeli kişilik.Allah neşeni bozmasın kardeşim hep gülümsemen dilekleriyle ... :)
HaDeS : Fatih çok iyi , efendi ve seviyelidir.Keşke gerçek hayatta da arkadaşım olabilse dediğim kişilerden kendisi ... :1:
leylmira : Yeni rengi yakıştı , konularını keyifle takip ediyorum ... :)
Lykia* : Neredeyse hiç konuşmadık arada denk geliyoruz ...
ozgur20 : Hemşerim ama daha konuşmak , tanışmak nasip olmadı malesef ... :)
SuqArbOy : Adı gibi kendi de şeker gibi mi diye merak ediyorum valla ne yalan söyliim ... xD
TaTLı-CaDı : Kayıplarda olanlardan biri de işte.Kaçak nerdesin sen.Forumda cadı eksikliği baş gösterdi çabuk geri gel ... :)
~ meRve ~ : Merve bit tanedir.Abisinin gülü forumdaki ilk arkadaşım.Çok seviliyorsun unutma ... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri