Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] :Arzu Barışla mutluluklar herşey gönlünüzce olması dileğiyle
[MENTION=54437]ashli[/MENTION] : aslı canayakın, forumun moda ikonu
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : Emine kendisi baldızım olur
[MENTION=123395]Berry*[/MENTION] :büşra çok fazla konuşuşluğumuz yok ama sıcakkanlı biri
[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] : Epeydiir sohbette hoşgeldin hoşbulduk diyemiyoruz birbirimize
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] : hayatımın anlamı o benim seni çok seviyorum bitanem
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] : Nurullah nickine nooldu senin
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] : ablam pek girmezdin profilime hayırdır inşallah
[MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION] : Şenay sadece ismini biliyorum iyi birde mod ayrıca.
[MENTION=34643]ßy.ChéqiCi[/MENTION] : Sercanj kardeşim benim çok sıcakkanlıdır.

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] :Arzu Barışla mutluluklar herşey gönlünüzce olması dileğiyle
[MENTION=54437]ashli[/MENTION] : aslı canayakın, forumun moda ikonu
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : Emine kendisi baldızım olur
[MENTION=123395]Berry*[/MENTION] :büşra çok fazla konuşuşluğumuz yok ama sıcakkanlı biri
[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] : Epeydiir sohbette hoşgeldin hoşbulduk diyemiyoruz birbirimize
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] : hayatımın anlamı o benim seni çok seviyorum bitanem
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] : Nurullah nickine nooldu senin
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] : ablam pek girmezdin profilime hayırdır inşallah
[MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION] : Şenay sadece ismini biliyorum iyi birde mod ayrıca.
[MENTION=34643]ßy.ChéqiCi[/MENTION] : Sercanj kardeşim benim çok sıcakkanlıdır.

dediğin gibi kubilay senin güzel sohbet ediyoruz etmeye devam edicez

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] ya ne yapim baktim herkes yorumlanniyor :) dedim benide yorumlasinlar o an bir kac kisinin profiline girmistim :) normalde kimsenin profiline girmiyorum da... dedim benide azicik yorumlasinlar :)

hayirmidir ser midir bilmem artik :)

[MENTION=54437]ashli[/MENTION]: Paylaşımlarının çoğu hoşuma giden prenseslerimizden.
[MENTION=158215]Bezmish[/MENTION]: Bu aralar pek görüştüğümüz söylenemez :)
[MENTION=156106]Ente[/MENTION]: Tatlıdır :)
[MENTION=157835]eppekci[/MENTION]: Bu aralar fazla göremiyorum, hatta hiç göremiyorum. Ya benim yoğunluğumdan, yada o yok.
[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION]: Ağırbaşlıadmin.
[MENTION=158335]inception[/MENTION]: Hakkında fikrim yok.
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]: O herşeydir. Candır, kandır, özeldir, kankadır :love3:
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION]: imkansız kral'dan sonra, haylaf dediğim eğlenceli insan xD
[MENTION=151215]Merve ~[/MENTION]: Sempatik.
[MENTION=34643]ßy.ChéqiCi[/MENTION]: Nickiyle oldukça ilgi çekiyor :)

[MENTION=54437]ashli[/MENTION]: Paylaşımlarının çoğu hoşuma giden prenseslerimizden.
[MENTION=158215]Bezmish[/MENTION]: Bu aralar pek görüştüğümüz söylenemez :)
[MENTION=156106]Ente[/MENTION]: Tatlıdır :)
[MENTION=157835]eppekci[/MENTION]: Bu aralar fazla göremiyorum, hatta hiç göremiyorum. Ya benim yoğunluğumdan, yada o yok.
[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION]: Ağırbaşlıadmin.
[MENTION=158335]inception[/MENTION]: Hakkında fikrim yok.
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]: O herşeydir. Candır, kandır, özeldir, kankadır :love3:
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION]: imkansız kral'dan sonra, haylaf dediğim eğlenceli insan xD
[MENTION=151215]Merve ~[/MENTION]: Sempatik.
[MENTION=34643]ßy.ChéqiCi[/MENTION]: Nickiyle oldukça ilgi çekiyor :)

sağulasın :)

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] senin profilinin demirbaşı benim güzelim :) Cansın sen sende nasıl seviliyorsun bir bilsen ♥

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] düzenleme için tşkler akşam 408 sorunu yaşadım bir türlü gönderemedim demekki benden sonra gitmiş :)

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] haylaf degıl o half life nasıl bır zıhneyettır arkadas nasıl baglantı kuruon anlamıs degılım dogrusu

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] haylaf degıl o half life nasıl bır zıhneyettır arkadas nasıl baglantı kuruon anlamıs degılım dogrusu

Ben bisküvi olan haylayf'tan bahsediyorum :vala_02: Senin dediğinle ne alakası var yahu, karışma işime :1a9:

[MENTION=158215]Bezmish[/MENTION] : konuşmamayı tercih ediyoruz :) şaşırdım proflimde görmeye alışkın değilim..
[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] : hacımm çok severim kendisini bazen merakımdan rahatsız olduğunu biliyorum :)
[MENTION=154200]Director23[/MENTION] : ortak bizim iş ne oldu yaw?
[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] : kanka olduk demi?
HaDeS : her koyu yorum yazar :D iyidir seviliyor
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] : profilimdeki tek kız :)
[MENTION=154515]parasite[/MENTION] : ay ay ayy sen uğrarmıydın ? gıcık huysuz bi o kadar da çooook sevdiğim abicim :p :eda: yerin ayrı eğlencene neşene hayranım :)
RuThLeSs Tekin Kara Thundeers : üçünüzüde tanımıyorum

prolfilimde tek kız var ya :D şaka gibi :)

[MENTION=158215]Bezmish[/MENTION] : konuşmamayı tercih ediyoruz :) şaşırdım proflimde görmeye alışkın değilim..
[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] : hacımm çok severim kendisini bazen merakımdan rahatsız olduğunu biliyorum :)
[MENTION=154515]parasite[/MENTION] : ay ay ayy sen uğrarmıydın ? gıcık huysuz bi o kadar da çooook sevdiğim abicim :p :eda: yerin ayrı eğlencene neşene hayranım :)

:)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ======> tatli bocuk, bal gibi tatli :)
[MENTION=158215]Bezmish[/MENTION] =======> taaaa en basta nerdeyse aramiz bozuluyordu ama guzel topladik ve cok sevdigim bir kardesim :) sitede nikini gormek bile sevindiriyor beni.
[MENTION=155785]bjk1991[/MENTION]+ ======> cok tanimiyorum ama bjkli kardesimiz.
[MENTION=156354]Herodot[/MENTION]+ ======> sitede gorsemde arada bir, yinede ozledigim kisi, kendisini cok seviyorum ama cok mesafeli, sohbette etmiyor. ama seviyorum kendisini :) ins. sohbet firsati verirsin.
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]+ ========> elsayi benden daha cok seviyor :( :) cooook sevdigim, canim benim diyecek soz bulamiyorum sana. seni cok seviyorum. daha nasil yorumlayayim seni :) ozel biri.
[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] ========> benim akilli bidigim.sirin bidigim :) sen cok tatlisin, cok olgunsun, seni tanimayan benim dusundugum gibi 28-29 yasinda zanneder. cok olgunsn yasina gore. seni koooooooo seviyorum :)
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION]+ =======> oyun arkadasim :) bir zamanlar oyunda bayayi yazisiyorduk, simdilerde pek yok sinavlari yuzunden sanirim. biran once aktif olarak tekrar gelmen dilegi ile. sevdiklerim ziyaret etmis zaten porfilimi. seviliyorsun :)
[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] ========> tanidim taniyali gunlugu ile taniyorum. duzenli olarak gunluk tutan tek arkadasimizl. cok olgun cok sevimli bir kardesimiz. rahatsizmissin galiba oyle okudum. gecmis olsun canim. sende seviliyorsun.
[MENTION=152585]_JOK3R_[/MENTION]+ ========> ahhh ahhh sen ALLAH'liksin, sana ne yorum yapayim ben.
sen, SINIRSIZ olarak tek sakalasabildigim kisisin, yani alinmayacagini kusurp darilmayacagini biliyorum. diger arkadaslarimdada biliyorum ama senden dahada cok eminim bu konuda ve tabiki cok ama cok seviyorum kardesim seni :)
sen olmasan ben sinirimi stresimi kimden atarim :) ama artik fazla buralarda degilsin ve ozluyorum. hele zeka sorularini cok ozledim :)
gel artik SIKLIKLA...
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION]+ =======> topragim, dadasim :) ozletiyorsun kendini, daha SIK foruma girmen dilegi ile. ozledim senide.

evet olduk emine :)

[MENTION=152585]_JOK3R_[/MENTION]+ ========> ahhh ahhh sen ALLAH'liksin, sana ne yorum yapayim ben.
sen, SINIRSIZ olarak tek sakalasabildigim kisisin, yani alinmayacagini kusurp darilmayacagini biliyorum. diger arkadaslarimdada biliyorum ama senden dahada cok eminim bu konuda ve tabiki cok ama cok seviyorum kardesim seni :)
sen olmasan ben sinirimi stresimi kimden atarim :) ama artik fazla buralarda degilsin ve ozluyorum. hele zeka sorularini cok ozledim :)
gel artik SIKLIKLA...

seni yıkamacıııı seni yıkamacı yağlamacıııı :Ç
şaka bir yana bu güzel ve temiz düşüncelerin için teşekkür ederim. Yorgunluktan pek giremiyorum bu aralar. ama sen bi çaldırıp kaparsan girerim xD

seni yıkamacıııı seni yıkamacı yağlamacıııı :Ç
şaka bir yana bu güzel ve temiz düşüncelerin için teşekkür ederim. Yorgunluktan pek giremiyorum bu aralar. ama sen bi çaldırıp kaparsan girerim xD

hayatta en beceremedigim seydir yaglama yikama :)

tamam burdan :1a9: bu ikonu gonderdigimde gelirsin anlastik mi? :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri