Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

35bucuk : kardeşim :)
Bezmi$h : Ne desem bilemiyorum :s şaşırdım seni profilimde görünce .Aeo
differentgirl : papsım sevıyorum senı çok özlendin
Efsane SuskuN : Gsli :)
EnfeksiYon : bu nasıl bır nıck arkads hos geldin :)
Herodot : oyunlarda aktıf bırı :)
InnoCence : bitanem
leylmira : Çalışkan mod :) resminide gördüm çok beğendim hürreme benziyon bu arada söylemeyi unuttum :)
lolamera : Sevcan canımın içi seviliyorsun :)
Lykia* : büşraa bu aralar asabılık gordum bazı mesajlarında sakın ol canım :)

'hayaL : Ablaların bir tanesi.İyilik meleği olurlar kendileri aynı zamanda ... :)
Amor :Pek tanımıyorum ama iyi birisi ...
bal_böceği : Emine forumun böcüğü ...
Bezmi$h : Çok aktif değil bu aralar ...
Düş'eş : Tanışmadık daha ...
Fatih 34 : Fatih eğlenceli insan profili ... xD
LoveE : Banlı kendileri ...
Panora : İyidir ama bu aralar rast gelemedik hiç ...
SessizKiz : Adı gibi sessiz valla bir var bir yok ...
~ meRve ~ : Sanal küçük kardeşim ... :)

35bucuk : kardeşim :)
Bezmi$h : Ne desem bilemiyorum :s şaşırdım seni profilimde görünce .Aeo
differentgirl : papsım sevıyorum senı çok özlendin
Efsane SuskuN : Gsli :)
EnfeksiYon : bu nasıl bır nıck arkads hos geldin :)
Herodot : oyunlarda aktıf bırı :)
InnoCence : bitanem
leylmira : Çalışkan mod :) resminide gördüm çok beğendim hürreme benziyon bu arada söylemeyi unuttum :)
lolamera : Sevcan canımın içi seviliyorsun :)
Lykia* : büşraa bu aralar asabılık gordum bazı mesajlarında sakın ol canım :)

Teşekkür ederim Eminecim içten söylediğinin farkındayım.Seviliyorsun

nıye hakaret ıcerıklı mı peh pehh :1a9:

tabi ki de hayır estağfurullah hem benden öyle bir şey beklersen beni hiç tanımayamadığını düşünmeye başlarım.tamam sinirli ve agresif olduğum zamanlar da oluyor haliyle ama insanları yermek yerine yüceltmeyi tercih ederim.hele hele sevdiğim saydığım insanları daha da çok...

tabi ki de hayır estağfurullah hem benden öyle bir şey beklersen beni hiç tanımayamadığını düşünmeye başlarım.tamam sinirli ve agresif olduğum zamanlar da oluyor haliyle ama insanları yermek yerine yüceltmeyi tercih ederim.hele hele sevdiğim saydığım insanları daha da çok...

ahmetcım uzun uzun acıklama yapmana gerek yok senı bılıorum zaten..
takılıorum bende sana farkındaysan :D

ahmetcım uzun uzun acıklama yapmana gerek yok senı bılıorum zaten..
takılıorum bende sana farkındaysan :D

[MENTION=157457]' Beşiktaşk[/MENTION] senn yenısınn heralde :D
[MENTION=154338]' hazel[/MENTION] sessiz sakin arkadas :D
[MENTION=153273]Amor[/MENTION] arzuuuuuuuu bıtanedırrr o :D
[MENTION=30416]Bezmi$h[/MENTION] iyidirr iyi :D
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] yenııı uyee sevdımmm kendısınıı :D
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] sessiz sakin genclerımızden :D
[MENTION=156245]gizliozne[/MENTION] büşş büşş basımınnn tatlııı belasııı :D severımm kendısınııı onunlaaa ugrasmakk ıyı gelıoo bana :D
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] vayy renkdasssımmm adamsınn :D
[MENTION=151654]SUPERMAN[/MENTION] adamınnn dibii dibiii :D kayıplardaaa ama :D
[MENTION=156558]Valetta[/MENTION] vayy ısılcımmmmm :D bu aralarrr yoksunn cabukkk gelll özlendinn gızz :D

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] - Melek abla deyince akan sular duruyor :) Forumumuzun en çok sevilen üyelerindendir. O erkekleri her ne kadar sevmesede ben seviyorum ablamı :D
[MENTION=153273]Amor[/MENTION] - Arzu arada forum oyunlarında bana gül veren arkadaşımız. O da olmasa gül verenimiz olmayacak :D Samimiyetine inandığım,hoş sohbeti olan sıcakkanlı bir arkadaşımız :)
[MENTION=99591]Düş'eş[/MENTION] - Tanışmıyoruz , en kısa zaman da tanışmak dileğiyle :)
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] - Kardeşiyle olan samimiyetimiz kendisiyle yok malesef:) İlişkisi olduğunu öğrendim,çok sevindim umarım mutlu olurlar Allah ayırmasın :)
[MENTION=157561]LoveE[/MENTION] - Tanımıyorum , zaten banlanmış :)
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] - Özgür , iyi bir arkadaş. Bir zamanlar çok takılırdı forum oyunlarında felan bu aralar pek görmüyorum :)
[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] - Adanalıydı sanırım :) Forum oyunlarında rastlıyorum tanışmışlığımız yok henüz .
[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] - Forumda benim için özel olan biridir Gizem .Çok sevdiğim bir dostumdur. Mutlu olmayı çok hakediyor , umarım hep mutlu olur. Bir gün fırsat olursa kendisini görmeye Minibüslegideceğim xD
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] - Gazeteleriyle ünlü bir ablamız :) Hep gazetelerinden bahsettiğim için sinirleniyor , hakkımda başka bir şey bilmiyormu bu diye :D Haklısın abla hakkında pek fazla bir şey bilmiyorum :) Bu aralar yok , sanırım Türkiye ye gelmiş bir süre giremeyecek. Ben yokken bol bol etiketleyin demiş :D İlk etiketimi yaptım abla :D Fırsat buldukça yine etiketlerim :)
[MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION]+ - Şenay daha öncede belirttiğim gibi benim profilin demirbaşlarından :) Herkes gider o kalır bir takımın 12.adamı gibidir :D İkna ettim kendisini bıraktı Ankaragücünü, Sanica Boru Elazığspor'lu olmaya karar verdi xD

[MENTION=154200]Director23[/MENTION] sagol canım ) sende en efendi en sevilenlerden birisin erkekleri seviyorum ya sevmem mi hatta inanmazsınız okuldayken arkadaşlarımın cogu erkekti , futbol bile oynardım kaleciydim ) kızlarla pek anlaşamazdım şakacıktan takılıyorum size xD valla seviyorum yaw )

'hayaL : Kendisini görünce; ' din, kitap, Allah, peygamber, namaz ' vbleri geliyor aklıma. Çok severim kendilerini her foruma lazım, gel kopyalayak seni diğer forumlarda nasiplensin xD

Alessandra : Haftanın konuğu seçildiği gün ortadan kayboluşu ve 4 gün sonra muhteşem geri dönüşü ile tanıdım, beni takmıyor, sağolsun, sempatik buluyorum o yüzden.

Amor : Seni her gördüğüm de aynı şarkıyı hatırlıyorum, nikin değişmediği sürece bu böyle olacak xD Konularını sabote ettiğimi düşünüyor, aa estağfurullah yok öyle bir niyetim. Neşeli, iyi biri.

bal_böceği : Forumun Minoz başı, iyi yönetici, güler yüzlü. Sevgililerinin hep çirkin olduğunu itiraf etti, abbooo kan çıkar xD

Ente : Hiç tanışmadık ama kendisini görünce dua geliyor aklıma enteli menteli bikaç dua vardı Melek abla bilir xD Fazla görmüyorum sitede.

Herodot : Tanımıyorum ama oturaklı birine benziyor, nik güzel :)

leylmira : ' Sen aşırı derecede sevimli bişeysin yani öyle tarif edilecek gibi değil ' Adnan Oktar. Anladın artık xD

natsum : Yeni üye sayılır, hemen alıştı foruma, sıcak kanlı neşeli :)

Omrum : Yine yeni üye sayılacak bir zat, bomba gibi bir giriş yaptı listelere, ne kadan çok sevildi, maşallah xD

sevdaseli : Gül aşığı ben de çok severim gülleri ama kendisi gülkolik :) Yorumları, düşünceleri güzel insan, sevdiğim kişilerden.

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] : İyi sıcakkanlı fıkır fıkır bir arkadaşım :)
[MENTION=54437]ashli[/MENTION] : Tanımıyorum ama güzel konular açmış :)
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : Forumun çalışkan modu Emine güzel konular açıyor, bilgilendirici mevzulara değiniyor başarılarının devamını dilerim :)
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] : efendi komik bir genç iyi iyi :Ç
[MENTION=155270]Cin[/MENTION] : hiç tanışmadık zaman ;)
[MENTION=108581]Efsane SuskuN[/MENTION] : tanımıyorum maalesef :)
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] : güzel genç oyunlarda aktif bir kızımız :eda:
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] : birşey yazmayacağım sadece o değerlidir :eda:
[MENTION=152951]Lykia*[/MENTION] : Tanımıyorum maalesef :)
[MENTION=130374]REiSS[/MENTION] : tanımıyorum üsgünüm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri