OzKaN koltukda Sorularınızı SORUN !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
özkan bile aşk konusunda benim gibi kararsız adamda keşkeler bile yok hayattta en çok istediğin şey nedir ???

2) Kaç Senedir nettesin?

tam yıl veremıcem ama daha 9 yasındayken msn adresımı hacklemıslerdı cok zoruma gıtmıstı benım ıcın cok degerlıydı oturup aglamıstım :) hırs yaptım hack dunyasına gırdım Team kurdum hack sıtesı actım ... msnımı kıranların bılgısayarlarını kırdım :) derken yaptıgım yanlıs oldunu anladım ınsanların emeklerıyle oynamanın dogru olmadıgnı farkettım .. ve adıma acılan son dava benı hack dunyasından soguttu..
ve bırgun 21 kısı msn de konusmaya gırdık ısım dusunduk 16 ısım ıcınden duslerforum.com / org sectık ıkısınıde aldık e bu sıteyı kurdum ...

yanı yenı degılım sanalda :)

wuuu etkılendmm:)

sanaldamı ? realdemi daha çok sevildiğini düşünüyorsun ?

haLiyle sanaLda daha cok ortamlarımız var ,

sırf forum oLarak 10 dan fazla forum sıtemız var . hepsıde bırbırınden alakası yanı sızler benı tanıyorsunuz ama dıgerlerı sızlerı tanımıyorum tek ortak nokta hepsının benı tanıması

halıYle sanalda daha cok sevılıyor oLmalıyım dıye dusunuyorum

Özkan abi peki şu an için forumun geleceği için planların var mı? Varsa bizimle paylaşır mısın?

fORUM her gecen gun yenıLeme calısmaları yapıyoruz,

belkı farkedıyorsunuz belkı etmıyorsunuz ama her gecen gun yenır bırsey yapılıyor bu sıteye
bırkac ornek

sıte cok kasıyor acılmıyor ıse

sunucu degısyorum,

her gecen gun anasayfaya yenı kategorıler eklıyoruz ıcerıgı arttırıyoruz

oyun ve geyık dısında alanları buyutuyoruz

google ıcın seo yaparak dıger bolumlerınde ılgı cekmesını saglayarak yenı zıyaretcıler alıyoruz bunlar tabı ısın ıc kısmı sızler sadece gırıp cıkıyorsunuz ılgı alanlarınıza arka planı sadece ben ve sevgılı yonetımım bılıyor

gelek dersen , tabıkı amacımız daha buyuk bır aıle

ama en onemlısı huzurlu bır ortam bıldıgınız gıbı bız yanlıs ınsanları tutumuyoruz en ufak hatada uye banlanıyor ve yolluyoruz huzur bozucak ınsanları barındırmıyoruz.

ve gelecekte tum forumlara rakıbız

bız varsak sorun yok ve en buyuk olma yolundayız

durmak yok yola devam :))

Haklısın özkan abi durmak yok eminim ki bu forum daha büyük yerlere gelicek.Sana daha çok başarılar dilerim.durmak yok yola devam :D

keyfii olarak ceza verirmisin adama,, mesela bi kızdan hoşlandın o sana yüz vermeyince banlarmısın yada birinin sözlerine sinir oldun ama foruma aykırı bi durum yok banlarmısın onu ( admine bu kadar acık olunmaz ama tutamadım cenemi tekrar banlanmamak dilegiyle haha )

Kloraksa†aN;674130' Alıntı:
keyfii olarak ceza verirmisin adama,, mesela bi kızdan hoşlandın o sana yüz vermeyince banlarmısın yada birinin sözlerine sinir oldun ama foruma aykırı bi durum yok banlarmısın onu ( admine bu kadar acık olunmaz ama tutamadım cenemi tekrar banlanmamak dilegiyle haha )

Normalde en önemLı kuralımızdır admınler bılir

ozelımızı foruma yansıtamayız

admınlerımıze cok solemıszıdrı sevgılınızden ayrılsanızda kufurde etse msnden sıteden banlayamazsınız dıye bole bı hakkı yok kımsenın

iş ayrı ask ayrı ama şu bır gercek

gıcık oldugum cok ınsanı banladım .

ters konusan cok ınsan banladım

kız oldugundan suphelenıp cam ac dedıgımde acmayan cok ınsanı banladım

yanı sorunun cevabı evet sınır olursam banlarım

cunku sınırlıyım bıraz artıs v e ukalayım tutamıyorum kendımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri